Uczestnicy Dance Dance Dance 3
Mat. prasowe

Premiera "Dance Dance Dance" przesunięta przez koronawirusa! 

Uczestnicy Dance Dance Dance 3
Mat. prasowe

TVP przesuwa premierę "Dance Dance Dance"! Jako powód podano "stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu".

Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2 - czytamy w oświadczeniu.

Wcześniej portal pudelek.pl donosił, że część uczestników i tancerzy występujących w show TVP ma pozytywne testy na obecność koronawirusa, dlatego producenci musieli odwołać zaplanowane na najbliższy czas nagrania i próby. 

Premiera "Dance Dance Dance" przesunięta!

Już w piątek miała ruszyć najnowsza, trzecia już edycja "Dance Dance Dance". Wiadomo już, że w tanecznym hicie TVP wystąpią m.in. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony", Damian Kordas, Roksana Węgiel, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Dwie pierwsze edycje były emitowane w soboty, jednak teraz nastąpiła zmiana i program będzie pokazywany w piątki - premiera "Dance Dance Dance 3" miała odbyć się już 5 marca. 

Uczestnicy programu kilka tygodni temu rozpoczęli ostre treningi, jednak na razie prace na planie show musiały zostać przerwane. 

W produkcji zapanował popłoch, bo teraz wszystkich czeka co najmniej 10 dni przerwy. U części uczestników i tancerzy badania potwierdziły zakażenie koronawirusem, niektórzy - na przykład Ida i Agustin -  jeszcze czekają na wyniki - zdradzał informator portalu pudelek.pl.

Teraz informację o przesunięciu premiery potwierdziła produkcja show. W piątek, 5 marca o godz. 20:30 zamiast "Dance Dance Dance" widzowie zobaczą premierowe odcinki „Przesłuchań w Ciemno” czwartej edycji „The Voice Kids”. Bez zmian pozostaje sobotnia emisja tego show. 

Kiedy zobaczymy premierowy odcinek „Dance Dance Dance”? Jak się dowiedzieliśmy,  program pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej jeszcze w marcu.

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Robert Kupisz ujawnił powody, dla których nie będzie już jurorem tanecznego show

Prace na planie "Dance Dance Dance" zostały wstrzymane. 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48