Hubert Urbański Milionerzy
x-news
TV-Show

"Milionerzy": Padło pytanie za milion! Czy znasz na nie odpowiedź?

"Milionerzy": Padło pytanie za milion! Czy znasz na nie odpowiedź?

Ostatni odcinek teleturnieju "Milionerzy" dostarczył widzom niemałych emocji, bo usłyszeliśmy pytanie za milion złotych! Uczestnik, który dotarł do ostatniego pytania jednak nie podjął ryzyka i zrezygnował z gry. Ciekawe, czy wy znalibyście odpowiedź na to pytanie! Zobaczcie, o co w nim chodziło.

Zobacz także: "Milionerzy": Gdzie za sto lip dostaniemy jedną kunę? Znasz odpowiedź?

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

"Milionerzy": Czy znasz odpowiedź na pytanie za milion złotych?

Program "Milionerzy" to wielki hit stacji TVN. Teleturniej, którego prowadzącym jest Hubert Urbański pomimo wielu lat na antenie, nie traci na popularności i wciąż cieszy się sympatią widzów. Chyba nie znajdziemy nikogo, kto chociaż raz nie oglądał tego programu i nie odpowiadał przed telewizorem na pytania, z którymi zmagają się uczestnicy. Niejednokrotnie pewnie zastanawialiście się - jak można nie znać odpowiedzi na to pytanie? Ale gra w studiu, gdzie dochodzi stres i obecność kamer powodują, że uczestnicy czasami potrafią potknąć się nawet na banalnych pytaniach.

Jednak uczestnik, który grał w środowym odcinku "Milionerów" radził sobie naprawdę świetnie i dotarł aż do ostatniego pytania za milion! Zobaczcie, jak brzmiało:

"Każda barwa składowa światła białego rozchodzi się w ciałach przezroczystych z inną prędkością. Największą prędkość ma..." 

Uczestnik musiał wybrać jedną z czterech poniższych odpowiedzi: 

  • A czerwona
  • B pomarańczowa
  • C żółta
  • D fioletowa

Ostatecznie mężczyzna nie zdobył się na podjęcie ryzyka i zrezygnował z gry. W jego odczuciu poprawną odpowiedzią na to pytanie była barwa fioletowa, czyli odpowiedź D. Trzeba przyznać, że w tym przypadku rezygnacja z podjęcia ryzyka była słuszna, bowiem poprawną odpowiedzią na to pytanie jest odpowiedź A, czyli barwa czerwona.

A Wy, znaliście poprawną odpowiedź?

Hubert Urbański Milionerzy
x-news

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" padło 25 pytań za milion złotych, jednak tylko 3 razy udzielono na nie poprawnej odpowiedzi. 

Hubert Urbański Milionerzy
x-news

 

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show
W "Milionerach" padło pytanie za milion! Remigiusz Skubisz wygrał milion? RELACJA
Padła główna wygrana w "Milionerach"?

Remigiusz Skubisz nie wygrał miliona w "Milionerach"! Dzisiejszy odcinek show "Milionerzy" mógł przejść do historii! A wszystko za sprawą uczestnika show, który doszedł do pytania za milion! W czwartkowym odcinku "Milionerów" na fotelu na przeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł Remigiusz Skubisz, specjalista IT. Przez cały odcinek Remigiusz szedł jak burza i zadziwiał Huberta Urbańskiego swoją wiedzą.  Przed pytaniem za milion skończył się czas, dlatego usłyszeliśmy je dopiero w dzisiejszym odcinku. Jak brzmiało? Milionerzy: Pytanie za milion. Remigiusz Skubisz wygrał milion? Remigiusz Skubisz usłyszał pytanie za milion. Jak brzmiało? Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka? A. Rozum B. Bóg C.Miłość D.Czas Remigiusz nie znał odpowiedzi na pytanie, dlatego wykorzystał ostatnie koło ratunkowe i poprosił o pomoc publiczność. 34% publiczności odpowiedziało A.Rozum i C.Miłość. Po krótkim zastanowieniu się, Remigiusz postanowił zrezygnować z gry. Później zdradził, że zaznaczyłby A.Rozum. Dobra odpowiedź na to pytanie to D.Czas. Skubisz wyszedł ze studia z czekiem na pół miliona złotych.   Co przed pytaniem za milion powiedział Remigiusz? Są nerwy. Zawsze mogę zrezygnować, ale kusi mnie, żeby odpowiedzieć na pytanie za milion", powiedział uczestnik.  Co zrobi z pieniędzmi? Planuje kupić mieszkania w Gdańsku.  ZOBACZ:  Radosław Majdan wygrał milion w "Milionerach"?! To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości! Krzysztof Wójcik jako pierwszy wygrał milion w Milionerach W historii polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" tylko raz padła główna wygrana. W odcinku numer 662 wyemitowanym 28 marca 2010 roku, Krzysztof Wójcik ze Szczecina otrzymał czek na milion złotych. Pytanie za milion dotyczyło instrumentu, na którym...

Hubert Urbański poprowadzi program "Milionerzy"?
East News
Newsy
"Milionerzy": Pytanie za 250 tysięcy złotych o polskiego youtubera! Znałeś odpowiedź?
Teraz czas na pytanie o milion!

To niesamowite! Remek Skubisz, uczestnik "Milionerów" wygrał już pół miliona złotych. To naprawdę niezwykłe, bo na większość pytań nie znał odpowiedzi na sto procent, tylko się domyślał i po kolei eliminował te najmniej prawdopodobne. Remek wykorzystał na razie dwa koła ratunkowe. Jednak pytanie, które nas najbardziej zaskoczyło, dotyczyło jednego z polskich youtuberów. A brzmiało ono tak: Kto przyrządza "łazanki takie polskie, że nawet Beata Szydło uspokoi się"? A. Food Emperor B. Magda Gessler C. Pascal Brodnicki D. Jamie Olivier   Zobacz też:  W tym pytaniu z "Milionerów" mężczyźni nie mają szans. Uczestnik zużył dwa koła ratunkowe i zrezygnował z gry. A Ty znasz odpowiedź?   Remek znał odpowiedź!   "Milionerzy" - czy uczestnik wygra milion złotych? Oczywiście poprawną odpowiedzią była odpowiedź A. Food Emperor. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, kim jest Food Emperor.  To tajemniczy youtuber prowadzący swój kanał kulinarny. Food Emperor podaje się za Szweda, mówi, że mieszka w Sztokholmie. Twierdzi, że jest poważnym biznesmenem, choć w swoich filmikach używa sporo wulgaryzmów.   Tutaj zamieszczamy wideo, o które pytał Hubert Urbański. UWAGA! WIDEO ZAWIERA NIECENZURALNE SŁOWA!!!     Zobacz także:  "Milionerzy": Uczestnik blisko miliona! Ale nie udało się ;( To pytanie kosztowało go aż 210 tysięcy złotych!   Ale wracając do "Milionerów", Remek ma już na swoim koncie pół miliona złotych - niestety gra została przerwana i odpowiedź na pytanie o milion złotych usłyszymy dopiero w następnym odcinku! Emocje są tym większe, że Remkowi zostało jeszcze jedno koło ratunkowe! Nie możemy się doczekać!   Zobacz:  "Milionerzy": Uczestniczka mogła wygrać milion   Czy Hubert Urbański wręczy czek na milion złotych?...

Hubert Urbański Milionerzy
x-news
TV-Show
"Milionerzy": Gilza to łuska naboju, a także... Pytanie za 40 tysięcy!
"Gilza to łuska naboju, a także..." - pytanie za 40 000 złotych! Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 255. odcinka programu "Milionerzy".

"Gilza to łuska naboju, a także..."  To pytanie okazało się wyzwaniem dla uczestnika 255. odcinka, 5 sezonu programu "Milionerzy"! Czy udało mu się odpowiedzieć poprawnie? Mógł zyskać gwarantowane 40 tys. złotych! Gilza to łuska naboju, lecz nie tylko! Czy to określenie oznacza także rurkę z cienkiej bibuły? A może jednak jest to pasożyt wewnętrzny? Poznajcie prawidłową odpowiedź! Gilza to łuska naboju, a także... Pytanie za 40 000 złotych! Pierwszy uczestnik dzisiejszego 255. odcinka "Milionerów" to Radosław Biela z Bytomia. Pierwsze pytania nie sprawiły mu większego problemu. Odpowiadał sprawnie i co najważniejsze - prawidłowo. Jednak w dalszej części gry pojawiły się problemy. Ratunkiem okazały się koła ratunkowe. Nie da się ukryć, że uczestnik nie znał prawidłowej odpowiedzi na pytanie za 40 tys. złotych. Bardzo długo zastanawiał się nad odpowiedzią, lecz ostatecznie wykorzystał ostatnie koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Niestety, jego przyjaciółka również nie znała prawidłowej odpowiedzi, ale w ostatniej chwili poradziła mu odpowiedź B. Zaznaczyła jednak, że jest to czysty strzał. Pan Radosław nie chciała podjąć takiego ryzyka i zrezygnował z programu. Jego wygrana to 20 tys. złotych. Okazało się również, że odpowiedź B nie była prawidłowa. Brak ryzyka w tym przypadku bardzo się opłacił! Gilza to łuska naboju, a także... A: rurka z cienkiej bibuły B: drewniana tuleja C: wysięk z nozdrzy D: pasożyt wewnętrzny Prawidłowa odpowiedź: A. rurka z cienkiej bibuły. Gilza to słowo, które ma kilka znaczeń. Po pierwsze jest to inna nazwa na łuskę naboju. Termin ten również oznacza papierową lub tekturową tuleję, na którą nawijany jest...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner