Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?
TV-Show

"Rolnik szuka żony 7": Śmiałe gesty Józefa oraz dylematy przystojnego Maćka! Kogo zaprosili do swoich domów?

"Rolnik szuka żony 7": Kogo Józef i Maciej zaprosili do swoich domów? 

Za nami kolejny odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Tym razem uczestnicy show musieli do swoich gospodarstw zaprosić po trzech kandydatów. Które panie podbiły serca przystojnego Maćka i najstarszego wśród rolników Józefa? Zobaczcie!

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

"Rolnik szuka żony 7" - kogo do domu zaprosili Maciej i Józef?

Maciek był bardzo zadowolony ze swojego wyboru - każda z kandydatek podobała mu się i miał sporą trudność, by odrzucić część z nich. Do domu mógł zaprosić jedynie trzy - a są to: Ilona, Ewelina i Monika. Wydaje się, że najbardziej iskrzy między nim a Moniką, która już na samym początku odcinka była pewna, że rolnik jej nie odrzuci.

Zdziwiłabym się, gdybym dostała kwiatka na tym etapie - powiedziała szczerze.

Kogo wybrał Maciek z

Podczas zabawy wymyślonej przez Maćka nie wypadła jednak najlepiej. To jednak nie wpłynęło na jego wybór! 

Kogo wybrał Maciek z

Co u Józefa? Najstarszy uczestnik "Rolnik szuka żony" był najbardziej szczery, ale i śmiały w stosunku do swoich wybranek. Na początku wybrał cztery kandydatki: Grażynę, Marię, Apolonię i Ewę, ostatecznie odrzucił... Marię!

Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?

Józef w trakcie gry w bule pozwolił sobie na śmiałe gesty w stosunku do wszystkich kandydatek - dotykał je, przytulał, ściskał, zaglądał w dekolt. Panie bawiły się jednak fantastycznie. 

Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?

Ewa, kandydatka Józefa, stwierdziła, że między nim a rolnikiem jest chemia! Ten miał jej za złe, że jest trochę zamknięta i wstydliwa. 

Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?

Któremu z nich kibicujecie najbardziej?

Kogo wybrał Maciek z

Zobacz także
Magda z "Rolnik szuka żony" 7

Piękna Magda w "Rolnik szuka żony 7" zrobiła furorę! A jaka jest na co dzień? Oto co pokazuje na Instagramie 

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska z córką na zdjęciu z wakacji. Liwia ma już prawie rok i jest prawdziwym słodziakiem! 

 

Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
Wpadka Józefa w drugim odcinku "Rolnik szuka żony" 7! "Nie wiem skąd to pytanie"!
Wpadka Józefa w drugim odcinku "Rolnik szuka żony" 7! "Nie wiem skąd to pytanie"!

Już na starcie 7. edycji " Rolnik szuka żony"  Józef nieco podpadł internautom. Odrzucił sporo kandydatek, zaliczył też niezbyt udaną rozmowę telefoniczną. Ale również w drugim odcinku 66-latkowi z miejscowości Tarzymiechy Trzecie nie wszystko poszło tak, jak trzeba. Podczas randki z jedną z kandydatek zaliczył wpadkę. Jak to wyglądało? Zobacz także:  W "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali już kandydatów! Kto podbił ich serca? Zobaczcie wideo Wpadka Józefa w "Rolnik szuka żony" Pan Józef pokazał się jako wybredny uczestnik show. Okazuje się jednak, że jest również bardzo uczuciowy. Na początku odcinka wyznał, że w związku z udziałem w programie rodzina się go "wyrzekła, odwróciła się". Mama mówiła: "jak możesz, tyle wstydu". Zaraz się rozpłaczę - zwierzał się prowadzącej, Marcie Manowskiej. Jego spotkania z kandydatkami wypadły różnie. Jedne panie - jak Marysia, która mu śpiewała, czy Grażyna, którą złapał za rękę - spodobały mu się bardziej. Inne - jak Basia - chyba jednak nie przypadły mu do gustu. Zaliczył też wpadkę, podczas spotkania z Janiną - Pamiętasz naszą rozmowę telefoniczną? - zapytał rolnik. Pani wyglądała jednak na mocno zaskoczoną. - Ja z nim nie rozmawiałam, nie wiem skąd było to pytanie - mówiła potem. Jak się okazało, rolnik pomylił się. Rozmawiał z Ewą, 54-latką ze Skierniewic. Nazwał ją potem nawet "szaloną Ewą". - Czuję iskrzenie, dobrą energię - mówiła. Obiecała, że zrobi mu ciasto, jakie będzie chciał.  Na koniec stwierdził, że zaprosi cztery panie, a dwóm podziękuje, bo nie czuje bliskości. Myślicie, że będzie wśród nich Ewa?...

Józef z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało
Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało

Zachowanie Józefa z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" oburzyło internautów! Fani programu prowadzonego przez Martę Manowską ostro skrytykowali 66-letniego rolnika, który podczas spotkań ze swoimi kandydatkami pozwolił sobie na bardzo śmiałe gesty. Po ostatnim odcinku hitu TVP w sieci zawrzało! Zobaczcie, jak internauci oceniają Józefa!  Internauci krytykują Józefa z "Rolnik szuka żony" Józef to najstarszy uczestnik siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik ma 66 lat i jest wdowcem- żona Józefa zmarła 16 lat temu, niedługo po tym, jak lekarze wykryli u niej guza. Józef w pilotażowym odcinku programu przyznał, że po śmierci żony spotkał wiele ciekawych kobiet, ale z żadną z nich nie stworzył szczęśliwego związku m.in. dlatego, że rolnik nie chce zmieniać miejsca zamieszkania.  Dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" Józef ma teraz szansę znaleźć swoje szczęście. Niestety, jego zachowanie wobec kobiet, które zaprosił do programu zszokowało widzów. W ostatnim odcinku hitu TVP Józef pozwolił sobie na bardzo śmiałe gesty: dotykał swoje kandydatki, przytulał i zaglądał w dekolt. Jak skomentowali to internauci? - Co on wyprawia i te panie pozwalają na to. Strasznie to niesmaczne... - Co ten Józef robi?!? Wszystkie panie obłapia, a one na to pozwalają. Szok. - Nie mogę patrzeć jak on traktuje kobiety😡😡😡 -  Jak można zachowywać się tak w stosunku do kobiety.. Nie da się słuchać i oglądać tego, co on wyprawia... - komentują fani na Facebooku. Niestety,  w sieci pojawiły się również znacznie ostrzejsze komentarze dlatego przedstawiciele programu postanowili zareagować i usunęli niektóre wpisy internautów.  (...) Usunęliśmy ponieważ...

Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
"Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!"
"Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!"

Internauci ostro skomentowali zachowanie Józefa i jego kandydatek w "Rolnik szuka żony".  Po ostatnim odcinku programu w sieci zawrzało! Fani bardzo krytycznie ocenili zachowanie rolnika, który dowiedział się, że Grażyna chce wrócić do domu. Co ciekawe, dostało się również Apolonii! Zobaczcie sami, jak internauci komentują zamieszanie u Józefa. Internauci krytykują Józefa i Apolonię! W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" nie zabrakło naprawdę wielkich emocji. Widzowie mogli zobaczyć  m.in. zrozpaczonego Dawida, który dowiedział się, że Martyna odchodzi z programu, szczęśliwego Pawła, który zdecydował, że chce nawiązać bliższą relację z Martą oraz poważną rozmowę Magdy z Pawłem i Adamem. Sporo wydarzyło się również w domu Józefa! W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się bowiem, że Grażyna powiedziała rolnikowi, że chce wrócić do domu. Jak komentują to internauci? Fani w większości ocenili, że kandydatka Józefa podjęła słuszną decyzję! Dostało się jednak rolnikowi i... Apolonii, która mówiąc, że nie wyobraża sobie, żeby jej koleżanka zniknęła z programu, odepchnęła Ewę. - Grażyna pakuj się i uciekaj. Lepiej późno niż wcale 😛 - Dobrze, że zrezygnowała bo by się tylko męczyła przy nim - Apolonia jest okropna jak może tak traktować Ewę - Tragedia. Dziwię się że one tam tak długo siedziały... Pan sobie zdecydowanie na za dużo pozwalał. - Sorry, ale zachowanie tego pana jest żenujące. 🤮 Uciekajcie od niego wszystkie 😏 - Pan Józef jak zwykle niezdecydowany... chyba nikt i nic nie jest mu już w stanie dogodzić...🙈- komentują fani na Facebooku. Wy również uważacie, że Grażyna podjęła dobrą decyzję i powinna odejść z programu? Która z...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner