Marek Walczak z "Rolnik szuka żony 3"
Facebook
TV-Show

Marek z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak kąpie swojego syna! Czy to na pewno bezpieczne?

Marek Walczak z "Rolnik szuka żony" pokazała sposób, w jaki kąpie swojego synka. Czy to bezpieczne?

Marek Walczak to bohater 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie znalazł jednak w nim miłości. Okazało się, że ta jedyna i wymarzona kobieta czekała na niego poza show. Marek związał się z młodszą od siebie o 18 lat Julią Chmielewską. Niedawno ich rodzina powiększyła się. Pod koniec 2019 roku na świecie pojawił się synek Marka i Julii, Franek.

Rolnik świetnie sprawdza się w roli ojca, czym chętnie chwali się w internecie. Ostatnio opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym widać, jak wraz z żoną kąpie malucha. Musimy przyznać, że postawili na bardzo oryginalną metodę.

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Marek z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak opiekuje się synem

W świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" Marek oficjalnie ogłosił, że po raz kolejny został ojcem. Na świecie pojawiło się pierwsze wspólne dziecko Walczaka i jego młodszej partnerki. Chłopiec od razu skradł serca rodziców. Oboje bardzo chętnie chwalą się wspólnymi spacerami z synkiem i zdjęciami, na których widać całą ich trójkę.

Teraz z kolei Marek pokazał, jak wygląda ich wieczorna toaleta. Okazuje się, że Franek nie ma specjalnej wanienki, ale kąpie się w wannie rodziców. Jak to możliwe? Główkę chłopca podtrzymuje dmuchane koło. Nie wiadomo, czy dziecko podtrzymywane jest przez dodatkowe zabezpieczenia - tego bowiem na zdjęciu nie widać. 

Co sądzicie o takim sposobie kąpania dziecka? Widzieliście już podobną kąpiel maleństwa?

Marek i Julia tworzą zgraną i kochają się rodzinę

 

Marta Manowska o odejściu z Rolnik szuka żony
TV-Show
Czwarty program Marty Manowskiej! Odejdzie z "Rolnik szuka żony"?! Znamy prawdę!
Czwarty program Marty Manowskiej! Odejdzie z "Rolnik szuka żony"?! Znamy prawdę!

Ponad 11 milionów widzów ogląda programy z udziałem Marty Manowskiej - "The Voice Senior" i "Sanatorium miłości" cieszą się oglądalnością na poziomie 3 mln widzów, zaś "Rolnik szuka żony" śledzi ponad 4 mln widzów! Niedawno zaś okazało się, że Manowska poprowadzi jeszcze jeden program - "8 wspaniałych"! Czy to oznacza, że będzie musiała pożegnać się z jedną z produkcji? Zobaczcie, co nam zdradziła na ten temat! Zobacz także:  Marta Manowska ostro o hejcie wokół uczestników „Rolnik szuka żony”! Co się stało?

Marek Walczak z "Rolnik szuka żony 3"
Facebook
TV-Show
Marek z "Rolnik szuka żony" w zły sposób kąpie synka? Mamy komentarz lekarza!
Marek Walczak z "Rolnik szuka żony" w nieprawidłowy sposób kąpie syna? Mamy komentarz lekarza

Ostatnio pisaliśmy o Marku Walczaku, który pokazał, w jaki sposób opiekuje się synkiem. Uczestnik "Rolnik szuka żony" opublikował zdjęcie, na którym widać, jak wraz z partnerką kąpie malucha . Musimy przyznać, że oboje postawili na bardzo oryginalną metodę. Spytaliśmy doktora Łukasza Durajskiego o to, czy jest to bezpieczny sposób na kąpanie tak malutkiego dziecka. Zobaczcie, co nam powiedział! Lekarz komentuje sposób, w jaki Marek z "Rolnik szuka żony" kąpie syna Marek Walczak pod koniec 2019 roku po raz kolejny został ojcem. Na świecie pojawił się jego synek ze związku z 18 lat młodszą od niego Julią. Oboje pochwalili się tym w świątecznym odcinku "Rolnika". Julia i Marek chętnie pokazują też na Facebooku, jak wygląda teraz ich życie. Oboje publikują zdjęcia ze wspólnych spacerów, a nawet kąpieli. Ostatnio Marek Walczak pokazał, jak wygląda wieczorna toaleta Franka. O dziwo chłopiec nie ma swojej wanienki, ale korzysta z wanny rodziców. Jego główkę podtrzymuje specjalny, dmuchany kołnierz. Czy to bezpieczne? Spytaliśmy o to doktora Łukasza Durajskiego, który prowadzi profil na Instagramie "Doktorek Radzi" oraz bloga o tym samym tytule .  Kołnierz do pływania to nie jest dobre rozwiązanie. Przede wszystkim z powodu wieku i nienaturalnej pozycji dziecka, w której przebywa przez dłuższy czas. Utrzymywanie mięśni szyi i pleców w długotrwałym napięciu i niefizjologicznej pozycji może zahamować rozwój - tłumaczy nam Łukasz Durajski.  Zgadzacie się z jego opinią? Marek i Julia od kilku tygodni są szczęśliwymi rodzicami   

Zbigniew Kraskowski i Marek Walczak z "Rolnik szuka żony"
East News
TV-Show
Zbyszek z "Rolnik szuka żony" pokazał syna Marka Walczaka. "Myślę, że mi wybaczą"
Uczestnicy "Rolnik szuka żony" spotkali się na targach rolniczych. Zobaczcie, jak wygląda syn Marka Walczaka

Jak co roku uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" spotkali się na Agro Show w Ostródzie. Wśród nich wypatrzeć można było między innymi Zbyszka Kraskowskiego z 4. edycji show TVP 1. Rolnik spotkał swoich kolegów i koleżanki. Zbigniew nie mógł się oprzeć i pokazał na Facebooku między innymi zdjęcie z Markiem Walczakiem i jego rodziną. Zobaczcie sami! Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" pokazał syna Marka Walczaka Agro Show w Ostródzie to impreza dla rolników z całej Polski. Mogą na niej między innymi zobaczyć nowe sprzęty i innowacyjne rozwiązania, które można stosować w gospodarstwach. Nic więc dziwnego, że przyciąga tłumy rolników, w tym również tych, których dobrze znamy z show TVP1. Zbigniew Kraskowski niemal co roku melduje się w Ostródzie. To dla niego świetna okazja, aby nie tylko sprawdzić nowinki technologiczne. Dzięki tej imprezie spotyka również zaprzyjaźnionych rolników i rolniczki, których poznał dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Podczas tegorocznej edycji w tłumie wypatrzył między innymi Marka Walczaka z 3. edycji show. Towarzyszyła mu jego ukochana, Julia oraz ich nowo narodzony synek, Franek. Zbyszek nie mógł się oprzeć pokusie i opublikował na Facebooku ich wspólne zdjęcie. Myślę, że Jula i Marek mi wybaczą - napisał sympatyczny rolnik. W tym roku na imprezie zabrakło niestety przyjaciółki Zbyszka, Anny Michalskiej  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner