Rolnik szuka żony
Instagram

"Rolnik szuka żony": Wielkie zmiany w życiu Małgosi i Pawła Borysewiczów! Pracowali nad tym całe wakacje: "Potężne przedsięwzięcie"

Rolnik szuka żony
Instagram

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nowym przedsięwzięciem, nad którym razem z mężem, pracowała już od kilku miesięcy. Wygląda na to, że w życiu rolników szykują się ważne zmiany, o których uczestniczka hitu TVP postanowiła poinformować swoich fanów! Pod postem pojawiły się gratulacje i wiele ciepłych słów dla tej pary. Zobaczcie, co takiego szykują Małgosia i Paweł Borysewicz!

Zobacz także: Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w sesji świątecznej. Co za zmiana!

"Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł Borysewicz mają powody do radości! Szykują się wielkie zmiany w ich życiu

Małgorzata i Paweł Borysewicz już od kilku lat tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Para, która poznała się na planie programu "Rolnik szuka żony" szybko skradła serca fanów hitu TVP i do tej pory cieszy się ogromną popularnością. Wielbiciele tej dwójki mogą śledzić ich losy, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małgosia Borysewicz jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, dzięki czemu na bieżąco dowiadujemy się, co słychać u tej uroczej rodzinki. 

Wygląda na to, że ten rok jest dla małżeństwa naprawdę przełomowy. Niedawno para po raz drugi została rodzicami, a teraz w ich życiu szykują się kolejne zmiany! Właśnie na Instagramie rolniczki pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak jej mąż przegląda... plany budowy. Nie chodzi jednak o budowę nowego domu - wygląda na to, że Małgosia i Paweł planują rozbudować i unowocześnić swoje gospodarstwo! 

Mało o tym projekcie mówiliśmy, w sumie mało też mówić w chwili obecnej będziemy 😁 bo to kartki papieru, nad którymi pracowaliśmy cierpliwie całe wakacje. [...] Realizacja - choć przed nami jeszcze spokojne przygotowanie do tematu, mamy już podstawę - pozwolenia. Mamy jeszcze coś( kogoś jeszcze) - fajnych sąsiadów, nikt nie wyraził sprzeciwu - napisała Małgosia Borysewicz.

Jak wyjawiła Małgorzata Borysewicz w jednym z komentarzy pod postem, będzie to budynek przeznaczony dla ich krów. Fani małżeństwa życzą im powodzenia i składają gratulacje - wszyscy cieszą się, że gospodarstwo rolników rozrasta się i jednocześnie są pełni podziwu, że para tak doskonale radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami.

- Łoooo, jakie to potężne przedsięwzięcie😱 Dużo pieniążków coś czuję, że pójdzie. Jest Pani mądrą i pracowitą gospodynią. Życzę Waszej rodzinie pomyślności 💕

- Powodzenia w rozwijaniu gospodarstwa :) będzie piękny budynek :) czekamy na efekty :)

- Nie znam się na tym za bardzo, ale z tego co widać, to sporych rozmiarów ten projekt😁 Jestem pewna, że wszystko pójdzie po Waszej myśli 😍

- Gratulacje i powodzenia w Waszych planach❤ Wspólnie rozwijacie gospodarstwo, pięknie.

- Brawo wy! Cudownie, że masz takie oparcie w mężu, razem możecie wszystko😍 - piszą fani. 

Trzymamy zatem kciuki za Małgosię i Pawła, aby wszystkie ich życiowe plany zostały jak najszybciej zrealizowane! Zobaczcie zatem projekt, którym pochwaliła się gwiazda "Rolnika". 

Małgosia i Paweł Borysewicz z "Rolnik szuka żony" to jedna z najbardziej lubianych par wszystkich edycji tego programu. Teraz wspólnie rozbudowują gospodarstwo, mają grono fanów w mediach społecznościowych, a przede wszystkim - tworzą szczęśliwą rodzinę! 

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37