Patryk Grudowicz wygrał 6. edycję Top Model
East News
1/4
East News

 

Patryk Grudowicz wygrał 6. edycję programu "Top Model". Choć początkowo nieśmiałemu chłopakowi z Ostródy kibicowała jedynie Joanna Krupa, bardzo szybko okazało się, że drzemie w nim ogromny potencjał. Patryk Grudowicz przeszedł zaskakującą metamorfozę i dał się poznać jako pilny i ambitny uczeń. Przekonał do siebie nie tylko jury, ale przede wszystkim widzów, którzy uznali, że to on zasługuje na miano kolejnego polskiego top modela. 

 

Zobacz także: Patryk Grudowicz wygrał "Top Model 6". Na czym polega jego fenomen?

 

Niestety, obecnie w życiu Patryka Grudowicza nie dzieje się najlepiej. Okazuje się, że model i jego rodzina przeżyli prawdziwy dramat. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Dramat Joanny Krupy! Modelka nie może zajść w ciążę

2/4
East News

 

Patryk Grudowicz w 2016 roku wygrał "Top Model 6". Wiele osób zaskoczył ten werdykt. Patryk Grudowicz w przeszłości nie zajmował się bowiem modelingiem. Chłopak pochodził z biednej rodziny, dlatego każdą chwilę poświęcał na to, aby łapać prace dorywcze i móc dołożyć się do domowego budżetu. Teraz jego najbliżsi znowu będą potrzebowali pomocy. Okazuje się bowiem, że w rodzinnym domu Patryka wybuchł pożar. 8 lutego około godziny 5:30 pojawił się ogień, który zniszczył połowę mieszkania. Choć w domu było rodzeństwo Grudowicza, na szczęście nikomu nic się nie stało. Patryk skomentował całą sytuację w rozmowie z Plotkiem. Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Finał "Top Model 7" był ustawiony? Spektakularna wpadka Joanny Krupy podzieliła widzów!

3/4
East News

 

Patryk Grudowicz dzień przed wybuchem pożaru był w Ostródzie, aby odwiedzić najbliższych. Nie spodziewał się, że chwilę później rozegra się tam taki dramat...

 

- Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu - wyjaśnia Patryk Grudowicz.

 

Zoabcz także: Tego nikt się nie spodziewał! Na uczestniczkę "Top Model 7" wylała się fala hejtu!

4/4
Patryk Grudowicz wygrał 6. edycję Top Model

 

Remont w rodzinnym domu Patryka Grudowicza może potrwać nawet pół roku. Mamy nadzieję, że uda im się z tym uporać i zapomną o tragedii, która ich dotknęła. Trzymamy za nich kciuki!

Więcej na temat Patryk Grudowicz Top Model