Zmiana emisji  TTBZ! Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kiedy finał Elżbieta Romanowska na sylwestrowym koncercie Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10
Zmiana emisji  TTBZ!
Dla fanów show mamy dwie ważne wiadomości!
1/4
Zmiana emisji  TTBZ!

 

Dla fanów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mamy sporo fantastycznych wiadomości. Jak już wiadomo, nowa, 11. edycja polsatowskiego show będzie liczyć aż 12 odcinków. To w rozmowie z Party.pl zdradził nam jeden z jurorów, Kacper Kuszewski. Ale to nie wszystko. Jak poinformował nas Polsat, w wiosennej ramówce popularne show ruszy wcześniej niż zawsze - jeszcze w lutym! Kiedy więc zobaczymy pierwszy odcinek? Zobaczcie na kolejnych stronach!

 

Zobacz także: Czy w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmieni się jury? Dla Kacpra Kuszewskiego będzie to wyjątkowo trudna edycja!

 

2/4
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kiedy finał

 

Pierwszy odcinek 11. sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostanie wyemitowany 23 lutego w sobotę o godzinie 22.10! To o tydzień wcześniej w porównaniu z poprzednimi startami poszczególnych sezonów. Co więcej, udało nam się dowiedzieć, że już 10 lutego o godzinie 15:45 zostanie wyemitowany odcinek specjalny! Będzie to kompilacja najlepszych występów z poprzednich edycji show. 

 

A kogo zobaczymy w 11. edycji programu? Znamy już 8 nazwisk! 

 

 

3/4
Elżbieta Romanowska na sylwestrowym koncercie Polsatu


Pełna lista uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11"!

 

W show pojawi się 8 gwiazd, jak zawsze - cztery kobiety i czterech mężczyzn. Oto pełna lista!

Staszek Karpiel Bułecka
Elżbieta Romanowska
Kasia Dąbrowska
Kazimierz Mazur
Kamil Pawelski
Iga Krefft
Marta Wiejak
Antek Smykiewicz

Za kogo będziecie trzymać kciuki?

4/4
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10
Polsat

 

Jury programu zostanie bez zmian. Uczestników oceniać będą Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. 

 

Zobacz: Kacper Kuszewski wybrał najlepszy występ ostatniej edycji TTBZ. "Tam zdarzyło się coś absolutnie magicznego”! Zgadzacie się?

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo