Co oglądać w święta? Zobaczcie najlepsze propozycje filmów i programów Najważniejsze wydarzenia Polsatu- emisja filmu Kevin sam w domu Johnny Depp Rolnicy z 4 edycji Rolnik szuka żony świąteczny odcinek Listy do M.
Co oglądać w święta? Zobaczcie najlepsze propozycje filmów i programów
mat. prasowe/East News
1/5
Co oglądać w święta? Zobaczcie najlepsze propozycje filmów i programów
mat. prasowe/East News

Nie wiecie, co obejrzeć w nadchodzące święta? Zobaczcie, co na ten wyjątkowy czas przygotowały największe stacje telewizyjne. Czy jak co roku TVP1, TVP2, TVN i Polsat zaprezentują nam swoje największe świąteczne hity? Sprawdziliśmy! Zobaczcie najciekawsze pozycje, które znaleźliśmy w programie telewizyjnym od 24 do 26 grudnia i sprawdźcie kiedy najlepiej zarezerwować sobie czas na oglądanie telewizji w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia!

Kiedy dokładnie jest emisja specjalnego odcinka "Rolnik szuka żony" i kinowego hitu "Listy do M."? Tego dowiecie się z naszej galerii.

Zobacztakże: Jaką postacią ze świątecznego filmu jesteś? Sprawdź w naszym PSYCHOTEŚCIE

2/5
Najważniejsze wydarzenia Polsatu- emisja filmu Kevin sam w domu
East News

Tak, tak stacja Polsat doskonale wie, że święta bez Kevina to nie święta! Dlatego już 24 grudnia o godzinie 20: 10 będziecie mogli zobaczyć drugą część światowego hitu "Kevin sam w Nowym Jorku".

Zanim jednak odejdziecie od wigilijnego stołu w tv warto zobaczyć, albo chociaż posłuchać świątecznych koncertów, które zaprezentują wszystkie cztery najważniejsze stacje telewizyjne. O godz. 15:15 rozpocznie się "Wśród nocnej ciszy" czyli koncert kolęd w TVP2. O godz. 16:50 Wielkie kolędowanie z Polsatem, o godz. 17:30 stacja TVP1 pokaże wielki koncert "Płyń, kolędo!".

Najpóźniej, bo o godzinie 20:05 rozpocznie się Wieczór kolęd z Krakowa. 

Zobaczcie, co jeszcze warto obejrzeć! 

3/5
Johnny Depp

24 grudnia o godz. 21:10 stacja TVN pokaże również kinowy hit "Alicja w krainie czarów".

Z kolei TVP2 wyemituje  "P.S. Kocham Cię"- film rozpocznie się o godz 20:05.

4/5
Rolnicy z 4 edycji Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe

Pierwszy dzień świąt to oczywiście spotkanie z rolnikami! Specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony" będziemy mogli zobaczyć 25 grudnia o godz. 20:15 oczywiście w TVP1. 

5/5
Listy do M.

Również 25 grudnia będziecie mogli zobaczyć pierwszą część hitu "Listy do M.". Film rozpocznie się o godz. 20:00 na antenie stacji TVN. 

 

26 grudnia o godz. 20:05 TVP2 pokaże film "Sterix i Obelix misja: Kleopatra", Polsat z kolei wyemituje "Szklaną pułapkę 4.0".