Rolnik szuka żony 5 - uczestnicy wybierają kandydatki na żony Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5 Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje Jessicę Rolnik szuka żony 5 - uczestnicy
Rolnik szuka żony 5 - uczestnicy wybierają kandydatki na żony
Mat. promocyjne
1/4
Rolnik szuka żony 5 - uczestnicy wybierają kandydatki na żony
Mat. promocyjne

"Rolnik szuka żony" jest hitem czy klapą jesiennej ramówki TVP? Za nami pierwsze trzy odcinki najnowszej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach. W piątej edycji show kandydatki na żonę szukają Jan, Łukasz, Krzysztof, Grzegorz i Marek. Czy wśród swoich kandydatek znajdą wielką miłość? Tego dowiemy się za jakiś czas - teraz uczestniczki show zamieszkają w domach rolników. Piąta edycja "Rolnik szuka żony" przyniosła widzom ogromne emocje i wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze większym hitem niż poprzednia, czwarta odsłona show! Program przyciąga bowiem znacznie więcej widzów przed telewizory.

Zobaczcie, ile osób ogląda piątą edycję programu "Rolnik szuka żony"! 

 

Zobacz także: JUŻ JEST! Zwiastun 4. odcinka "Rolnik szuka żony"! Czy kandydatki przestraszą się życia na wsi? Która z nich pojedzie do domu?

2/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

"Rolnik szuka żony 5" jest hitem jesiennej ramówki TVP? Zdecydowanie TAK! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, pierwsze trzy odcinki show oglądało średnio 3,17 mln osób. Oznacza to, że w porównaniu do poprzedniej, czwartej edycji "Rolnik" przyciąga 40 tysięcy widzów więcej. 

TVP1 w czasie nadawania programu "Rolnik szuka żony" jest liderem na rynku telewizyjnym. Co więcej, z odcinka na odcinek widownia jest coraz większa! 

Zobacz także: TAK MARTA MANOWSKA WYGLĄDAŁA, ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA. NIE ZAWSZE BYŁA BLONDYNKĄ...

3/4
Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje Jessicę
Mat. promocyjne

Okazuje się, że pierwszy odcinek programu, który miał swoją premierę 2 września oglądało średnio 3 mln osób. Drugą odsłonę "Rolnika" obejrzało już 3,21 mln widzów, a trzeci odcinek przyciągnął przed telewizory aż 3,30 mln osób! 

 

 Zobacz także: MARTA MANOWSKA POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU. POZNALIBYŚCIE JĄ?

4/4
Rolnik szuka żony 5 - uczestnicy
Mat. prasowe

Podoba się Wam najnowsza edycja programu "Rolnik szuka żony"? Którego rolnika polubiliście najbardziej? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także: Prowadząca Rolnik szuka żonywzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

Więcej na temat Rolnik szuka żony