Magda i Kuba Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Magda przeprowadza się do Kuby! Marta Manowska zdradziła ich plany „Ślub i dziecko. Powiedziałam to!”

"Rolnik szuka żony": Magda przeprowadza się do Kuby! Marta Manowska zdradziła ich plany „Ślub i dziecko. Powiedziałam to!”

Magda i Jakub z „Rolnik szuka żony” zaskoczyli widzów programu swoją relacją, która bardzo szybko się rozwija. W świątecznym odcinku para nie tylko potwierdziła, że jest razem, ale podzieliła się też radosną informacją. Okazuje się, że tegoroczne święta spędzili razem, a już w styczniu rolniczka przeprowadza się do swojego partnera! Co więcej prowadząca Marta Manowska zdradziła marzenia Magdy. Powiedziała za dużo?

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Magda i Jakub z „Rolnik szuka żony” nadal są razem!

Magdalena sama nie może uwierzyć w swoje szczęście i zdradziła, że miała nadzieję na znalezienie miłości , ale nie sądziła, że program tak bardzo zmieni jej życie:

Nie przypuszczałam, że tak szybko wszystko się potoczy i zgłaszając się do programu liczyłam na to, ale nie sądziłam, że rzeczywiście mnie to spotka. Przeznaczenie jednak istnieje. – wyznała rolniczka i tak określiła Jakuba: Jest ciepłym dobrym człowiekiem. Jest inteligentny i potrafi zadbać o mnie. Przy nim czuję się spokojna i szczęśliwa.

Magda z „Rolnik szuka żony” wyjaśniła, dlaczego podjęła decyzję o przeprowadzce!

Marta Manowska zapytała wprost rolniczkę: Jak to się stało, że kobieta która mówi – ten, który do mnie napisze musi zdawać sobie sprawę z tego, że przyjeżdża do mnie na gospodarstwo, że się tutaj przeprowadzi? Magda najwyraźniej spodziewała się takiego pytania i odpowiedział wprost z uśmiechem na twarzy:

Można sobie planować, można myśleć, a Cię trafia i po prostu wszystko się zmienia. Myślałam, że tam jest moje miejsce, wiedziałam gdzie stanie mój dom. Myślałam, że tam zostanę już do końca, ale się zmieniło. Tu jednak będziemy tworzyć nasz dom – powiedziała o domu Jakuba.

Rolniczka nie pozostawia też złudzeń, że to Kuba zdecydował, że będą mieszkać u niego. W przeciwnym razie ich związek nie miałby szans na przetrwanie. Wygląda na to, że uczucia Magdy są bardzo silne skoro zdecydowała się porzucić dotychczasowe życie i przeprowadzić w zupełnie nowe miejsce, podążając za uczuciem:

Kuba też sprawę jasno postawił i od samego początku zapytał, czy widziałabym możliwość przeprowadzenia się. I wtedy zaczęliśmy naszą znajomość. Zaczęliśmy ją rozwijać, bo gdybym powiedziała, że nie było sensu sobie nadziei robić.

Kuba zdradził, kiedy Magda planuje się do niego przeprowadzić!

Marta Manowska po raz kolejny w trakcie rozmowy z parą podkreśliła, że szybko się to wszystko dzieje i przypomniała, że tego właśnie chciała Magda:

Szybko się to wszystko dzieje! Tak jak chciałaś, jak marzyłaś: jak będzie dobrze to na Boże Narodzenie pierścionek, a potem zaraz ślub i dziecko! Powiedziałam to, ale tak było!

Czyżby prowadząca „Rolnik szuka żony” zdradziła ich wspólne plany? Wygląda na to, że plotki o ciąży nadal pozostają w sferze przypuszczeń. Ani Magda ani Kuba nie poruszyli tego tematu! Już wiadomo, że Magda chciała do końca roku zostać w domu rodzinnym, ale już w styczniu planują zamieszkać razem, co zdradził Kuba w odpowiedzi na pytanie o przeprowadzkę:

Madzia powiedział, że do końca roku chciałaby u siebie, także 2 stycznia przyjeżdżamy.

Trzymacie kciuki za tę parę?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania Bardowska pokazała kolejny etap budowy domu. Nietypowa dachówka i oryginalne okna robią wrażenie!

Magda i Kuba Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"

 

Magda i Kuba Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"

 

Magda i Kuba Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"

 

Magda i Kuba Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"

 

Zobacz także
Magda z "Rolnik szuka żony" planuje zaręczyny, Adam ma dziewczynę!

"Rolnik szuka żony": Paweł zadebiutował na Instagramie, a Mateusz nazywa go "jednym z ulubionych statystów"! Kandydaci Magdaleny byli podstawieni?

Marta z Rolnik szuka żony w rozpuszczonych włosach

"Rolnik szuka żony": Marta na zdjęciach z młodości. Kandydatka Pawła bardzo się zmieniła!

 

Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Widzowie nie wierzą w uczucie Magdy i Jakuba! "Zero głębszych emocji, zaangażowania..."
"Rolnik szuka żony": Widzowie nie wierzą w uczucie Magdy i Jakuba! "Zero głębszych emocji, zaangażowania..."

