Marta Manowska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook

"Przygotowaliśmy dla niego coś specjalnego" Wzruszające pożegnanie Cezarego Mocka w świątecznym odcinku "Sanatorium miłości"

Marta Manowska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook

Kilka tygodni temu Marta Manowska podczas wizyty w redakcji Party.pl zdradziła, że producenci "Sanatorium miłości" przygotowali wielką niespodziankę dla fanów programu. Okazało się wówczas, że powstaną dwa specjalne odcinki z udziałem uczestników show, które zostaną wyemitowane w zbliżające się święta Wielkanocne. Jak już wiemy "Sanatorium miłości. Święta, święta!" będziemy mogli zobaczyć w sobotę 20 kwietnia o godzinie 20:20, oraz w niedzielę 21 kwietnia o godzinie 18:30. 

W sobotnim, wielkanocnym odcinku zakasamy rękawy i razem z państwem będziemy przygotowywać się do obchodów świąt ze specjalnymi gośćmi. W niedzielnym będziemy już świętować Niedzielę Wielkanocną- zdradziła nam Marta Manowska. 

Okazuje się, że w programie uczestnicy będą również wspominać Cezarego Mocka

Marta Manowska zdradziła kulisy świątecznego odcinka show

Prowadząca "Sanatorium miłości" w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" przyznała, że producenci show postanowili w wyjątkowy sposób uczcić zmarłego Cezarego Mocka. Jeden z najsympatyczniejszych uczestników show odszedł w lutym. 

Jego atrybutem był aparat fotograficzny. Dzięki jego pasji mamy co wspominać. Każde zdjęcie oddaje jego wrażliwość- w rozmowie z "Tele Tygodniem" zdradziła Marta Manowska. Przygotowaliśmy dla niego coś specjalnego. Nie chcę zdradzać, ale wydaje mi się, że nie mogliśmy wymyślić nic lepszego, by pokazać mu, że jest z nami, a my wciąż jesteśmy z nim. 

Wszystko wskazuje na to, że w świątecznym odcinku "Sanatorium miłości" nie zabraknie wzruszeń...

(...) Sprawimy, że Cezary będzie wzrastał wśród nas od nowa- zdradza prowadząca show. 

Będziecie oglądać świąteczne odcinki "Sanatorium miłości"?

Uczestnicy show będą wspominać Cezarego Mocka

Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje
Mat. promocyjne

W święta Wielkanocne TVP wyemituje dwa specjalne odcinku show

Marta Manowska w Sanatorium Miłości
Facebook

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23