Małgosia i Paweł Borysewicz z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ochrzciła córkę! Pokazała piękne ubranko małej Blanki

Małgosia i Paweł Borysewicz z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała piękne białe ubranka i akcesoria przygotowane dla córeczki. Wszystko wskazuje na to, że była uczestniczka programu TVP ochrzciła małą Blankę. Tylko spójrzcie na sukienkę dziewczynki! 

Ważna uroczystość w domu rolniczki

Małgosia i Paweł Borysewiczowie wzięli udział w czwartej edycji "Rolnik szuka żony", a dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się dwójki dzieci - syn Małgosi i Pawła urodził się na początku 2019 roku, a córeczka przyszła na świat pod koniec września 2020 roku. O tym, że mała Blanka jest już na świecie dumna mama poinfomowała trzy tygodnie po porodzie.

Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍- napisała wówczas na Instagramie.

Od narodzin Blanki minęło już blisko pół roku i wszystko wskazuje na to, że teraz Małgosia i Paweł zdecydowali, że chcą ochrzcić córeczkę. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała swoim fanom, jakie ubranka i akcesoria przygotowała na ten ważny dzień! Mała Blanka była ubrana w śliczną sukienkę z długim rękawem i delikatnimi aplikacjami, metaliczne buciki z kokardkami i biały ocieplany płaszczyk.

Zobaczcie, jakie ubranka na chrzciny przygotowała dla córki! Blanka z pewnością wyglądała w nich uroczo. My już czekamy na zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości.

Zobacz także: Tak intymnego zdjęcia z mężem Małgosia Borysiewicz z ''Rolnik szuka żony'' jeszcze nigdy nie pokazała!

Małgosia Borysewicz pokazała ubranka córki do chrztu.

Małgosia Borysewicz pokazała ubranka córki
Instagram

Córeczka rolniczki urodziła się pod koniec września 2020 roku.

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27