Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show

"Milionerzy": Co jest możliwe, choć mało prawdopodobne?

Czy znasz odpowiedzi na pytania z 219. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby...".

"Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby..." - to podchwytliwe pytanie sprawiło dużą trudności uczestnikowi 219. odcinka, 4 sezonu programu "Milionerzy". Czy udało mu się na nie odpowiedzieć poprawnie? Zobaczcie, jakie jeszcze ciekawe pytania pojawiły się w tym odcinku i czy znalibyście na nie odpowiedź.

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Lemingi to bliscy kuzyni:

219. odcinek programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry trenera siatkówki, Kamila Jasa. Kamil grał z dużą dozą odwagi i pewnie podążał za swoją intuicją. Problem zaczął się przy pytaniu za 5000 złotych, które dotyczyło królestwa zwierząt. Dzięki kołu ratunkowemu i podpowiedzi taty, udało mu się prawidłowo odpowiedzieć na pytanie "Lemingi to bliscy kuzyni:". Poniżej znajdziecie prawidłową odpowiedź:

A: bydła rogate

B: osłów

C: chomików

D: prusaków

Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby... - pytanie za 75 000 złotych

Największym wyzwaniem okazało się pytanie za 75 000 złotych. Niestety, uczestnik miał wykorzystane już wszystkie koła ratunkowe. W pytaniu "Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby..." Kamil obstawiał dwie odpowiedzi - A i C. Jedna z nich okazała się prawidłowa, jednak nie ta, którą ostatecznie wybrał. Udało mu się wyjść ze studia z gwarantowanymi 40 000 złotych.

A: leszcz spadł jako deszcz

B: leszcza pożarł kleszcz

C: leszcz stanął okoniem

D: okoń zaprezentował broń

Zobacz także: W "Milionerach" padło pytanie za pół miliona złotych.

Kto w 1839 roku zniszczył, pochodzący z kontrabandy brytyjskiej, duży ładunek opium, a następnie po przegranych wojnach musiał zalegalizować narkotyk?

Następnym uczestnikiem dzisiejszego odcinka 4 sezony "Milionerów" był Łukasz Kiełbasa. Niestety, mimo że jego gra trwała dość długo, nie udało mu się wygrać więcej niż gwarantowany 1000 złotych. Łukasz zdecydował się na telefon do przyjaciela, który obstawiał tą samą odpowiedź co on. Jak się okazało była ona błędna, przez co nie udało mu się prawidłowo odpowiedzieć na pytanie za 20 000 złotych.

A: Francja

B: Niemcy

C: Chiny

D: Indie

Znalibyście odpowiedzi na wszystkie pytania z 219. odcinka programu "Milionerzy" emitowanego 6 lutego 2020 roku? Czy pytanie "Możliwe, choć mało prawdopodobne, żeby...?" byłoby dla Was wyzwaniem?

Odcinki 4 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

 

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

 

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Który to czasownik? Pytanie za 75 000 złotych!
Czy znasz odpowiedzi na pytania z 221. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Który to czasownik?".

"Który to czasownik" - choć pytanie to wydaje się pozornie proste, okazało się największym wyzwaniem dla uczestnika 221. odcinka programu "Milionerzy". Czy udało mu się na nie prawidłowo odpowiedzieć? Sprawdźcie, czy Adamowi udało się wygrać 75 000 złotych oraz czy Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie. Najcięższa jest szklanka? - pytanie za 1000 złotych Pierwszym uczestnikiem tego odcinka był Adam Urbanik. Pytanie za gwarantowane 1000 złotych było dla niego dużym zaskoczeniem. Musiał się nad nim zastanowić, tak by nie popełnić błędu już na początku gry. Po krótkiej analizie postanowił postawić na odpowiedź D, która okazała się być oczywiście tą poprawną. A: bułki tartej B: cukru pudru C: maku D: miodu Które litery tworzą znak zwany też Kotwicą Walczącą? - pytanie za 20 000 złotych W tym pytaniu uczestnik obstawiał dwie odpowiedzi - A i C. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefonu do przyjaciela. Zaryzykował i podał mu jedynie dwie odpowiedzi. Na szczęście bez problemu dostał prawidłową podpowiedź, dzięki której wygrał 20 000 złotych. A: W i P jak Wojna i Pokój B: W i Z jak Walka Zbrojna C: P i W jak Polska Walcząca D: P i W jak Powstanie Warszawskie Zobacz także: Padł milion w "Milionerach" - jakie było pytanie? Który to czasownik? - pytanie za 75 000 złotych Pytanie za 75 000 złotych brzmiące "Który to czasownik" wydaje się z pozoru całkiem łatwe. Uczestnik odpowiedział na nie w kilka sekund. Odpowiedź okazała się jednak... nieprawidłowa. Trzeba przyznać, że pytanie było odrobinę podchwytliwe. Przy dłuższym zastanowieniu zakończenie mogło być inne. A: śmiecie B: śmiecenie C: śmietnisko D: śmieciuszka Drugiej uczestniczce tego...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Czym wzgardzi jarosz?
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 225. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie "Czym wzgardzi jarosz?".

"Czym wzgardzi jarosz?" to pytanie pojawiło się w 225. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy".  Czy uczestnikowi, który był na diecie wegetariańskiej, udało się na nie poprawnie odpowiedzieć? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Czym wzgardzi jarosz? Pierwszym uczestnikiem 225. odcinka "Milionerów" był Michał Babicz. Jego gra nie trwała zbyt długo. Już w pierwszych pytaniach pojawiły się małe problemy. Gra zakończyła się przy pytaniu za 5000 złotych "Czym wzgardzi jarosz?".  Uczestnik sam przyznał, że przez jakiś czas był wegetarianinem, czyli jaroszem. Niestety nie pomogło mu to w prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Poniżej prawidłowa odpowiedź, pularda to kura kapłoniona specjalnie hodowana na mięso. A: pulardą B: bundzem C: mizerią D: tofu Jaki deseń króluje na koszulkach weneckich gondolierów? W tym pytaniu kolejny uczestnik Łukasz Michoński poprosił o pomoc publiczność. Przyznał, iż nie ma pojęcia jaka jest prawidłowa odpowiedź na to pytanie. Na szczęście publiczność jednoznacznie postawiła na odpowiedź A, dzięki czemu Łukasz prawidłowo odpowiedział na pytanie "Jaki deseń króluje na koszulkach weneckich gondolierów?" . A: pasy B: krata C: łączka D: grochy Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi? - pytanie za 40 000 złotych W tym pytaniu za 40 000 złotych "Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi?" uczestnik skorzystał z koła ratunkowego telefon do przyjaciela. Niestety on również nie znał prawidłowej odpowiedzi. Ostatecznie Łukasz postanowił zrezygnować z dalszej gry i wyszedł ze studia z 20 000 złotych. Jego decyzja była świetna, gdyż wstępnie obstawiał złą...

Milionerzy, odcinek 256
x-news
TV-Show
"Milionerzy": Co prędzej jest ogniowe niż ogniste?
"Co prędzej jest ogniowe niż ogniste?" - odpowiedź na pytanie za 2 000 złotych! Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 256. odcinka programu "Milionerzy".

"Co prędzej jest ogniowe niż ogniste?"  Odpowiedź na to pytanie z 256. odcinka, 5 sezonu programu "Milionerzy" zajęła uczestniczce bardzo dużo czasu! Czy udało jej się prawidłowo odpowiedzieć na pytanie za 2000 złotych? Już w pierwszym momencie była niemal pewna poprawnej odpowiedzi, lecz potem sprawy przybrały nieoczekiwany obrót! Co może być ogniowe? A co jest ogniste? Spojrzenie, koń, a może straż? Znacie prawidłową odpowiedź na to pytanie? Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? Uczestniczka dzisiejszego 256. odcinka "Milionerów" Agata Lamczyk liczyła na dużą wygraną, jednak problemy pojawiły się już na początku gry. Dużym wyzwaniem okazało się dla niej pytanie za 2000 złotych.  Od samego początku stwierdziła, iż najprawdopodobniej prawidłowa jest odpowiedź D. Wszystkie inne warianty definitywnie odrzuciła w drodze dedukcji. Jednak była bardzo zestresowana, pogubiła się we własnych myślach i ostatecznie postanowiła wspomóc się kołem ratunkowym - 50:50. Zostały już tylko dwa warianty A. koń i D. straż.  Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? A: koń B: spojrzenie C: woda D: straż Prawidłowa odpowiedź: D. straż. Uczestniczka postawiła na odpowiedź D, która w tym momencie wydała się jej oczywista. Była to dobra odpowiedź, dzięki której miała w puli już 2000 złotych! Niestety Pani Agacie Lamczyk nie udało się zostać milionerką. W następnych pytaniach wykorzystała wszystkie koła ratunkowe, a w pytaniu za 20 000 złotych pomyliła się i udzieliła nieprawidłowej odpowiedzi. Jej całkowita wygrana to jedynie gwarantowany 1000 złotych. Zobacz także:   "Milionerzy", pytanie za milion: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest? Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z dzisiejszego 256....

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner