Bogaci mężczyźni i współczesne bizneswoman mają spory problem by… szczerze się zakochać! Będąc w związku nieustanne zadają sobie pytania o szczerość relacji i o to, czy ich drugie połówki odnajdą się w świecie wyższych sfer. Małżeństwo warte miliony, nowy program telewizji Lifetime, który zadebiutuje na antenie już w piątek, 13 września o 21:00 sprawdzi, jak jest naprawdę!

Małżeństwo warte miliony, czyli Kopciuszek w realnym świecie

Małżeństwo warte miliony to jedyne w swoim rodzaju show o związkach, które z pozoru nie mają szans, by przetrwać. Program śledzi losy sześciu par planujących zawarcie małżeństwa. Problem w tym, że zakochani pochodzą z dwóch różnych światów. Przeciętni ludzie nagle trafiają do środowiska bogaczy, pełnego luksusu, ekstrawaganckich doświadczeń i egzotycznych podróży. Na pozór takie życie wydaje się być spełnieniem marzeń, ale czy rzeczywiście tak jest? W drodze do ołtarza obie strony muszą pójść na kompromis, by pogodzić dzielące ich różnice i odnaleźć się w całkowicie nowym, nieznanym otoczeniu.

Małżeństwo warte miliony
Materiały prasowe

Kocha mnie, czy moje pieniądze? Na to pytanie odpowiedzą sobie bohaterowie programu Małżeństwo warte miliony. 

Małżeństwo warte miliony
Materiały prasowe

Małżeństwo warte miliony - pary, które biorą udział

Poznajcie pary, który biorą udział w tym niezwykłym programie!

Przedsiębiorca i hostessa - Bill i Brianna

Dwukrotny rozwodnik Bill, który określa się jako 60-letni młodzieniec, założył i obecnie prowadzi firmę zajmującą się nieruchomościami. 21-letnią Briannę poznał w popularnej restauracji w Dallas, gdzie ta pracowała jako hostessa. Pomimo ich prawie 40-letniej różnicy wieku Bill i Brianna są w sobie szaleńczo zakochani. Mężczyzna zastanawia się jednak, czy jego wybranka jest gotowa na świat elity biznesowej i czy ten świat jest gotowy na nią.

Bogata rozwódka i hip-hopowiec - Katie i Kolton

37-letnia Katie to była żona gwiazdy baseballu, Josha Hamiltona. Po burzliwym, publicznym rozwodzie kobieta stała się milionerką i dziś dzieli z byłym mężem opiekę nad dziećmi. Aspirującego artystkę hip-hopowego, 23-letniego Koltona poznała przez przyjaciół jej nastoletniej córki. Zaczęli się spotykać i chociaż są ze sobą dopiero od kilku miesięcy, to jej rodzina i przyjaciele już świetnie go znają. Ona jednak wciąż nie poznała jego rodziców...

Bizneswoman i skromny budowlaniec - Gentille i Brian

Gentille inwestuje w nieruchomości, które kupuje i sprzedaje z wielkim zyskiem, co czyni ją milionerką. Tymczasem Brian pochodzi ze skromnej rodziny w Minnesocie i pracuje na budowie, żyjąc od wypłaty do wypłaty. Spotkali się, gdy Gentille zatrudniła Briana do pracy nad jednym z jej projektów. Mężczyzna zachwycił ją swoim urokiem i poczuciem humoru, a później szybko zostali parą. Przyjaciele Gentille, którzy są dla niej bardzo ważni, ponieważ nie ma rodziny, mają poważne wątpliwości co do prawdziwych intencji Briana. Czy słusznie? Już wkrótce się o tym przekonamy!

Małżeństwo warte miliony
Materiały prasowe

Rozwiedziony multimilioner i studentka - Drew i Rosie 

Rozwiedziony multimilioner Drew, właściciel dobrze prosperującej firmy zajmującej się budową i kształtowaniem krajobrazu od pewnego czasu spotyka się z Rosie, absolwentkę college'u, która wciąż mieszka z rodzicami. Na co dzień, mężczyzna rozpieszcza swoją dziewczynę ekskluzywnymi obiadami, szalonymi zakupami bez ograniczeń i właściwie wszystkim, czego potrzebuje. A to wszystko ku przerażeniu rodziny Rosie, która nie wspiera ich związku. Czy po oświadczynach to się zmieni?

Małżeństwo warte miliony
Materiały prasowe

Rekin biznesu i praktykantka - Shawn and Kate

Shawn to 29-letni przedsiębiorca i raper z Palm Springs, który prawdziwą fortunę zbił na biznesie prowadzonym w sektorze technologicznym. 33-letnią Kate spotkał na konferencji biznesowej, gdzie był głównym mówcą. Ich krótka, kilkuminutowa rozmowa przerodziła się w płomienny romans. Kobieta, która ma za sobą trudne dzieciństwo, pragnie wkrótce poślubić Shawna. Mimo chęci i płomiennych deklaracji, jego ambicje zawodowe odciągają go od tego radykalnego kroku...

Majętny spadkobierca i dziewczyna z niższych sfer - Sean i Megan

Sean jest spadkobiercą ogromnej firmy wydawniczej, a jego majątek szacuje się na ponad 30 milionów dolarów. Jego wybranka, Megan to natomiast skromna dziewczyna, która dorastała w rodzinie z klasy robotniczej. Mieli poznać się na rozmowie o pracę w firmie Seana, ale gdy ten spóźnił się 15 minut na spotkanie, Megan wyszła. Sean odszukał ją na Facebooku i przekonywał przez następne półtora roku, aż w końcu zgodziła się pójść z nim na randkę. Obecnie para jest w związku od pięciu lat i wspólnie wychowuje wspólnie syna. Niestety, wciąż wiele osób kwestionuje szczerość ich relacji...

Czy prawdziwa miłość pokona przeciwności losu? Czy wszystkie związki wystawione na próbę przetrwają? O tym przekonacie się w najbliższych tygodniach!

Pierwszy odcinek programu Małżeństwo warte miliony już w piątek, 13 września o 21:00 w Lifetime.

SAVE THE DATE!

Materiał powstał z udziałem Lifetime TV.

Więcej na temat program telewizyjny