Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show

"Milionerzy": Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci. Jaka to barwa?

Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 218. odcinka programu "Milionerzy". "Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci, czyli jakiej?" - poznaj odpowiedź na to pytanie.

"Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci. Jaka to barwa" to jedno z najciekawszych pytań 218. odcinka, 4 sezonu programu "Milionerzy". Czy znacie odpowiedź na to pytanie? Zobaczcie, jak poradził sobie z nim dzisiejszy uczestnik. W odcinku "Milionerów" emitowanym 4 lutego 2020 roku padła bardzo duża wygrana! Przygotowaliśmy dla Was najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

We wrześniu 2018 roku minister edukacji narodowej upomniała premiera, żeby nie popełniał błędu językowego. Jakiego?

W 218. odcinku programu "Milionerzy" swoją grę kontynuował Wojciech Czapliński. Pierwsza trudność pojawiło się przy piątym pytaniu za 10 000 złotych. Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi i postanowił poprosić o pomoc publiczność. Dzięki dobrej podpowiedzi, udało mu się przejść do kolejnego pytania.

A: gry przyszłem do rządu

B: cały czas siem uczem

C: w cudzysłowiu

D: półtorej roku 

Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci, czyli jakiej?

Już następne pytanie, które dotyczyło, barwy śmierci w Japonii, niemal wyeliminowało uczestnika z gry. Po długim zastanowieniu nad pytaniem "Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci, czyli jakiej?" zdecydował się on na koło ratunkowe 50:50. Wówczas zostały odpowiedzi B i D. Wojtek nadal obstawiał złą odpowiedź, jednak nie był jej pewien. Zdecydował się na telefon do mamy, która doradziła mu postawić na kolor biały. Zaufał jej i w puli miał już 20 000 złotych.

A: w czarnej

B: w czerwonej

C: w błękicie

D: w białej

Zobacz także: Czy poradzisz sobie z najtrudniejszymi pytaniami z "Milionerów"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Co otula noworodka? - pytanie za 125 000 złotych

To pytanie stanęło na drodze uczestnika do tytułowego miliona. Nie znał on odpowiedzi na pytanie "Co utula noworodka?", a wszystkie koła zostały już wykorzystane. Postanowił grać zachowawczo, w tym momencie zrezygnował z gry i zabrał ze sobą do domu 75 000 złotych.

A: lipowy becik

B: szklany kaftanik

C: bambusowy rożek

D: żelazny pajacyk

Znalibyście odpowiedzi na wszystkie pytania z 218. odcinka programu "Milionerzy" emitowanego 3 lutego 2020 roku? Czy pytanie "Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci, czyli jakiej?" sprawiłoby Wam trudność?

Odcinki 4 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

 

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Który ssak się nie spoci? Pytanie za 1 000 000 złotych!
Pytanie za 1 000 000 złotych "Który ssak się nie spoci?". Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 232. odcinka programu "Milionerzy".

"Który ssak się nie spoci?" w 232. odcinku, 5 sezonu programu "Milionerzy" pojawiło się pytanie za milion złotych. Sprawdźcie, czy uczestnik wskazał dobrą odpowiedź i wygrał najwyższą nagrodę - okrągły 1 000 000. Jesteście ciekawi tego pytania?   Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Który ssak się nie spoci? Pytanie za 1 000 000 złotych! Na to pytanie czekaliśmy z wielkim zaciekawieniem. Nie często się bowiem zdarza, że uczestnik ma szanse usłyszeć pytanie za okrągły milion złotych. Gdy Maksymilian Bilewicz usłyszał pytanie "Który ssak się nie spoci?" bardzo się ucieszył, gdyż miał wrażenie, że zna prawidłową odpowiedź. Gdy usłyszał warianty, okazało się, że waha się między dwoma odpowiedziami: owca i królik. Zdecydował się na ostatnie koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Niestety nie znał on odpowiedzi, ale wydawało mu się, że to owca będzie tą poprawną. Maks miał odmienne zdanie i usłyszeliśmy słowa: "poproszę o zaznaczenie odpowiedzi D". A: owca B: koń C: człowiek D: królik Jednak w ostatniej chwili zawodnik się wycofał i powiedział, że definitywnie rezygnuje za dalszej gry. Okazało się, że gdybyśmy usłyszeli słowo "definitywnie" padłaby główna wygrana! Maksymilian stwierdził, że nie żałuje i wyszedł ze studia z 500 000 złotych. Fatwa to oficjalna opinia wyjaśniająca kontrowersję teologiczną lub prawną. W jakiej religii? Następną uczestniczką w 232. odcinku "Milionerów" była Joanna Wężyk, studentka historii sztuki. Młoda uczestniczka odpadła dosyć szybko, bo już na trzecim pytaniu brzmiącym "Fatwa to oficjalna opinia wyjaśniająca kontrowersję teologiczną lub prawną....

