Kolejny uczestnik programu "Milionerzy" wygra milion złotych?
East News
TV-Show

"Milionerzy": Co widnieje na amerykańskim banknocie jednodolarowym?

Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 210. odcinka "Milionerów"!

210. odcinek "Milionerów" rozpoczął się niespodziewanym zwrotem akcji. Wczoraj mogliśmy podziwiać bardzo dobrą grę 27- letniego Błażej Szulca. Do tej pory udało mu się odpowiedzieć na pytanie za 125 000 zł. Czy zostanie on następnym milionerem programu?

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

"Milionerzy", odcinek 210, sezon 4 - najciekawsze pytania i odpowiedzi

Dzięki świetnej grze i dużej dozie szczęścia, Błażej poprawnie odpowiedział na 9 pytań. Już naprawdę niewiele dzieliło go od wygrania miliona złotych. Jednak w tym odcinku zrezygnował on z odpowiedzi już przy pierwszym pytaniu. Mimo wszystko stwierdził, że szczęście wcale go nie opuściło. Oto pytanie za 250 000 złotych:

Co widnieje na amerykańskim banknocie jednodolarowym?

A: Statua Wolności

B: Koloseum

C: piramida

D: latarnia morska

Uczestnik postanowił zrezygnować z pytania i zabrać do domu dotychczasową wygraną. Jak się potem okazało, była to bardzo dobra decyzja, gdyż obstawiał on złą odpowiedź na to pytanie i straciłby większą część pieniędzy. 

Następnym uczestnikiem 210. odcinka "Milionerów" był Grzegorz Lasota, który z wykształcenia jest farmaceutą. Choć wszyscy bez problemu odpowiedzieli na pytanie eliminacyjne, to właśnie on zrobił to najszybciej. Niestety, Grzegorz zakończył grę już na trzecim pytaniu.

Najcięższą karą przewidzianą w polskim Kodeksie wykroczeń jest:

A: 25 lat więzienia

B: grzywna

C: areszt 

D: dożywocie

Kolejną grę o milion mogliśmy podziwiać w wykonaniu Emilii Jonczyk, absolwentka hungarystyki z Warszawy. Pytanie o gwarantowany 1000 zł było bardzo proste i nie sprawiło większych problemów uczestniczce.

Ile rurek z bitą śmietaną zjedliśmy, jeśli dostarczyliśmy organizmowi 145 kalorii , a jedna rurka zawiera ich 29?

A: 4

B: 5

C: 6

D: 7

Emilia poległa na pytaniu dotyczącym strobingu, czyli konturowania twarzy rozświetlaczem. W podjęciu dobrej decyzji nie pomogły jej nawet dwa koła ratunkowe, czyli 50:50 i telefon do przyjaciela.

Co jest potrzebne do strobingu?

A: specjalne obuwie

B: lektor i lektorka

C: kosmetyki

D: plastikowa kula 

Na kolejnego uczestnika musimy poczekać do następnego odcinka "Milionerów". Czy tym razem uda się wygrać milion?

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

Zobacz także
Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

Milionerzy: Z tymi pytaniami nie radzili sobie uczestnicy! A Ty? Sprawdź się! QUIZ

Kazadi i Lubaszenko w Milionerach, ile wygrali?

"Milionerzy": Patricia Kazadi i Olaf Lubaszenko zaryzykowali i stracili fortunę!

 

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Tower Bridge to zwodzony most na Tamizie. Ilu skrzydłowy?
Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 214. odcinka programu telewizyjnego "Milionerzy".

"Milionerzy" to teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę - milion złotych . W 214. odcinku "Milionerów" pytania nie należały do najłatwiejszych . Uczestnicy postawili na wyważoną i przemyślaną grę, a ich intuicja była nieomylna. Z jakimi pytaniami musieli się zmierzyć? "Milionerzy", odcinek 214, sezon 4 - najciekawsze pytania i odpowiedzi Pierwszym uczestnikiem tego odcinka był Mateusz Piskozub, który z zawodu jest filmoznawcom. Na pierwsze dwa pytania odpowiedział szybko i bezbłędnie. Pierwsza chwila wahania pojawiła się przy pytaniu za 2000 złotych, które brzmiało: Który z bohaterów Juliana Tuwima "gdy do domu ze szkoły wraca, psoci, figluje - to jego praca"? A: pan Hilary B: Bambo C: Grześ D: słoń Trąbalski W następnym pytaniu uczestnik wykorzystał pierwsze koło ratunkowe - o pomoc poprosił publiczność.  Było to pytanie natury biologicznej, a dokładnie dotyczyło budowy anatomicznej zwierząt. Dzięki prawidłowej podpowiedzi, Mateusz zyskał kolejne pieniądze, tym razem 5000 złotych. Czyje serce podzielone jest na dwie komory, dwa przedsionki i cztery zastawki?   A: łososia B: orki C: ropuchy szarej D: stonki ziemniaczanej Pytanie, które skreśliło szanse uczestnika na tytułowy milion, było niezwykle podchwytliwe. Mateusz zaufał swojej intuicji i postanowił zrezygnować z gry na tym etapie. Jego konkurencja zakończyła się na 7 pytaniu, a dzięki swojej rozwadze wygrał 20 000 złotych. Gomółka: A: komponował opery B: to bryłka sera C: po Ochabie, a przed Gierkiem D: to duża, kwadratowa szyba Następnym uczestnikiem 214. odcinka "Milionerów" był Tomasz Remian, warszawki...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Gdzie rozgrywa się akcja horroru Stanleya Kubricka "Lśnienie"?
Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 209. odcinku "Milionerów"!

Pierwszym uczestnikiem 209 odcinka programu "Milionerzy" był 27-letni Błażej Szulc, który bardzo szybko odpowiedział na pytanie eliminacyjne dotyczące rodzajów ciastek. Pierwsze dwa pytania konkursowe nie stanowiły dla niego żadnego problemu, a odpowiedzi pojawiały się w kilka sekund. Problem pojawił się jednak przy trzecim pytaniu uczestnika. "Milionerzy", odc. 208, sezon 4 - najciekawsze pytania i odpowiedzi Trzecie pytanie dotyczyło największej organizacji humanitarnej w krajach muzułmańskich. Odpowiednikiem Czerwonego Krzyża w krajach muzułmańskich jest: A: Zielony Krzyż  B: Czerwony Półksiężyc C: Czerwona Gwiazda Dawida D: Czerwony Lew i Słońce Błażej długi czas wahał się między odpowiedzią B i C, a ostatecznie postanowił wykorzystać pierwsze koło ratunkowe i poprosić publiczność o podpowiedź. Aż 90% osób zagłosowało, iż poprawną odpowiedzią jest organizacja humanitarna Czerwony Półksiężyć. Uczestnik zaufał widowni i wybrał dobrą odpowiedź! Na następne pytanie za 5000 zł również udało się odpowiedzieć dzięki odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi. Odpowiedź na następne pytanie była zupełnie przypadkowa. W momencie gdy ostatnie koło ratunkowe, w postaci telefonu do mamy, nie pomogło, uczestnik postanowił postawić wszystko na jedną kartę.  Który z utworów Czesława Niemena najczęściej słychać przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie? A: "Kwiaty ojczyste" B: "Dziwny jest ten świat" C: "Jednego serca" D: "Sen o Warszawie" Błażej Szulc miał duże szczęście, gdyż zupełnym trafem udzielił poprawnej odpowiedzi na pytanie. Za pewne ten wariant wydał mu się najbardziej logiczny, ze względu na tytuł piosenki. Intuicja w tym przypadku go nie zawiodła....

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? Pytanie za pół miliona!
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 229. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie "Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części?" za 500 000 złotych.

"Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części?" to pytanie pojawiło się w 229. odcinku, 5 sezonu programu "Milionerzy". Sprawdźcie, czy uczestniczka wskazała dobrą odpowiedź i wygrała 500 000 złotych.   Jesteście ciekawi, jakie pytanie mogło się pojawić pod największą wygraną?   Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? - pytanie za 500 000 złotych "Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? " to było najbardziej emocjonujące pytanie tego odcinka. Anna Szostak była już o krok od pytania z milion. Postanowiła wykorzystać oba koła ratunkowe. Zarówno jej przyjaciel, jak i publiczność obstawiali odpowiedź D. Po rozłożeniu pytania na czynniki pierwsze uczestniczka również stwierdziła, że ta właśnie odpowiedź ma największy sens. Ostatecznie jednak... nie zdecydowała się odpowiedzieć i zakończyła grę, wychodząc ze studia ze sporą sumą 250 000 złotych. A szkoda, miała duże szanse na milion! A: z głowy B: ze szczypiec C: z tylnych odnóży D: z odwłoka Czego nawet w części nie zastąpi glebogryzarka? - pytanie za 10 000 złotych Następną uczestniczką była Agnieszka Czarnek. Jej gra byłą całkiem sprawna i do piątego pytania wykorzystała tylko jedno koło ratunkowe. Problem pojawił się w pytaniu "Czego nawet w części nie zastąpi glebogryzarka?" za 10 00 złotych . Agnieszka bardzo szybko odpowiedziała na pytanie, a odpowiedź okazała się niestety błędna. Jej wygrana to jedynie gwarantowany 1000 złotych. A: sochy B: pługa C: młocarni D: brony Zobacz także:   Najbardziej podchwytliwe pytania z "Milionerów"! Sprawdź, czy wygrałbyś milion! Czy...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner