Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram

"Rolnik szuka żony": Ilona przygotowuje się do ślubu? Po tym zdjęciu część fanów nie ma wątpliwości!

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram

Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na w mediach społecznościowych nowym zdjęciem, na którym pozuje w nowej fryzurze i makijażu wieczorowym wykonanym przez wizażystkę. Partnerka Adriana wygląda na zupełnie odmienioną. Wiadomo też, że chodzi o przygotowania do "ważnego dnia". Jedna z obserwatorek Ilony nie ma wątpliwości, że to próbny make-up ślubny! Ma rację?

Ilona z "Rolnik szuka żony" przygotowuje się do ślubu?

Ilona i Adrian nadal są parą, pomimo wielu zaskakujących momentów w programie, kiedy rolnik do końca trzymał widzów w niepewności i nie było wiadomo, którą z kandydatek wybierze. Obecnie para mieszka razem i spełniają marzenie Ilony o własnej stadninie, którą od niedawna zdecydowali się stworzyć w nowym miejscu. Ale wygląda na to, że to nie koniec wielkich zmian w życiu Ilony i Adriana! 

Partnerka rolnika opublikowała w sieci swoje zdjęcie w wieczorowym makijażu, który jej wizażystka zrelacjonowała jako "przygotowania do ważnego dnia". Czyżby chodziło o ślub?

Obserwatorzy Ilony na Instagramie nie mają wątpliwości, że para szykuje się do ślubu! Jak wiadomo w czasach pandemii może to być jedynie skromna uroczystość, ale być może para nie chce dłużej czekać i w końcu zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "TAK"...

Myślę że to przygotowania do make-upu ślubnego ❤️

Adrian zakocha sie po raz drugi normalnie

Ślicznie Ci w tym makijażu😘

licznie wyglądasz, makijaż 🔥

Zmiana nie do poznania 🤩

Tymczasem Ilona zapowiedziała na weekend live na Instagramie. Czyżby chciała pochwalić się ze swoimi obserwatorami szczęśliwą nowiną? Sami spójrzcie na nowy makijaż Ilony! Widać, że jest to make-up na wyjątkową okazję...

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Stelmaszczyk po raz pierwszy zdradza szczegóły rozwodu. "Bardzo ciężko to przeżyłam"

Niedawno wizażystka Ilony pod jej zdjęciem napisała: "Przygotowania do ważnego dnia". Fanki uczestniczki "Rolnika" nie mają wątpliwości, że chodzi o ślubny makijaż. 

 

Ilona  Rolnik szuka żony w mocnym makijażu
Instagran

Czyżby para zdecydowała się na ślub?

Ilona z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22