Ela płacze w Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony 8": Elżbieta żegna jednego z panów! "Popłakałam się..."

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" musiała pożegnać jednego z kandydatów - padło na Ryszarda! Stanisław czy Marek - który z nich ma teraz większe szanse?

Rewolucja u Elżbiety w "Rolnik szuka żony 8"! Rolniczka w końcu zdecydowała się na szczere rozmowy z kandydatami. Jedna zakończyła się jednak smutno dla Ryszarda - Elżbieta zdecydowała, że mężczyzna musiał opuścić program! Dlaczego? Kto jest teraz jej faworytem?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Kandydat Elżbiety opuści program. Nie uwierzycie o kogo chodzi!

"Rolnik szuka żony 8": Elżbiety nie było na ślubie Krzysztofa i Bogusi. Wcześniej straciła bliską osobę

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" żegna Ryszarda!

Niedzielny odcinek "Rolnik szuka żony" u Elżbiety rozpoczął się smutną rozmową z Ryszardem, któremu rolniczka podziękowała za udział w show:

Elżbieta: Nie ma co nie pasujemy. Ja myślę, że nie a ty jak myślisz?
Ryszard: No myślę, że może coś z tego by się udało
Elżbieta: Ty jako taki temperament włoski dużo gadasz, ja dużo gadam, trochę to nam nie wychodzi, tamci muszą milczeć więc Rysiu reguły programu są takie, że muszę Ci podziękować. 
Ryszard: Dziękuję ci za to, że byłem, że jestem

Elżbieta wyrzuca Ryśka z Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe

Dla Elżbiety nie była to łatwa decyzja, pojawiły się łzy!

Nie wiedziałam jak mu to powiedzieć, bo on tak liczył na to... Popłakałam się aż, nie wiedziałam, że do tego dojdzie. Ta decyzja była słuszna, przykra, bo no fajny facet, ale akurat nie dla mnie. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": U Elżbiety bez randek, za to kolejne prace do wykonania! Jest jeden faworyt

Ela płacze w Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe

Potem Ela zaprosiła na randkę Stasia:

Być może będzie tak, że Ela powie: "dziękuję Ci" i zostawi sobie Marka i nie będę miał do niej żalu - mówi Ela.

Ich spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze: 

Ela: Powiedz Stasiu jak ty to widzisz?

Stanisław: Ty mi się strasznie podobasz 

Po Elżbieta powiedziała:

Po tej randce masz jeszcze większe szanse, Marek musi się bardzo starać! 

Jak myślicie, kogo ostatecznie wybierze?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł wyśmiał Martę? Pierwszy kryzys w związku?

Kandydaci Elżbiety z
Mat. promocyjne/TVP

 

Rolnik szuka żony: Elżbieta
Screen/TVP ROLNIK SZUKA ŻONY
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Elżbieta ma dość jednego z kandydatów?! "Wyprowadził mnie z równowagi"
Na gospodarstwie Elżbiety z 8. edycji "Rolnik szuka żony" było gorąco. Niestety, w szczególności jeden z kandydatów nie radził sobie z zadaniami, które zleciła rolniczka. To przekreśli jego dalsze losy w show?

W minionym odcinku programu "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć, jak kandydaci, których zaprosili do siebie rolnicy, radzą sobie z pracą na gospodarstwie. Elżbieta postanowiła sprawdzić, jak panowie poradzą sobie z plewieniem truskawek, a także poprosiła ich o pomoc przy kołkach w stawie. Jak się okazało, najmniej serca wkładał w to wszystko Ryszard, dlatego Elżbieta nie kryła swojej frustracji. A kto w takim razie najbardziej zaimponował wymagającej rolniczce? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Elżbieta już szukała miłości w programie i napisała list do Józefa z 7. edycji! "Rolnik szuka żony": Ryszard podpadł Elżbiecie! Czyżby to właśnie Ryszard miał najmniejsze szanse w walce o serce Elżbiety z 8. edycji "Rolnik szuka żony" ? Już wcześniej, gdy tylko Ryszard przyjechał na jej gospodarstwo, rolniczka zaczęła podejrzewać, że mężczyznę zdecydowanie bardziej niż ona interesują kamery i sława ! Teraz z kolei, gdy Ryszard musiał się wykazać swoimi umiejętnościami w pracy na gospodarstwie, stracił chyba jeszcze bardziej w oczach Elżbiety... Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marcin ze "Ślubu" komentuje zdjęcie pięknej Kamili! Co napisał?   Wszystko zaczęło się od plewienia truskawek. Ryszard chciał wykonać swoją pracę bardzo szybko, ale niestety, robił to bardzo niedokładnie.  - Rysiu pomalutku, poczekaj! Zobacz, nie jest oplewione, tu trzeba oberwać... - mówiła Elżbieta. Ryszard jednak nie widział w swojej pracy nic złego.  - Nie wiem, co jej się nie podobało - powiedział Ryszard.  Rolniczka jednak nie była zadowolona z tego, jak mężczyzna wykonał to zadanie. - Rysiu biegiem robił truskawki, tylko do przodu i szybko i niedokładnie -...

