1 marca w Polsacie rusza piąta już edycja "Ninja Warrior Polska"! Sportowe show stacji od lat cieszy się ogromną popularnością, a widzowie wciąż są ciekawi, kto zmierzy się z torem przeszkód - a jak zapowiadają prowadzący, w tym roku będzie on jeszcze trudniejszy niż poprzednio:

Reklama

Poziom naszych zawodników wzrasta z programu na program, dlatego producenci show podjęli decyzję o tym, aby podkręcić stopień zaawansowania przeszkód – wyjawia Jerzy Mielewsk, jeden z prowadzących program.

Kogo zobaczymy w "Ninja Warrior Polska 5"?

Gwiazdy w "Ninja Warrior Polska 5"

Na słynnym torze przeszkód staną wszyscy Last Man Standing - zawodnicy, którzy w każdym z sezonów popisali się największymi umiejętnościami, dochodząc w finale programu najdalej. Będziemy zatem przyglądać się zmaganiom: Jakuba Zawistowskiego, Roberta Bandosza, Sebastiana Kasprzyka i Igora Fojcika. Ale nie tylko! Na torze przeszkód pojawią się weterani, znani z poprzednich edycji, oraz nowe, sportowe odkrycia. Kobiety, tak jak do tej pory nie będą odpuszczać, udowadniając za każdym razem, że „słaba płeć” nie istnieje.

Zobacz także: "Ninja Warrior Polska": Sylwester Wilk z protezą doszedł do finału!

Będą również nowości! Na torze eliminacyjnym będą podwójne przeszkody. Zawodnik sam będzie mógł zdecydować, którą z dwóch przeszkód przejdzie, biorąc pod uwagę własne predyspozycje. Podobnie jak w poprzedniej edycji dwóch najlepszych zawodników etapu eliminacyjnego walczyć będzie na Power Tower o złoty bilet, czyli wejście do finału z pominięciem toru półfinałowego!

Zobacz także
Maciej Piórko/ Polsat

Wśród uczestników zobaczymy wyjątkowe gwiazdy! Będą to m.in. aktorzy Jakub Zdrójkowski, Marcjanna Lelek i Joanna Jabłczyńska, słynny litewski kulturysta Robert Burneika, znany pod pseudonimem Hardkorowy Koksu, pogodynka Polsat News Milena Rostkowska-Galant czy uczestnik II edycji „Love Island” - Arsen Śliwiński!

Maciej Piórko/ Polsat

Oprócz prestiżowego tytułu Ninja Warrior zawodnicy ścigają się o nagrodę główną – 150 tys. złotych. Dla uznania odwagi i siły najmężniejszych zawodników - w programie będą aż dwie gwarantowane nagrody pieniężne: 15 tys. zł dla Last Man Standing oraz 5 tys. zł dla kobiety, która dotrze do finału.

Gospodarzami show jest niezawodne trio: Karolina Gilon w roli prowadzącej oraz komentatorzy: Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Nowy sezon „Ninja Warrior Polska” od 1 marca o godz. 20:05 w Polsacie! Czekacie?

Zobacz także: "Love Island": Piotr wystąpił w "Ninja Warrior Polska". Jak mu poszło? "Zabrakło sprytu"

Reklama

Maciej Piórko/ Polsat

Reklama
Reklama
Reklama