TTBZ 7, odcinek 1. Kto wygrał? Doda i Maria Tyszkiewicz w TTBZ Krzysztof Kwiatkowski jako George Michael w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Paweł Jasionowski jako Urszula w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Jakub Świderski jako Ray Charles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
TTBZ 7, odcinek 1. Kto wygrał?
Materiały prasowe Polsat
Macie już faworyta?
1/10
TTBZ 7, odcinek 1. Kto wygrał?
Materiały prasowe Polsat

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Na scenie pojawili się m.in. Adele, Jennifer Lopez, Zenek Martyniuk, Irena Santor oraz... dwie Dody! Show rozpoczęło się od występu zwyciężczyni poprzedniej edycji - Marii Tyszkiewicz, która zaśpiewała utwór "Bad Girls" właśnie z Dodą!

 

Zobacz: Doda znów pojawi się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Z kim zaśpiewa?

 

Kto wygrał? Odpowiedź w naszej galerii!

 

Zobacz także:  Świecąca twarz - domowe sposoby matowania

 

 

 

2/10
Doda i Maria Tyszkiewicz w TTBZ

Publiczność w studiu rozpoczęła muzyczną zabawę wraz z Dodą oraz z… Dodą. Doda, która gościnnie wystąpiła w programie, zawsze mówiła, że "Królowa jest tylko jedna", ale specjalnie dla widzów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, pozwoliła, aby na scenie pojawiły się dwie – w rolę tej drugiej wcieliła się zwyciężczyni poprzedniej edycji Maria Tyszkiewicz. Obie Panie zaśpiewały „Bad girls” i na scenie były naprawdę niegrzeczne. 

3/10
Krzysztof Kwiatkowski jako George Michael w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Krzysztof Kwiatkowski wylosował wielki hit zespołu Wham! „Wake Me Up Before You Go-Go” i jako George Michael rozpalił publiczność i jury do czerwoności.  

 

 Jest magia – stwierdził Bartek Kasprzykowski.

4/10
Paweł Jasionowski jako Urszula w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Paweł Jasionowski powiedział, że bardzo lubi twórczość Urszuli. Świetnie się złożyło, bo właśnie jej utwór pt. „Malinowy Król” przypadł mu w udziale. Musiał zacząć od wysokiego „C” i to dosłownie. Pierwszą osobą, która oceniła jego występ była Urszula we własnej osobie:

 

Kocham Cię, byłeś cudowny i fantastyczny! – mówiła

5/10
Jakub Świderski jako Ray Charles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Z legendą Raya Charlesa zmierzył się Kuba Świderski, który zaśpiewał “Hit The Road Jack”. Po występie Paweł Królikowski był mocno zaskoczony:

 

Mnie trochę zamurowało. Zupełna odwrotność, zaprzeczenie tego kim jesteś naprawdę. Do tego ta podwójna rytmizacja ruchu i wokalu. Nigdy bym się nie spodziewał, że z takiego miłego żonkosia  wyjdzie taki ciemnoskóry, fantastyczny wokalista. Pięknie!

6/10
Joanna Jabłczyńska jako Irena Santor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Joanna Jabłczyńska wykonała „Powrócisz tu”  - jeden z największych przebojów Ireny Santor. Ten utwór był ogromnym wyzwaniem dla aktorki, ale trening czyni mistrza więc poradziła sobie znakomicie.

7/10
Kasia Popowska jako Zenek Martyniuk w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

 Kolejną kobietą na scenie, była Kasia Popowska – musiała odnaleźć się w zupełnie innej stylistyce – wystąpiła jako Zenek Martyniuk w piosence „Przez Twe Oczy Zielone”. Jury było zachwycone.

8/10
Monika Borzym jako Adele w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Świetna wokalistka jazzowa, Monika Borzym wcieliła się w postać Adele i zaśpiewała „Someone like you”. Swoim wykonem wzruszyła jury.

 

Zapomniałem na chwilę o bożym świecie słuchając Ciebie – powiedział Paweł Królikowski

 

Serwujesz nam tutaj dużo emocji, na które będę z niecierpliwością czekała co tydzień - stwierdziła Walewska

9/10
Zofia Nowakowska jako Jennifer Lopez w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Zosia Nowakowska, która jako Jeniffer Lopez w piosence „Ain’t your mama” doprowadziła do eksplozji energii na scenie.

Petarda! – wykrzykiwał Bartek Kasprzykowski.

10/10
Sławomir jako Fancy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Ostatni z uczestników wystąpił Sławomir jako Fancy, w jednym z hitów lat 80-tych „Flames of love”. Swoją kreacją sceniczną doprowadził wszystkich niemal do łez.

 

 Byłeś zarówno aksamitny w wypudrowaniu swojego wizażu jak i w głosie. Brawo! – oceniła Kasia Skrzynecka.  

Głosami jurorów i uczestników zwyciężczynią pierwszego odcinka została Zosia Nowakowska. Swój czek na 10 000 złotych przekazała Dolnośląskiej Fundacji Ochrony Zdrowia na rzecz Krystiana Zielińskiego.