Rolnik szuka żony: Elżbieta
Screen/TVP ROLNIK SZUKA ŻONY
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Kandydat Elżbiety opuści program. Nie uwierzycie o kogo chodzi!
To nie koniec pożegnań w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy, który z kandydatów Elżbiety jako pierwszy opuści jej gospodarstwo!

Emocje po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" nadal są gorące! Z programem pożegnała się Justyna, kandydatka Kamila, która sama postanowiła wyjechać oraz Swietlana i Katarzyna, które opuściły gospodarstwo Krzysztofa. To dopiero początek emocjonalnych pożegnań! W zapowiedzi widać łzy Izy, kandydatki Kamila, a Elżbieta z progu swojego domu żegna jednego ze swoich kandydatów. Wiemy, o kogo chodzi! Jeden z kandydatów Elżbiety jako pierwszy opuści jej gospodarstwo! Wiemy, o kogo chodzi Elżbieta w 8. edycji "Rolnik szuka żony" wywołuje niemałe kontrowersje i w ostatnim odcinku, kiedy pozostali uczestnicy zabierali swoich kandydatów na randki  u rolniczki prace na gospodarstwie szły w najlepsze . Kandydaci robili przetwory na zimę, sadzili kwiaty i wyszukiwali usterek w domu Elżbiety, aby je błyskawicznie naprawiać, co wyraźnie ją ucieszyło: Jestem zadowolona, bo sami szukają usterek, więc to już plus dla wszystkich. Szybko się okazało, że pracy poświęcają się głównie Ryszard i Stanisław, a tymczasem Marek znika i wtedy rozmawia z Elżbietą. Mężczyzna wyraźnie utwierdza się na pozycji faworyta i wygląda na to, że powoli zdobywa serce rolniczki: Zauważyłam, że szuka takich momentów, żeby choć przez chwilę porozmawiać ze mną. To jest fajne! - powiedziała w ostatnim odcinku Ela o Marku. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": U Elżbiety bez randek, za to kolejne prace do wykonania! Jest jeden faworyt Tymczasem w zapowiedzi nowego odcinka "Rolnik szuka żony"   Elżbieta żegna jednego ze swoich kandydatów . Rolniczka ma na sobie elegancki zestaw i wygląda na to, że uprzednio była na randce. Kto opuści miłosne show TVP? Tego dowiemy się w niedzielę, a tymczasem zobaczcie, który z kandydatów pożegnał gospodarstwo...

Elżbieta z Rolnik szuka żony na gospodarstwie
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta cierpi po rozstaniu z Markiem. Miłosny zawód to nie wszystko
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" zdobyła się na gorzkie wyznanie. Nie ukrywa, że jest jej ciężko po rozstaniu z Markiem. Co planuje teraz?

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z mediami zdradziła, że nie zamierza już szukać miłości. Rolniczka w poruszających słowach przyznała, że nie wierzy już, że znajdzie tego jedynego, z którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia. Widać, że rozstanie z Markiem bardzo odbiło się na Elżbiecie. Uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki nie ukrywa, że to, co wydarzyło się w programie mocno ją rozczarowało. Elżbieta z "Rolnik szuka żony" przestała wierzyć w miłość? Elżbieta próbowała znaleźć swoje szczęście w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolniczka zaprosiła do swojego domu trzech kandydatów: Marka, Stanisława i Ryszarda. Ryszard dość szybko opuścił program, a Elżbieta musiała zdecydować, z którym z dwóch pozostałych mężczyzn chce stworzyć związek. W dniu wyborów okazało się, że rolniczka odrzuciła Stanisława i wybrała Marka. Początkowo wszystko wyglądało naprawdę pięknie- romantyczne randki i piękne wyznania. Marek postanowił nawet zamieszkać u Elżbiety.   Niestety, w wielkim finale okazało się, że szczęście Elżbiety nie trwało zbyt długo. Rolniczka bardzo szybko rozstała się z Markiem, który się do niej zwracać w szokujących słowach. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" Już po finale "Rolnik szuka żony" Elżbieta głośno przyznała, że rozstanie z Markiem było dla niej naprawdę trudnym doświadczeniem. Marek podciął mi skrzydła, miałam chwilę załamania i to wtedy, gdy emitowano odcinki, gdzie byłam... po prostu szczęśliwa. Ale już jest lepiej kochani. Od tego czasu minęły 2 miesiące, na szczęście miałam wokół ludzi, którzy mnie wspierali i nie pozwolili upaść- napisała...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner