Rolnik szuka żony Seweryn i jego kandydatki Rolnik szuka żony Seweryn i jego kandydatki Randka Seweryn i Asia Rolnik szuka żony Seweryn i jego kandydatki
Rolnik szuka żony Seweryn i jego kandydatki
screenshot/tvp

Na gospodarstwie Seweryna z "Rolnik szuka żony" znów wiele się działo. Uczestniczki i rolnik dokończyli grać w dość z pozoru łatwą grę, mianowicie w pytania i odpowiedzi. Ale im gra stawała się dłuższa, tym odpowiedzi były coraz bardziej szczere. W dzisiejszym odcinku rolnik wyznał, że od początku ma faworytkę w programie! Jest nią 22-letnia Marlena, która o serce Seweryna walczy jeszcze z Asią i Dianą. Co działo się w 6. odcinku 6. sezonu programu? Zobaczcie!

1/4
Rolnik szuka żony Seweryn i jego kandydatki
screenshot/tvp

Na początku gry Seweryn odpowiedział na pytanie dotyczące jego faworytki. Czy któraś z dziewczyn bardziej mu się podoba? 

- Od początku miałem gdzieś tam może nie faworytkę, ale Marlenę. Spotkaliśmy się i zaiskrzyło, tyle - wyznał rolnik. 

Z kolei Diana musiała odpowiedzieć na pytanie, jak zdobyć serce rolnika. Wyznała, że należy być pomocną i miłą, jednak jej zdaniem lepiej na to pytanie odpowiedziałaby Marlena. 22-latka, która zdaje sobie sprawę z tego, że jest faworytką wyznała, że nie wie czy inne dziewczyny mają także szansę. Z kolei rolnik dodał, że ma super kontakt z Dianą, ale gdy był sam na sam z kamerą to zdecydował się na dość odważne wyznanie.

Co będę ściemniać, że każda ma równe szanse - powiedział Seweryn. 

2/4
Rolnik szuka żony Seweryn i jego kandydatki
screenshot/tvp

W pewnym momencie gry zrobiła się bardzo nieprzyjemna atmosfera. Marlena powiedziała, że zgadza się ze słowami Seweryna, że osobą, która coś w tym momencie traci będąc na gospodarstwie jest… Asia!

Nie wiem…(czuję się - red.) Upokorzona, że mogę to tak powiedzieć? Tym, że świadomie Marlena powiedziała mi ze tracę czas a on to zasugerował. Nie, nie zrobiłabym tego, nie powiedziałabym tego w taki sposób, wolałabym po prostu przemilczeć, skoro wiedziała na jakiej pozycji jest, aby mi się lepiej przebywało te ostatnie dni, jeżeli jeszcze będę - powiedziała z płaczem Asia. 

3/4
Randka Seweryn i Asia
screenshot/tvp

Po tym wyznaniu rolnik spytał Asi, co ma zamiar dalej z tym zrobić. Wyznał, że jeśli uczestniczka chce wyjechać, to nie będzie na siłę jej zatrzymywał. Joanna nie zdecydowała się od razu wyjechać z gospodarstwa. Udała się na randkę z Sewerynem, która odbyła się nad malowniczą wodą. Rolnik został zapytany, o to dlaczego między nimi nie ma chemii. Wyznał, że po prostu nie zaiskrzyło między nimi. 

- Ja nie mam do Ciebie żalu, zbliżyłam się przez to z dziewczynami, wiem jakie one są, to był dobrze spędzony czas. Wracam do domu do rodziny, małe wakacje i szukam pracy w Polsce - powiedziała Asia. 

- Co tu można więcej powiedzieć? - zapytał Seweryn.

- W sumie mamy wszystko wyjaśnione.

- To co kończymy? Nie wiem… Czy posiedzimy sobie?

- Kończymy. 

 

Joanna po randce spakowała się i wyjechała z gospodarstwa. Natomiast Seweryn zabrał Dianę i Marlenę na pole, gdzie dziewczyny pracowały przy ziemniakach. 

4/4
Rolnik szuka żony Seweryn i jego kandydatki
screenshot/tvp

Przy pracy również panowała napięta atmosfera. Rolnik zasugerował, że być może pole niedługo zostanie Marlenki. Diana zastanawiała się, czy nie powinna opuścić gospodarstwa. 

Została Diana i Marlena jeszcze decyzji nie podjąłem. Z Dianą kontakt gdzieś się pogłębił, jedna i druga mają sporo zalet… - tłumaczył Seweryn.

Mimo całej nieprzyjemnej atmosfery Marlena i Seweryn mieli czas na kilka minut rozmowy sam na sam. Uczestniczka wyznała, że bardzo jej zależy na rolniku. Chciałaby, aby Seweryn wybrał ją. 

- Myślę, że to już jest etap miłości według mnie - powiedziała Marlena.

Zobaczcie, co działo się na pozostałych gospodarstwach. Jakub również pożegnał jedną z kandydatek, natomiast Adrian wyjaśnił sobie wszystko z Iloną. Która z dziewczyn skradła serce Sławka? Koniecznie zobaczcie!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony