Beata Olga Kowalska poprowadzi "Magię nagości" w Zoom TV
Krystian Szczęsny

"Magia nagości": Beata Olga Kowalska, gwiazda "Rancza", poprowadzi nowe show! 

Beata Olga Kowalska poprowadzi "Magię nagości" w Zoom TV
Krystian Szczęsny

To oficjalne! Polską edycję hitowego show „Magia nagości” w Zoom TV poprowadzi Beata Olga Kowalska - znana wszystkim z roli doktorowej w serialu „Ranczo”! Kiedy wystartuje najbardziej kontrowersyjny program w historii polskiej telewizji? Poznajcie wszystkie szczegóły! 

Program "Magia nagości" - kiedy emisja?

Program "Magia nagości" to show, w którym uczestnicy wybierają kandydatów/kandydatki na randkę tylko na podstawie... ich nagich ciał. 

Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku - czytamy w informacji prasowej.

Polska edycja "Magii miłości" jest oparta na brytyjskim formacie - "Naked Attraction". Do tej pory show było pokazywane m.in. w Finlandii, Danii, Rosji czy we Włoszech - wszędzie cieszyło się ogromną popularnością. Program ma mieć swoją premierę już w maju tego roku! 

Beata Olga Kowalska prowadzącą program "Magia nagości". Kim jest?

Polską edycję show poprowadzi Beata Olga Kowalska, czyli słynna Wezółowa z "Rancza", która ma na swoim koncie udział również w takich serialach jak "M jak miłość", "Plebania" czy "Ojciec Mateusz". Wzięła również udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dlaczego aktorka zgodziła się na udział w tym formacie?

Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. „Magia nagości” to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada – mówi o swoim udziale w programie "Magia nagości" Beata Olga Kowalska.

Aktorka zachęca do udziału w show, przekonując, że może to być przygoda życia:

Swoim występem w polskiej edycji „Magii nagości” chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego. Kocham ludzi i tęsknię za sceną, dlatego jestem przekonana, że wprowadzę do programu taką atmosferę, w której wszyscy uczestnicy poczują się swobodnie i komfortowo. Trwają właśnie ostatnie castingi przed premierą 1. sezonu, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do udziału w programie. Zachęcam do zgłaszania się, niezależnie od warunków fizycznych, wieku czy orientacji seksualnej – dodaje Beata Olga Kowalska.

Będziecie oglądać show?

Beata Olga Kowalska poprowadzi "Magię nagości" w Zoom TV
Krystian Szczęsny

Zagraniczne edycje "Magii nagości" na Zoom TV cieszą się ogromną widownią. Czy podobnie będzie z polską edycją? 

Beata Olga Kowalska poprowadzi "Magię nagości" w Zoom TV
Krystian Szczęsny

 

Więcej na temat Ranczo Beata Olga Kowalska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48