Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego

Roksana Węgiel wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Skrajne opinie fanów show!

Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego

Kwestią czasu było pojawienie się Roksany Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego. 14-letnia wokalistka jest na samym szczycie i wszyscy chcą z nią pracować. Jednak fanom show nie do końca odpowiada udział tak młodej gwiazdy w programie. Dlaczego?

Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego

Nie ma co ukrywać - program Kuby Wojewódzkiego jest przeznaczony starszej publiczności ze względu na ostre żarty dziennikarza i jego sposób prowadzenia rozmowy. "Król TVN" nie boi się trudnych pytań, oscylujących na granicy dobrego smaku. Czy 14-letnia Roksana będzie czuła się dobrze u Kuby na kanapie? Rozmowa została już nagrana, a z InstaStories Wojewódzkiego wynika, że Węgiel podarowała mu debiutancką płytę z autografem, nazywając go "wujkiem". W show zaśpiewa również singiel "Lay Low". Drugim gościem dziennikarza była zaś Agata Kulesza:

aaaaaaaaaa we #wtorek u mnie #ligamistrzów a dokładnie #ligamistrzyń @agata_kuleszaofficial (pomimo, że to nie jest jej konto) oraz @roxie_wegiel #oscar spotyka #eurowizjajunior 

Co fani talk-show piszą o udziale Roxie? Na Węgiel znów wylał się hejt...

Ta program do oglądania dla ludzi od 16r.z a zaprasza 14 czy tam 15 latke 😂 ma to sens

 

Pani Agata super🔥 Ale tam mała... No niee

 

Domowe przedszkole? Proszę Cię Kuba... - piszą niektórzy fani.

Inni na szczęście cieszą się z udziału Roksany:

Dlaczego nasz naród ciagle narzeka ? Wszystko nie tak? I co Wam ta Roxi zrobiła ? Czy ktoś w ogóle słyszał jak na spiewa na żywo i jaki ma głos? Banda frustratów - pyta jeden z widzów.

Mamy nadzieję, że Kuba stanie w obronie swojej młodej rozmówczyni i wytłumaczy fanom, dlaczego zaprosił Roksanę do programu. Emisja odcinka z Roksaną Węgiel i Agatą Kulesza już 10 września o godzinie 22:30 w TVN. Czekacie? My bardzo! 

Roksana Węgiel i Agata Kulesza gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Artystka podarowała dziennikarzowi swoją płytę z osobistym autografem. Warto dodać, że niedawno odebrała za nią "Złotą Płytę"! 

Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego

Roksana jest obecnie jedną z największych gwiazd w Polsce!

Roksana Węgiel z policją
East News

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59