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Czym wzgardzi jarosz?
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 225. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie "Czym wzgardzi jarosz?".

"Czym wzgardzi jarosz?" to pytanie pojawiło się w 225. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy".  Czy uczestnikowi, który był na diecie wegetariańskiej, udało się na nie poprawnie odpowiedzieć? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Czym wzgardzi jarosz? Pierwszym uczestnikiem 225. odcinka "Milionerów" był Michał Babicz. Jego gra nie trwała zbyt długo. Już w pierwszych pytaniach pojawiły się małe problemy. Gra zakończyła się przy pytaniu za 5000 złotych "Czym wzgardzi jarosz?".  Uczestnik sam przyznał, że przez jakiś czas był wegetarianinem, czyli jaroszem. Niestety nie pomogło mu to w prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Poniżej prawidłowa odpowiedź, pularda to kura kapłoniona specjalnie hodowana na mięso. A: pulardą B: bundzem C: mizerią D: tofu Jaki deseń króluje na koszulkach weneckich gondolierów? W tym pytaniu kolejny uczestnik Łukasz Michoński poprosił o pomoc publiczność. Przyznał, iż nie ma pojęcia jaka jest prawidłowa odpowiedź na to pytanie. Na szczęście publiczność jednoznacznie postawiła na odpowiedź A, dzięki czemu Łukasz prawidłowo odpowiedział na pytanie "Jaki deseń króluje na koszulkach weneckich gondolierów?" . A: pasy B: krata C: łączka D: grochy Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi? - pytanie za 40 000 złotych W tym pytaniu za 40 000 złotych "Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi?" uczestnik skorzystał z koła ratunkowego telefon do przyjaciela. Niestety on również nie znał prawidłowej odpowiedzi. Ostatecznie Łukasz postanowił zrezygnować z dalszej gry i wyszedł ze studia z 20 000 złotych. Jego decyzja była świetna, gdyż wstępnie obstawiał złą...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
Milionerzy: Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego? Pytanie za pół miliona!
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 224. odcinka programu "Milionerzy"? Poznaj odpowiedź na pytanie za 500 000 złotych "Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego?".

"Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego?" okazało być się najtrudniejszym pytaniem z 224. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy" .  Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 500 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Pierwszym dniem XXI wieku był? - pytanie za 250 000 złotych 224. odcinek dzisiejszego programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry Judyty Perczak. Pytanie za 250 000 złotych z pozoru wydaje się łatwe. Jednak trzeba się nieco zastanowić nad odpowiedzią, gdyż daty niekiedy są mylące. Na szczęście uczestniczka wskazała poprawną odpowiedź. A: 31 grudnia 1999 roku B: 1 stycznia 2000 roku C: 31 grudnia 2000 roku D: 1 stycznia 2001 roku Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego? - pytanie za 500 000 złotych Judyta grała fenomenalnie do momentu pojawienia się tego pytania "Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego? . Nie miała ona pojęcia jaka odpowiedź na pytanie za 500 000 złotych jest prawidłowa. Postanowiła poprosić o pomoc publiczność - najwięcej osób postawiło na dobrą odpowiedź, choć różnice głosów były nieznaczne. Uczestniczka nie zaufała jednak publiczności i wyszła ze studia z 250 000 złotych. A: z przędzy jedwabników B: ze złota C: z końskiego włosia D: z wydzieliny małży Które z akcesoriów wędkarskich dzieli nazwę z nowoczesnym typem lampy? Trzeba jednak pamiętać, że publiczność nie zawsze stawia na prawidłową odpowiedź. Kolejna uczestnika Agnieszka Bernatek miała okazję się o tym przekonać. Publiczność doradziła jej błędną odpowiedź C w pytaniu "Które z akcesoriów wędkarskich dzieli nazwę z...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner