Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram

Tak wygląda synek Małgosi i Pawła z "Rolnik szuka żony". Podobny do mamy czy taty?

Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram

Uczestniczka czwartej edycji "Rolnik szuka żony" Małgosia w lutym tego roku po raz pierwszy została mamą. Ojcem dziecka jest Paweł Borysewicz. Para poznała się na planie programu. Uczestnik nie od razu przypadł Małgosi do gustu, musiał walczyć o serce swojej ukochanej. Dziś małżeństwo nie widzi świata poza sobą i cieszy się każdą spędzoną chwilą razem. Ostatnio Borysewiczów można było spotkać na warszawskiej starówce, gdy spacerowali z synkiem w wózku. Jak wygląda malutki Rysio? Tylko spójrzcie!

Małgosia pokazała synka 

Małgosia i Paweł bardzo chronią prywatność swojego synka. Rodzice chcą, aby chłopiec żył bez błysku fleszy. Rzadko pokazują go w sieci, a jeśli to robią to starannie wybierają zdjęcia Rysia, tak aby nie było widać jego twarzy.

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała piękne rodzinne zdjęcie. Zobaczcie sami! 

Pokazując relację z ostatniego spaceru po warszawskiej starówce Małgosia uchyliła nieco rąbka tajemnicy. Rolniczka pokazała jak synek śpi w wózku i nie zakryła mu twarzy. 

Jesteśmy szczęśliwi, że od jakiegoś czasu realizujemy swoje marzenia, mamy rodzinę, swoją przestrzeń. Wszystkiego uczymy się od podstaw, jesteśmy czasem niewyspani i zalatani, ale mimo to cieszymy się tym czasem, bo mamy swoje wsparcie - wyznała nam jakiś czas temu Małgosia. 

Wiele wskazuje na to, że Ryś to bardzo grzeczne dziecko. Pozostaje nam tylko gratulować i życzyć jak najwięcej przespanych nocy!

Zobaczcie, jak wygląda synek pary. Wasze pociechy też grzecznie śpią w wózku?

Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram

Paweł daje butelkę Rysiowi 

paweł borysewicz
instagram

 

Markowe obuwie, odzież i akcesoria w promocji! Wszystko znajdziesz na stronie Runcolors.pl kupony rabatowe.

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04