Hubert Urbański na planie show Milionerzy
Eastnews

Klapa czy hit? Znamy wyniki oglądalności "Milionerów" i wiemy czy powstanie kolejna edycja!

Hubert Urbański na planie show Milionerzy
Eastnews

Powstanie kolejna edycja "Milionerów"! Okazuje się, że program prowadzony przez Huberta Urbańskiego był prawdziwym hitem wiosennej ramówki TVN. Przedstawiciele stacji w rozmowie z portalem Wirtualnemedia zapowiedzieli już, że program z pewnością pojawi się również w jesiennej ramówce. 

Zobacz także: Takiego pytania w "Milionerach" jeszcze nie było! Hubert Urbański... aż się zawstydził

„Milionerzy” byli „czarnym koniem” wiosennej ramówki, w bardzo trudnym paśmie osiągali znakomite wyniki. Jesienią powrócą w tej samej formule - czterech półgodzinnych odcinków w tygodniu. Zapewne wrócimy również do specjalnych odcinków z gwiazdami, choć nie zdecydowaliśmy jeszcze ile ich będzie i kto w nich wystąpi- przyznał zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja. 

Ile osób oglądało wiosenną edycję "Milionerów"?

Okazuje się, że podczas emisji ostatniej edycji "Milionerów" program oglądało średnio 2,35 mln osób. Według informacji portalu Wirtualne media,  w porównaniu do jesiennych wyników oglądalności tego pasma w TVN (stacja pokazywała wówczas drugi sezon serialu "Singielka") stacja zyskała aż 1,55 mln widzów! Największą widownię zgromadził specjalny, wielkanocny odcinek "Milionerów". Teleturniej z udziałem gwiazd oglądało wówczas średnio 4,04 mln osób. W czasie nadawania wiosennej edycji "Milionerów" TVN był wiceliderem na rynku telewizyjnym. Stacja przegrała jedynie z TVP2, która w tym czasie pokazywała swoje serialowe hity: "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". 

Teleturniej emitowany był od poniedziałku do czwartku, w najlepszym czasie antenowym. TVN świetnie wypadł na tle innych stacji, a muszę przyznać że konkurencja w godzinach emisji „Milionerów” była naprawdę silna-  przyznał Jan Kępiński z Jake Vision. Z jednej strony wielka popularność i pozytywny odbiór „Milionerów” nie były dla mnie zaskoczeniem - w końcu to kultowy format, który od dawna cieszy się popularnością widzów na całym świecie. Z drugiej jednak - nie spodziewaliśmy się, że do reaktywowanego po latach programu zgłosi się tak wielu chętnych. Przyjęliśmy ponad 12 500 zgłoszeń. Wielki powrót Huberta w roli prowadzącego był bez wątpienia strzałem w dziesiątkę. Nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek inny mógł ze stoickim spokojem zadawać w „Milionerach” pytanie: „Czy to twoja ostateczna odpowiedź?”

Będziecie oglądać kolejną edycję programu "Milionerzy"?

 

Zobacz także: Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show

 

Powstanie kolejna edycja programu Milionerzy.

Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy"
East News

 

Najwięcej widzów zgromadził wielkanocny odcinek teleturnieju. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Milionerach

Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43