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, co słychać u Magdy i Jakuba, którzy poznali się na planie ostatniej edycji show TVP. Para poinformowała o swoich planach na przyszłość, które są naprawdę poważne! Jednak widzowie chyba nie do końca wierzą w szczerość uczuć tej pary, o czym dali znać w komentarzach na oficjalnym facebookowym profilu programu. Zarzucają Magdzie i Jakubowi sztuczność i brak emocji! Dlaczego? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Magda przeprowadza się do Kuby! Marta Manowska zdradziła ich plany „Ślub i dziecko. Powiedziałam to!” Widzowie komentują związek Magdy i Jakuba z "Rolnik szuka żony" Magda była jedyną rolniczką, która wzięła udział w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niestety, jej pierwsze wybory kandydatów okazały się być nietrafione, dlatego Magda zdecydowała się pożegnać Mateusza, Adama i Pawła. Dopiero pod koniec programu poznaliśmy Jakuba, którego rolniczka również brała pod uwagę podczas czytania listów, jednak ze względu na wiele obowiązków, chłopak nie mógł dojechać na pierwsze nagrania. Choć poznali się później, natychmiast przypadli sobie do gustu i postanowili spróbować stworzyć związek! Wygląda na to, że są ze sobą szczęśliwi - właśnie spędzili pierwsze wspólne Boże Narodzenie, a w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, że już wkrótce Magda ma się wprowadzić do Kuby.  Jednak niektórzy widzowie po emisji świątecznego "Rolnika" zaczęli zastanawiać się, czy uczucie Magdy i Jakuba jest szczere. Na oficjalnym profilu facebookowym programu pojawiły się komentarze, w których internauci zarzucili parze sztuczność, brak emocji i stwierdzili, że związek...

Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Krytyka Magdy po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Poszło o nowego partnera: "Taka wymagająca, a tu tak szybko..."
Krytyka Magdy po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Poszło o nowego partnera: "Taka wymagająca, a tu tak szybko..."

Internauci skrytykowali Magdę z  "Rolnik szuka żony"!  Widzowie ostro komentują zachowanie i wypowiedzi rolniczki, która w ostatnim odcinku programu zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Magdalena odezwała się do 28-letniego Kuby i jak sama przyznała, poczuła, że to może być ten jedyny. Co więcej, Magda zdradziła, że mężczyzna poznał już nawet jej rodziców! Jak komentują to fani "Rolnik szuka żony"? Internauci o zachowaniu Magdy Magda to jedyna rolniczka najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". To właśnie ona otrzymała rekordową liczbę listów! Na początku sezonu Marta Manowska zdradziła, że Magda otrzymała aż 386 listów, a do tej pory rekord wynosił 220. Jak już wiemy do swojego domu rolniczka mogła zaprosić jedynie trzech kandydatów i byli to: Mateusz, Paweł i Adam. Niestety, żaden z mężczyzn nie skradł serca Magdy - Mateusz wróćił do domu już po kilku dniach na gospodarstwie, a Paweł i Adam w dniu decyzji dowiedzieli się, że nie wybiera żadnego z nich.  Co ciekawe, w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że w życiu Magdy pojawił się nowy mężczyzna! Rolniczka zdradziła, że 28-letni Kuba również napisał do niej list jednak ze względu na obowiązki nie mógł przyjechać na nagrania programu. Teraz Magda odezwała się do niego i umówiła na spotkanie. Kuba również jest rolnikiem i jak zaznaczył, chciałby, żeby jego partnerka zamieszkała u niego! Magda przed kamerą przyznała, że może wyprowadzić się z domu i zamieszkać u Dawida.  Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie jak powinno być i chyba to jest ten którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i...

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
Ruszyły nagrania do "Rolnik szuka żony 7"! Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu programu!
Ruszyły nagrania do "Rolnik szuka żony 7"! Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu programu!

Marta Manowska zdradziła swoim fanom, że właśnie dziś (4 czerwca) rozpoczęła nagrania do kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"! Prowadząca wielki hit Telewizyjnej Jedynki pokazała pierwsze zdjęcia z planu. Gwiazda TVP wie już, kto pojawi się w siódmej odsłonie programu o poszukujących miłości rolnikach. Zobaczcie zdjęcia z nagrań i wpis Marty Manowskiej! Ruszyły zdjęcia do "Rolnik szuka żony 7" Zaledwie kilka miesięcy temu, dokładnie w niedzielę wielkanocną, poznaliśmy wizytówki dziewięciu kandydatów (w tym dwóch kandydatek) , którzy chcieli wziąć udział siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Teraz Marta Manowska spotka się piątką uczestników, którzy otrzymali najwięcej listów od zaintersowanych nimi mężczyzn lub kobiet. W związku z pandemią koronawirusa fani programu z pewnością zastanawiali się, kiedy ruszą nagrania do kolejnej odsłony show- dziś wszystko stało jasne! Marta Manowska wróciła na plan!  Ciężko w to uwierzyć! Ale zaczęliśmy! Dziś „pierwszy” dzień na planie 7! (Tak 7 edycji programu @rolnikszukazonytvp @badzmyrazem.tvp ) To zawsze radość, nowe szanse, otwierające się drzwi... Ale teraz jakaś szczególna. Tak cieszymy się, że się udało i wszyscy wspólnie od września będziemy śledzić losy bohaterów. A ta piątka, zdradzę Wam, może i zasługuje na wszystko- gwiazda TVP napisała na Instagramie.  Jak na wpis Marty Manowskiej zareagowali internauci? Są zachwyceni! - Nareszcie!! Nie mogę się doczekać 😍😍 - Czekamy z niecierpliwością 😍 - Cudowna wiadomość 😍😍😍 - Wow wspaniałe, już się niemoge doczekać 🙂😃😃- komentują fani. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu najnowszej edycji "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  Małgosia...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner