Magda z "Rolnika" pochwaliła się swoim szczęściem. Dzieci rolniczki rosną jak na drożdżach
Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała wyjątkowe zdjęcie. Marcel i Martynka to prawdziwe słodziaki. Magda ma powód do dumy.

Magda z "Rolnik szuka żony" rzadko pokazuje na Instagramie nowe zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek i pochwaliła się swoim największym szczęściem. Była uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki podczas relacji na InstaStories opublikowała wyjątkowy kadr ze swoimi pociechami. Musicie zobaczyć, jak dziś prezentują się Marcel i Martynka.
"Rolnik szuka żony": Magda pokazała swoje dzieci
Magda była jedną z uczestniczek siódmej edycji telewizyjnego hitu o poszukujących miłości rolnikach. I chociaż nie związała się z żadnym ze swoich kandydatów to dzięki programowi poznała miłość swojego życia czyli Kubę, który napisał do niej list, ale nie mógł wziąć udziału w nagraniach "Rolnik szuka żony". Dziś Magda i Kuba są małżeństwem i mają dwójkę dzieci. W 2021 roku na świecie pojawił się syn pary, a w maju br. okazało się, że Magda z "Rolnik szuka żony" po raz drugi została mamą.
Teraz dumna mama pochwaliła się swoimi pociechami!
Zobacz także: Ania i Kuba z "Rolnika" opublikowali ważny wpis. Łzy same napływają do oczu

Magda z "Rolnik szuka żony" rzadko pokazuje w sieci zdjęcia Marcelka i Martynki, ale tym razem dumna mama zrobiła wyjątek i pochwaliła się wyjątkowym kadrem ze świąt Bożego Narodzenia. Synek rolniczki ma już ponad dwa latka, a córeczka skończyła już pół roku. Tylko spójrzcie, jak wyrosły pociechy byłej uczestniczki hitu Telewizyjnej Jedynki!
Zobacz także: Chcą słuchać "bajki o mamie i tacie". Dzieci Borysewiczów z "Rolnika" rozczulają

Oglądaliście siódmą edycję "Rolnik szuka żony" z udziałem Magdy? Kibicowaliście jej w programie i teraz śledzicie jej losy? Przypominamy, że zaledwie kilka miesięcy temu Magda z "Rolnik szuka żony" przekazała wspaniałe wieści i pochwaliła się swoim szczęściem.
