The Voice Kids 3 - Cleo
Jan Bogacz / TVP
TV-Show

Ostatnie bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”! Kto z drużyny Cleo znalazł się w finale?

Ostatnie bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”! Kto z drużyny Cleo znalazł się w finale?

Za nami ostatnie bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentowała się drużyna Cleo! Jak wypadli? Kto znalazł się w finale programu? Zobaczcie naszą relację z show! 

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się Grześ, Oliwier oraz Paweł. Panowie zaprezentowali utwór "Jak nie my to kto" Mroza i Tomsona. 

Ja chyba tak samo jak Mrozu, będę sobie włączał ten występ, jak będę miał zły humor. Chłopaki, rozwaliliście scenę. Brawo chłopaki - powiedział Dawid Kwiatkowski.

Do kolejnego etapu dzięki Cleo przeszedł Paweł!

Paweł z drużyny Cleo
Facebook The Voice Kids

Kolejne trio, które zaprezentowało się na scenie to: Ola, Agnieszka i Martyna! Zaśpiewały hit Rihanny "Diamonds".

Jeśli ja miałbym dla siebie wybierać, byłoby ciężko, ale jeśli musiałbym, wybrałbym Agnieszkę - zdradził Tomson.

Decyzją Cleo do kolejnego etapu przeszła Agnieszka. 

W bitwie numer 3. wzięli udział Dawid, Kamil i Szymon. Panowie zaśpiewali utwór Backstreet Boys "Get down". Do kolejnego etapu przeszedł Szymon. Z kolejnych bitew do następnego etapu przeszli Wiktoria, Maja oraz Natalia.

Cleo i jej drużyna

Po etapie "Sing off" Cleo zdecydowała, kto przejdzie do finału. Gwiazda mogła wybrać tylko trzy osoby. A są to: Wiktoria, Szymon oraz Natalia. Gratulacje!

Oglądacie "The Voice Kids"? Macie swoich faworytów?

The Voice Kids 3 - Tomson, Baron, Cleo i Dawid Kwiatkowski
Jan Bogacz / TVP

 

Tomson i Baron - bitwy The Voice Kids
Jan Bogacz, TVP
Newsy
Dziś bitwy drużyny Tomsona i Barona w "The Voice Kids"! Sprawdź, jak dobrze znasz uczestników! QUIZ

Bitwy drużyny Tomsona i Barona w "The Voice Kids 3" zobaczymy już dziś o godzinie 20:05 na antenie TVP 2. Chłopaki muszą zdecydować, które sześć osób przejdzie do etapu Sing Off. Finalnie poznamy trzy nazwiska dzieci, które dostaną się do finału trzeciej edycji show. Kogo wybiorą Tomson i Baron? O tym przekonamy się już dziś, a tymczasem zapraszamy do rozwiązania quizu!

Zobacz także: Pierwsze bitwy w "The Voice Kids": Cleo nie jest w stanie powstrzymać łez! "Słowa uderzające prosto w serce"

Bitwy drużyny Tomsona i Barona w " The Voice Kids 3 " zobaczymy już dziś o godzinie 20:05 na antenie TVP 2. Chłopaki muszą zdecydować, które sześć osób przejdzie do etapu Sing Off. Finalnie poznamy trzy nazwiska dzieci, które dostaną się do finału trzeciej edycji show. Kogo wybiorą Tomson i Baron? O tym przekonamy się już dziś, a tymczasem zapraszamy do rozwiązania quizu! Zobacz także:  Pierwsze bitwy w "The Voice Kids": Cleo nie jest w stanie powstrzymać łez! "Słowa uderzające prosto w serce"

Hania Sztachańska, Marcin Maciejczak, Natalia Kawalec z "The Voice Kids 3"
The Voice Kids
Newsy
"The Voice Kids" wyłoni nowego idola nastolatek. Ida Nowakowska zdradza, jaka jest atmosfera za kulisami
"The Voice Kids" wyłoni nowego idola nastolatek. Ida Nowakowska zdradza, jaka jest atmosfera za kulisami

W najbliższą sobotę odbędą się ostatnie bitwy oraz sing offy w The Voice Kids . O trzy miejsca w finale będą starać się uczestnicy z drużyny Cleo. Do tej pory do finału zakwalifikowali się Marcin Maciejczak, Anastazja Maciąg i Ala Tracz z drużyny Dawida Kwiatkowskiego oraz Ola Gwazdacz, Hania Sztachańska i Ewelina Kozub z drużyny Tomsona i Barona . Niedługo poznamy ostatnie trzy nazwiska.  Kto wygra trzecią edycję The Voice Kids i pójdzie w ślady Roxie Węgiel, Aniki Dąbrowskiej i Viki Gabor? Ida Nowakowska zdradza, jakie emocje panują na planie oraz jak ze stresem radzą sobie młodzi artyści. Czy są gotowi na wielką karierę, która prawdopodobnie już niedługo stanie przed nimi otworem? Zobacz także:  Baron odsłania kulisy "The Voice Kids"! Kto ma największą szansę na wygraną? Ida Nowakowska o relacjach, które panują na planie The Voice Kids. Zna już faworytów?   

Tomson i Baron w The Voice Kids
East News
Newsy
Za nami bitwy drużyny Tomsona i Barona w "The Voice Kids"! Zobaczcie najlepsze występy!
"The Voice Kids" wkracza w decydującą fazę! Zobaczcie najlepsze bitwy uczestników z drużyny Tomsona i Barona!

Za nami kolejny odcinek "The Voice Kids" , w którym nie brakowało emocji i wzruszeń! Młodzi wokaliści zostali połączeni w tria i rozpoczęli rywalizację o miejsce w wielkim finale programu. Zobaczcie, które bitwy zrobiły na jurorach i publiczności największe wrażenie! Te występy po prostu trzeba zobaczyć! Zobacz także:  Marcin Maciejczak to faworyt "The Voice Kids 3"? W "Mam Talent" doprowadził Chylińską do łez! "The Voice Kids" - najlepsze bitwy z drużyny Tomsona i Barona! Kto przeszedł do wielkiego finału? Program "The Voice Kids" wkroczył w decydującą fazę. Przesłuchania w ciemno dobiegły końca i wszyscy jurorzy skompletowali swoje drużyny. Cleo , Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron połączyli swoich podopiecznych w tria. W sobotni wieczór do walki o wielki finał stanęli uczestnicy z grupy Tomsona i Barona . Jurorzy musieli dokonać naprawdę trudnego wyboru, gdyż poziom wykonań młodych wokalistów był naprawdę imponujący! Które bitwy zrobiły największe wrażenie?  Fenomenalnym wykonaniem w sobotnim odcinku "The Voice Kids" mogą pochwalić się  Aleksandra Olszewska, Ewelina Kozub i Kinga Wołoszyn. Młode wokalistki wykonały utwór "Domino" z repertuaru Jessie J. Trenerzy stanęli przed trudnym wyborem, a pozostali jurorzy nie ułatwiali zadania Tomsonowi i Baronowi.  Bardzo rasowy występ. Brzmicie jak diwy. Na miejscu chłopaków wzięłabym wszystkie trzy - powiedziała Cleo. Ostatecznie Tomson i Baron zadecydowali, że do dalszego etapu zabiorą ze sobą Ewelinę Kozub !  Kolejny fantastyczny występ, który z pewnością na długo zostanie zapamiętany przez fanów programu "The Voice Kids" zaprezentowali   Lara Hidane, Fabian Kurynta i Aleksandra Gwazdacz. To...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner