Hubert Urbański Milionerzy
x-news
TV-Show

Rewolucyjna zmiana w "Milionerach"! Uczestnicy mogą się zdziwić! Wygrana będzie jeszcze trudniejsza?! 

Rewolucyjna zmiana w "Milionerach"! Uczestnicy mogą się zdziwić! Wygrana będzie jeszcze trudniejsza?! 

Nowy sezon "Milionerów" będzie nieco inny niż te, które znamy do tej pory! Uczestnicy biorący udział w teleturnieju i walczący o wymarzony milion złotych, będą mieli do wykorzystania... zupełnie nowe koło ratunkowe! Zmiany w programie są podyktowane obowiązującym reżimem sanitarnym. Ta zmiana może nieźle zdziwić uczestników i... niekoniecznie może zadziałać na ich korzyść! Zobaczcie, co się zmieni. 

Zobacz także: Ogromne zmiany w emisji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! To ważna informacja dla fanów programu!

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Nowe koło ratunkowe w "Milionerach"

Lada chwila rusza już 19. sezon "Milionerów" a format totalnie nie znudził się jego widzom! Po długiej przerwie w emisji ponownie powrócił na anteny TVN, jednak najnowsza odsłona będzie różniła się nieco od tej, którą znaliśmy do tej pory. Uczestnicy stracą jedno z kół ratunkowych. Chodzi o pytanie do publiczności. Wykorzystanie tego koła w nowej edycji byłoby niemożliwe, ponieważ nagrania z powodu reżimu sanitarnego spowodowanego pandemią koronawirusa, będą odbywały się bez udziału publiczności w studiu. Pytanie do publiczności zostanie zastąpione więc innym kołem ratunkowym.

Nowe koło ratunkowe w "Milionerach" to... zamiana pytania! Czy zamiana pytania będzie równie korzystną pomocą dla uczestnika, jak pytanie do publiczności? To się okaże podczas nowych odcinków show! Jesteście ciekawi? Gracze będą mieli więc do wyboru trzy koła ratunkowe: pół na pół, zamiana pytania oraz telefon do przyjaciela. 

Nowe odcinki "Milionerów" ruszają już 15 lutego na antenie TVN. 

Zobacz także: Nowy QUIZ! Rozpoznaj gwiazdę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" po metamorfozie! Już 10 na 13 to dobry wynik!

Zamiana pytania to nowe koło ratunkowe w "Milionerach"! Zastąpi "pytanie do publiczności" 

Hubert Urbański w programie Milionerzy
x-news

 

Milionerzy - wpadka na 1 pytaniu
Newsy
Rewolucja w "Milionerach"! Będzie czwarte koło ratunkowe! Jakie?
Poznaj szczegóły!

Nowe koło ratunkowe w "Milionerach" ! To dobra wiadomość dla uczestników, ale niekoniecznie dla prowadzącego... Z okazji 20. lat emisji teleturnieju w Wielkiej Brytanii producenci wprowadzili nowe zasady gry. Do tej pory uczestnicy moli korzystać z pomocy "pół na pół", telefonu do przyjaciela i pytania do publiczności - tak samo jak w polskiej edycji. Teraz mogą wykorzystać też czwarte koło ratunkowe, czyli pytanie do prowadzącego .  Zobacz:  "Milionerzy": Na jakim pytaniu poległby sam Hubert Urbański? "Gdybym grał, odpadłbym"   Czy nowe zasady zostaną wprowadzone także w Polsce? Jeśli tak, to Hubert Urbański będzie miał powody do zmartwień. Teraz to także on poniesie odpowiedzialność za powodzenie lub porażkę uczestników. Na pytanie będzie musiał odpowiedzieć zgodnie ze swoją wiedzą, zanim prawidłowa odpowiedź wyświetli się na jego ekranie!    – Wyobraź sobie, że ktoś gra o 125 tysięcy funtów i prosi cię o pomoc, a ty nie masz pojęcia co odpowiedzieć. Totalny wstyd - skomentował Jeremy Clarkson, który prowadzi brytyjską edycję "Milionerów".  Do tej pory 11 uczestników poprosiło go o pomoc, a on znał odpowiedź tylko na trzy pytania...    Zobacz także:  Wygrałbyś milion w "Milionerach"? Oto 12 pytań, które padły w programie! A pytanie za milion... Znasz odpowiedź? QUIZ   Hubert Urbański zadaje uczestnikom 12 pytań do miliona.  Teraz na jedno będzie musiał odpowiadać sam? 

"Twoja twarz brzmi znajomo" została zawieszona z powodu koronawirusa"
Facebook
Newsy
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": To wyjątkowo trudna edycja dla Katarzyny Skrzyneckiej. Opublikowała wpis
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": To wyjątkowo trudna edycja dla Katarzyny Skrzyneckiej. Opublikowała wpis

Pandemia koronawirusa wywołała nie tylko panikę wśród ludzi ale także zmusiła telewizje do rewolucji w ramówkach. Z anteny znikają m. in. nagrywany na żywo "Taniec z Gwiazdami" a także "The Four. Bitwa o sławę" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".  Katarzyna Skrzynecka opublikowała emocjonalny wpis dotyczący odwołania zdjęć do " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ", gdzie jest jurorem.  Zobacz także:  Tak uczczono pamięć Pawła Królikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Łzy same napływają do oczu Katarzyna Skrzynecka o zawieszeniu 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"  11. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczęła się bardzo smutnym akcentem. Niestety zmarł Paweł Królikowski, który zasiadał za stołem jurorskim już od początku istnienia programu. Kiedy rozpoczęto zdjęcia do nowego sezonu, wszyscy mieli nadzieję, że aktor wyzdrowieje, jednak stało się najgorsze.  Teraz kolejna smutna wiadomość. Z powodu szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa, telewizja Polsat zdecydowała na zawieszeniu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na emocjonalny wpis w tym temacie:  💙😢 To dla nas wszystkich smutna wiadomość... W związku z obecną sytuacją stanu zagrożenia epidemicznego, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu wiosennej Edycji naszego programu 💙😢 @twojatwarzbrzmiznajomo oraz @tanieczgwiazdami .... 😢 Wczoraj wyemitowano 2 odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo nagrany wcześniej, z udziałem Publiczności, jeszcze przed stanami zagrożenia zdrowia... (...) Niestety kolejny , zrealizowany już odcinek może zostać wyemitowany dopiero we wrześniu...😢 gdy - mamy nadzieję - powrócimy na antenę jako 13 Edycja jesienna... 💙🎶🎶🎤...

Hubert Urbański - Milionerzy
Newsy
"Milionerzy": Nieprzechodni wśród przechodnich?
Wielkie emocje i trudne pytania w programie "Milionerzy"!

Kolejny odcinek " Milionerów " za nami! Uczestnik od początku miał problem z odpowiedziami na pytania. Przy trzecim wykorzystał już wszystkie koła ratunkowe. Padło pytanie o milion? Zobaczcie, ile wygrał Pan Michał, który pracuje jako pedagog resocjalizacyjny! Uczestnikowi na widowni kibicowała żona Anna. Uczestnik "Milionerów" na początku odpowiedział na pytanie za 500 zł "Wieża stanowiąca podporę wschodniego skrzydła zamku na Wawelu? Mężczyzna już przy pierwszym pytaniu skorzystał z koła ratunkowego, publiczność poprawnie wybrała odpowiedź b: Kurza Stopka.  Drugie pytanie za 1000 zł brzmiało:  W której z dyscyplin sędzia może posyłać na ławkę kar: a: w boksie b: w tenisie c: w hokeju na lodzie d: w pong-pongu Prawidłowa odpowiedź to oczywiście C: w hokeju na lodzie.  Pytanie za 2000 zł brzmiało:  Prezydent z charakterystycznym dołkiem w brodzie to: a: Andrzej Duda b: Aleksander Kwaśniewski c:  Bronisław Komorowski d: Lech Wałęsa Uczestnik przy tym pytaniu wykorzystał aż dwa koła ratunkowe: telefon do przyjaciela i 50:50, ale ostatecznie odpowiedział poprawnie i wybrał A: Andrzej Duda. Pytanie za 5000 zł: Jedna z najsłynniejszych romantycznych scen to ta z motywem muzycznym z utworu "My Heart Will Go On" w filmie: a: "Uwierz w ducha" b: "Pretty Woman" c: "Titanic" d: "Dirty Dancing" Prawidłowa odpowiedź to C: "Titanic". Uczestnik wygrał 5 000 zł "Milionerzy": pytanie za 10 tys. zł To wodny roztwór kwasu węglowego i kationów metali: wapnia, magnezu, sodu, potasu oraz anionów wodorowęglanowych, siarczanowych, chlorkowych: a: woda destylowana b: woda ciężka c: woda gazowana d:...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner