Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" opublikowała nowe rodzinne zdjęcie i wygląda na to, że ma poważne plany. Uczestniczka hitu Telewizji Polskiej zapytała swoich obserwatorów o aktualną sytuację związaną z wyrobieniem paszportu. Okazuje się, że Marta Paszkin potrzebuje paszportu nie tylko dla siebie, ale również dla swojego synka. Planuje dalszą podróż?

Reklama

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" prosi fanów o pomoc...

Marta Paszkin niedawno po raz drugi została mamą i dziś razem z Pawłem Bodziannym cieszą się rodzinnym szczęściem już we czwórkę. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zachwyca formą po porodzie i prezentuje relacje z kolejnych rodzinnych spacerów.

Tym razem jednak para zdecydowała się wybrać na granicę polsko-niemiecką, jednak nie mogli jej przekroczyć, bo najmłodszy członek rodziny nie ma jeszcze dokumentu tożsamości. Marta Paszkin postanowiła to zmienić i zapytała swoje obserwatorki o słynne już kolejki w punktach paszportowych.

#niedziela na przejściu granicznym pomiędzy Polską a Niemcami ???????????????? Czy ktoś z Was wyrabiał ostatnio paszport? Nadal są duże kolejki????? Musimy wyrobić Adasiowi + ważność mojego się kończy… - wyznała na Instagramie Marta Paszkin.

Internautki szybko pospieszyły z odpowiedziami na pytanie Marty Paszkin, które najwyraźniej ją ucieszyły. Wygląda na to, że sytuacja z wyrobieniem paszportu ustabilizowała się i nie ma już gigantycznych kolejek do urzędów. To jednak nie wszystko! Obserwatorki żony najpopularniejszego farmera komplementują jej nowy look i podkreślają, że w czerwonej sukience Marta Paszkin wygląda bardzo dziewczęco:

Zobacz także

- Wygląda Pani pięknie dziewczęco ????

- Ale fajne styloweczki dziewczyny macie ????

- Ale pięknie wyglądasz ????

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin niedawno urodziła, a Paweł już planuje kolejne dziecko?!

Instagram /marta_paszkin

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" po narodzinach synka zachwyca formą, a ostatnio poinformowała swoje fanki, czemu zawdzięcza taką figurę. Uczestniczka hitu Telewizji Polskiej nie ukrywa, że to zasługa karmienia piersią i zdrowego stylu życia jeszcze przed ciążą.

Instagram / marta_paszkin

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama