Marek Walczak z "Rolnik szuka żony 3"
Facebook

Marek z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak kąpie swojego syna! Czy to na pewno bezpieczne?

Marek Walczak z "Rolnik szuka żony 3"
Facebook

Marek Walczak to bohater 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie znalazł jednak w nim miłości. Okazało się, że ta jedyna i wymarzona kobieta czekała na niego poza show. Marek związał się z młodszą od siebie o 18 lat Julią Chmielewską. Niedawno ich rodzina powiększyła się. Pod koniec 2019 roku na świecie pojawił się synek Marka i Julii, Franek.

Rolnik świetnie sprawdza się w roli ojca, czym chętnie chwali się w internecie. Ostatnio opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym widać, jak wraz z żoną kąpie malucha. Musimy przyznać, że postawili na bardzo oryginalną metodę.

Marek z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak opiekuje się synem

W świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" Marek oficjalnie ogłosił, że po raz kolejny został ojcem. Na świecie pojawiło się pierwsze wspólne dziecko Walczaka i jego młodszej partnerki. Chłopiec od razu skradł serca rodziców. Oboje bardzo chętnie chwalą się wspólnymi spacerami z synkiem i zdjęciami, na których widać całą ich trójkę.

Teraz z kolei Marek pokazał, jak wygląda ich wieczorna toaleta. Okazuje się, że Franek nie ma specjalnej wanienki, ale kąpie się w wannie rodziców. Jak to możliwe? Główkę chłopca podtrzymuje dmuchane koło. Nie wiadomo, czy dziecko podtrzymywane jest przez dodatkowe zabezpieczenia - tego bowiem na zdjęciu nie widać. 

Co sądzicie o takim sposobie kąpania dziecka? Widzieliście już podobną kąpiel maleństwa?

Marek i Julia tworzą zgraną i kochają się rodzinę

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08