Maciek i Ada z "Love Island" są parą?
Instagram

Maciek i Ada z "Love Island" są parą?! Tylko spójrzcie na ich najnowsze zdjęcia!

Maciek i Ada z "Love Island" są parą?
Instagram

Nikt się tego nie spodziewał! Wszystko wskazuje na to, że "Love Island" połączyło kolejną parę. Kto nią jest? Maciek i... Ada! Oboje próbowali tworzyć związek w programie, jednak nic z tego nie wyszło. Czy poza show poczuli do siebie coś więcej? Tylko spójrzcie na zdjęcia, które opublikował na Instagramie Maciej Szewczyk!

Maciek i Ada z "Love Island" są parą?

Maciek stał się bohaterem głośnego skandalu, który wybuchł kilka tygodni po zakończeniu "Love Island". Chłopak oskarżył swoją dziewczynę, którą poznał na wyspie o to, że w Wielkiej Brytanii miała sponsora, który ją utrzymywał. Oliwia w mocnym oświadczeniu zaprzeczyła tym pomówieniom. Stwierdziła również, że Maciek znęcał się nad nią psychicznie, a ona postanowiła skierować sprawę do sądu. 

Gdy ta afera nieco ucichła, bohater pierwszej polskiej edycji "Love Island" znów zaskoczył swoich fanów. W sobotni wieczór opublikował na Instagramie kilka zdjęć, które mogą wskazywać na to, że spotyka się z... Adą! Dziewczyna również wzięła udział w show Polsatu. Co więcej, oboje przez chwilę tworzyli parę, jednak - jak sami podkreślali - był to raczej układ, który miał ich uchronić przed odpadnięciem z programu.

Czyżby więc poza kamerami między nimi naprawdę rozkwitło uczucie? Tak przynajmniej sugerują zdjęcia oraz wpis, które umieścił na Instagramie Maciek.

I tak wszyscy wiedzą 🤷‍♂️ Wszystkiego najlepszego Księżniczko - napisał Szewczyk.

Jak myślicie, czy Ada i Maciek naprawdę są parą?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I tak wszyscy wiedzą 🤷‍♂️ Wszystkiego najlepszego Księżniczko 🕊

Post udostępniony przez Maciej S. "Szewcu" (@szewcowaty)

Związek Oliwii i Maćka od początku był bardzo burzliwy. Ostatecznie zakończył się głośnym skandalem 

Oliwia i Maciek z Love Island
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13