Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show

"Milionerzy": Który to czasownik? Pytanie za 75 000 złotych!

Czy znasz odpowiedzi na pytania z 221. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Który to czasownik?".

"Który to czasownik" - choć pytanie to wydaje się pozornie proste, okazało się największym wyzwaniem dla uczestnika 221. odcinka programu "Milionerzy". Czy udało mu się na nie prawidłowo odpowiedzieć? Sprawdźcie, czy Adamowi udało się wygrać 75 000 złotych oraz czy Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie.

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Najcięższa jest szklanka? - pytanie za 1000 złotych

Pierwszym uczestnikiem tego odcinka był Adam Urbanik. Pytanie za gwarantowane 1000 złotych było dla niego dużym zaskoczeniem. Musiał się nad nim zastanowić, tak by nie popełnić błędu już na początku gry. Po krótkiej analizie postanowił postawić na odpowiedź D, która okazała się być oczywiście tą poprawną.

A: bułki tartej

B: cukru pudru

C: maku

D: miodu

Które litery tworzą znak zwany też Kotwicą Walczącą? - pytanie za 20 000 złotych

W tym pytaniu uczestnik obstawiał dwie odpowiedzi - A i C. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefonu do przyjaciela. Zaryzykował i podał mu jedynie dwie odpowiedzi. Na szczęście bez problemu dostał prawidłową podpowiedź, dzięki której wygrał 20 000 złotych.

A: W i P jak Wojna i Pokój

B: W i Z jak Walka Zbrojna

C: P i W jak Polska Walcząca

D: P i W jak Powstanie Warszawskie

Zobacz także: Padł milion w "Milionerach" - jakie było pytanie?

Który to czasownik? - pytanie za 75 000 złotych

Pytanie za 75 000 złotych brzmiące "Który to czasownik" wydaje się z pozoru całkiem łatwe. Uczestnik odpowiedział na nie w kilka sekund. Odpowiedź okazała się jednak... nieprawidłowa. Trzeba przyznać, że pytanie było odrobinę podchwytliwe. Przy dłuższym zastanowieniu zakończenie mogło być inne.

A: śmiecie

B: śmiecenie

C: śmietnisko

D: śmieciuszka

Drugiej uczestniczce tego odcinka udało się odpowiedzieć na 3 pytania, zatem do miliona zostało jedynie 9  pytań i wszystkie koła ratunkowe. Planujecie oglądać 222. odcinek programu "Milionerzy" emitowany 12 lutego 2020 roku? Czy pytanie z dzisiejszego odcinka "Który to czasownik?" było według Was podchwytliwe?

Odcinki 4 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

 

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Czego młode pędy przypominają pastorały? Pytanie za 75 000 złotych
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 223. odcinka programu "Milionerzy"? Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?".

"Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" to pytanie z 223. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy".  Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 75 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów? 223. odcinek, 4 sezonu programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry Jakuba Kubasika z Sosnowa. Problem pojawił się na pytaniu za 10 000 złotych, uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Pytan ie "Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów?" nie wydawało się trudne. Niestety, odpowiedź, którą obstawili, okazała się błędna. Jakub wygrał więc jedynie gwarantowany 1000 złotych. A: ani jednego B: jeden C: dwa D: trzy Melchior to? - pytanie za 20 000 złotych Gra następnej uczestniki Judyty Perczak była fenomenalna. Jako jedyna odpowiedziała poprawnie na pytanie eliminacyjne i nie wahała się praktycznie w żadnej odpowiedzi. Małe wahanie pojawiło się przy pytaniu za 20 tysięcy złotych "Melchior to:".  Początkowo obstawiała ona błędną odpowiedź D, lecz z pomocą siostry udało jej wybrać dobrą odpowiedź.  A: celtyckie imię B: stop metali C: związek chloru z mendelewem  D: pseudonim pisarza Wańkowicza Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane? - pytanie za 75 tysięcy złotych Pytanie za 75 tysięcy złotych również nie sprawiło uczestniczce problemu. W pytaniu "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" obstawiła odpowiedź D, która okazała się poprawna. W tym momencie...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Co jest możliwe, choć mało prawdopodobne?
Czy znasz odpowiedzi na pytania z 219. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby...".

"Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby..." - to podchwytliwe pytanie sprawiło dużą trudności uczestnikowi 219. odcinka, 4 sezonu programu "Milionerzy" . Czy udało mu się na nie odpowiedzieć poprawnie? Zobaczcie, jakie jeszcze ciekawe pytania pojawiły się w tym odcinku i czy znalibyście na nie odpowiedź. Lemingi to bliscy kuzyni: 219. odcinek programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry trenera siatkówki, Kamila Jasa. Kamil grał z dużą dozą odwagi i pewnie podążał za swoją intuicją. Problem zaczął się przy pytaniu za 5000 złotych, które dotyczyło królestwa zwierząt. Dzięki kołu ratunkowemu i podpowiedzi taty, udało mu się prawidłowo odpowiedzieć na pytanie "Lemingi to bliscy kuzyni:" . Poniżej znajdziecie prawidłową odpowiedź: A: bydła rogate B: osłów C: chomików D: prusaków Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby... - pytanie za 75 000 złotych Największym wyzwaniem okazało się pytanie za 75 000 złotych. Niestety, uczestnik miał wykorzystane już wszystkie koła ratunkowe. W pytaniu "Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby..." Kamil obstawiał dwie odpowiedzi - A i C. Jedna z nich okazała się prawidłowa, jednak nie ta, którą ostatecznie wybrał. Udało mu się wyjść ze studia z gwarantowanymi 40 000 złotych. A: leszcz spadł jako deszcz B: leszcza pożarł kleszcz C: leszcz stanął okoniem D: okoń zaprezentował broń Zobacz także: W "Milionerach" padło pytanie za pół miliona złotych. Kto w 1839 roku zniszczył, pochodzący z kontrabandy brytyjskiej, duży ładunek opium, a następnie po przegranych wojnach musiał zalegalizować narkotyk? Następnym uczestnikiem dzisiejszego odcinka 4 sezony "Milionerów" był Łukasz Kiełbasa. Niestety, mimo...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? Pytanie za pół miliona!
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 229. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie "Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części?" za 500 000 złotych.

"Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części?" to pytanie pojawiło się w 229. odcinku, 5 sezonu programu "Milionerzy". Sprawdźcie, czy uczestniczka wskazała dobrą odpowiedź i wygrała 500 000 złotych.   Jesteście ciekawi, jakie pytanie mogło się pojawić pod największą wygraną?   Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? - pytanie za 500 000 złotych "Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? " to było najbardziej emocjonujące pytanie tego odcinka. Anna Szostak była już o krok od pytania z milion. Postanowiła wykorzystać oba koła ratunkowe. Zarówno jej przyjaciel, jak i publiczność obstawiali odpowiedź D. Po rozłożeniu pytania na czynniki pierwsze uczestniczka również stwierdziła, że ta właśnie odpowiedź ma największy sens. Ostatecznie jednak... nie zdecydowała się odpowiedzieć i zakończyła grę, wychodząc ze studia ze sporą sumą 250 000 złotych. A szkoda, miała duże szanse na milion! A: z głowy B: ze szczypiec C: z tylnych odnóży D: z odwłoka Czego nawet w części nie zastąpi glebogryzarka? - pytanie za 10 000 złotych Następną uczestniczką była Agnieszka Czarnek. Jej gra byłą całkiem sprawna i do piątego pytania wykorzystała tylko jedno koło ratunkowe. Problem pojawił się w pytaniu "Czego nawet w części nie zastąpi glebogryzarka?" za 10 00 złotych . Agnieszka bardzo szybko odpowiedziała na pytanie, a odpowiedź okazała się niestety błędna. Jej wygrana to jedynie gwarantowany 1000 złotych. A: sochy B: pługa C: młocarni D: brony Zobacz także:   Najbardziej podchwytliwe pytania z "Milionerów"! Sprawdź, czy wygrałbyś milion! Czy...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner