Ile osób obejrzało pierwszy odcinek nowej edycji programu Milionerzy?
East News

"Milionerzy" to hit czy klapa stacji TVN? Wyniki oglądalności mówią wszystko!

Ile osób obejrzało pierwszy odcinek nowej edycji programu Milionerzy?
East News

Program "Milionerzy" hitem TVN! Okazuje się, że powracające po latach show w pierwsze trzy tygodnie emisji zgromadziło przed telewizorami średnio 2,28 mln widzów. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl to aż o 1,32 mln osób więcej niż wynik, jakim mogła się pochwalić stacja TVN w analogicznym czasie w 2016 roku! Widzowie mogli wówczas oglądać serial "Singielka". 

Zobacz także: „Teraz jest dużo większa szansa na milion"! Hubert Urbański zdradza tajemnice „Milionerów"

 

Milionerzy hitem TVN!

Okazuje się, że największą widownię zgromadził pierwszy odcinek "Milionerów". Program TVN wybrało wówczas średnio 3,40 mln osób. 

Po miesiącu od premiery „Milionerów”, po emisji kilkunastu odcinków już mamy pewność: Polacy kochają ten format. Wyniki są fantastyczne i bardzo się cieszymy, że widzowie mogą oglądać teleturniej cztery razy w tygodniu. Sięgające 23-24 proc. udziały w rynku w grupie komercyjnej świadczą o tym, że oglądanie „Milionerów” ponownie stało się pewną tradycją w Polskich domach. Mamy też wrażenie, że każdy kolejny odcinek jest coraz lepszy, a kolejni uczestnicy zaskakują nas brawurą, wiedzą i odwagą - w rozmowie z portalem powiedział Jan Kępiński z firmy produkującej program "Milionerzy".

W czasie nadawania "Milionerów" stacja TVN przegrywa jedynie z TVP2, które emituje wtedy hitowe seriale takie jak "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". 

 

A Wy oglądacie program "Milionerzy", w którym coraz częściej pojawiają się zaskakujące pytania dotyczące m.in. wiedzy o polskim show-biznesie?

 

Zobacz: Zaskakujące pytanie w "Milionerach"! Urbański zapytał o związek... Dody i Haidara. Naszym zdaniem – łatwizna:)

 

Program "Milionerzy" hitem TVN.

Hubert Urbański poprowadzi program "Milionerzy"?
East News

W nowej edycji nie brakuje zaskakujących pytań.

Milionerzy

Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13