Zbyszek na randce z Iwoną Rolnik szuka żony 4 Iwona i Ewa nie chcą być już w gospodarstwie Zbyszka Rolnik szuka żony 4 Joanna Irena mama Zbyszka z Rolnik szuka żony 4 Rolnik szuka żony Iwona na randce ze Zbyszkiem
Zbyszek na randce z Iwoną
Facebook
1/5
Zbyszek na randce z Iwoną
Facebook

Internauci wściekli na kandydatki Zbyszka! To już kolejny raz, kiedy fani programu "Rolnik szuka żony" ostro komentują zachowanie Ewy i Iwony. Dwie uczestniczki "walczące" o względy Zbyszka już pierwszego dnia w domu rolnika zaskoczyły swoimi wypowiedziami. Dziewczyny twierdziły bowiem, że Zbyszek powinien się zmienić, a jego mama powinna przestać pomagać mu we wszystkich pracach domowych. Ewa i Iwona liczyły, że rolnik będzie je rozpieszczał m.in. śniadaniami do łóżka. Kiedy tak się nie stało, głośno go krytykowały. 

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Tym razem mogliśmy zobaczyć, jak Zbyszek zaprasza Iwonę na randkę. Jak zareagowała Ewa i jak zachowanie kandydatek rolnika skomentowali internauci? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Sposoby na zazdrość: nie kontroluj, rozmawiaj, zadbaj o siebie

2/5
Rolnik szuka żony 4 Iwona i Ewa nie chcą być już w gospodarstwie Zbyszka

Wczorajszy odcinek po raz kolejny przyniósł widzom ogromne emocje. Niestety, Ewa i Iwona znów podpadły fanom programu. Internauci uważają, że to Ewa buntuje Iwonę przeciwko Zbyszkowi! Niektórzy fani twierdzą, że Iwona być może stworzyłaby fajny związek z rolnikiem, gdyby nie Ewa! 

 

Iwona powinna odciąć się od tej drugiej, jak jej nie ma w pobliżu to nawet do rzeczy gada, sama to nawet zauważyła. 


Może ta druga byłaby troszkę inna gdyby Kanapka z Walizki jej nie robiła kiełbie we łbie. Źle dobrał kandydatki. Współczuję mu. A jego mama po prostu troszczy się o syna w końcu to matka, a te się czepiają nie wiadomo o co. Żal ich!

 Nie dziwię się że nikogo w tym wieku nie mają!! Co za babiszony!! A zwłaszcza ta Ewka która buntuje i podjudza Wie ze nie ma szans i komentuje buuuu Jeszcze się mamy czepiają !!!!A widać że w porządku kobieta!!! Tylko ciśnienie na noc człowiekowi podniosły Panie Zbyszku jeszcze Pan znajdzie swoją wymarzoną kobietę 


Z dzisiejszego odcinka wywnioskowalam że ta grubsza pani buntuje Iwonke myślę że gdy wyjedzie ta Ewa Iwona będzie lepsza - pisali fani programu (pisownia oryginalna).

Zgadzacie się z opinią internautów?  

3/5
Rolnik szuka żony 4 Joanna

W ostatnim odcinku programu Zbyszek wspominał swoją byłą kandydatkę, którą odrzucił przed przyjazdem dziewczyn do jego domu. Czyżby rolnik teraz żałował swojego wyboru? Internauci są tego pewni! 

4/5
Irena mama Zbyszka z Rolnik szuka żony 4

Co ciekawe, Ewa i Iwona stwierdziły, że Zbyszek może i byłby dobrym kandydatem na męża, gdyby nie... jego mama, która mieszka razem z synem. 

5/5
Rolnik szuka żony Iwona na randce ze Zbyszkiem

W ostatnim odcinku programu Zbyszek zabrał Iwonę na randkę. Ewa wyraźnie nie była tym zachwycona... Ewa zaczęła krytykować zachowanie rolnika w rozmowie z Iwoną, i przekonywała ją, że Zbyszek kompletnie nie stara się o ich względy...

To jest kolejny facet, który myśli, że ja będę go prosiła o rękę. Mógłby postarać się - mówiła Ewa przed randką Iwony i Zbyszka. 

 

A ty się starałaś?- trzeźwo oceniła sytuację Iwona. 

Co ciekawe, wydawało się, że randka Iwony i Zbyszka należała do udanych! Rolnik przyznał przed kamerami, że chce dać szansę Iwonie. 

Więcej na temat Rolnik szuka żony