Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram
TV-Show

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wspomina wakacje. Nie uwierzycie, z kim je spędził!

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wspomina wakacje. Nie uwierzycie, z kim je spędził!

Łukasz Sędrowski był jedną z gwiazd w piątej edycji "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu programu często pojawiał się w "Pytaniu na śniadanie" w roli gościa. Teraz okazuje się, że rolnik ma brata, którym do tej pory się nie chwalił. Co więcej Szymon Sędrowski jest znanym aktorem. Teraz rolnik pokazał ich wspólne zdjęcie z wakacji. Podobni?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy pokazał swojego brata, znanego aktora!

Łukasz Sędrowski w programie "Rolnik szuka żony" stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników i nawet oświadczył się w jednym z odcinków swojej wybrance Agacie. Po zakończeniu emisji okazało się, że para rozstała się, ale nigdy oficjalnie nie zdradzili powodu. Rolnik po zakończeniu przygody z programem stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Ostatnio pokazał zdjęcie z wakacji,  które częściowo spędził razem z bratem, który jest aktorem znanym z ról w serialach "Brzydula" czy "Anna German":

To było piękne lato 2020, dużo słońca, dużo deszczu, dużo zieleni, coś na co nie mamy wpływu. po raz kolejny wiatr potargał czas. Rodzinne miejsce naszych przodków,👨‍👩‍👧‍👧 ta piękna płacząca wierzba 🌿która stoi od zawsze przy domu. Bez tego, domu bez, tego miejsca, nie byłoby nas naszych przodków, ani naszych następców.Nie było przypadku nie było scenariusza, być sobą - do tego nikt nas nie zmusza. Wspaniale jest mieć brata 🏇 - napisał na Instagramie Łukasz Sędrowski. 

Obserwatorzy rolnika na Instagramie są zaskoczeni, że dopiero teraz pokazał zdjęcie z bratem i piszą wprost, że są do siebie podobni:

Bardzo przystojny brat. Cudowna rola w "Annie German"❤️

Podobni😁

Tylko spójrzcie na zdjęcie Łukasza Sędrowskiego z bratem Szymonem! Podobni?

Zobacz także: Groźny upadek Adriana z "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co się stało! 

 

Szymon Sędrowski to brat Łukasza Sędrowskiego z

 

Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram

 

 

Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram
Newsy
Łukasz Sędrowki z "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę? Pokazał tajemnicze zdjęcie!
Łukasz Sędrowki z "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę? Pokazał tajemnicze zdjęcie!

Łukasz Sędrowski stał się jednym z najpopularniejszych uczestników 5. edycji " Rolnik szuka żony ". Po zakończeniu emisji głośno było o jego rozstaniu z Agatą Rusak, której oświadczył się w programie. Potem wielokrotnie występował też w " Pytaniu na śniadanie ". Ostatnio rolnik opublikował na Instastories relację z oglądania ostatniego odcinka nowego sezonu "Rolnika" i przy okazji pokazał też tajemnicze zdjęcie kobiety. Czy to oznacza, że Łukasz Sędrowski ma nową partnerkę? To razem z nią w niedzielne wieczory ogląda hit TVP1? Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę? Łukasz Sędrowski na Instastories często relacjonuje, jak wygląda praca na wsi. Czasem publikuje też zdjęcia ze swoimi dziećmi: Adrianną i Antonim, a ostatnio w niedzielne wieczory umieszcza relacje na Instagramie, w których pokazuje, jak kibicuje uczestnikom 7. edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna skomentował  dramatyczną sytuację, w której wszyscy zobaczyli rozpacz Dawida z powodu odejścia Martyny i na zdjęciu dodał wymowną ikoną pękniętego serca.  Jednak największą uwagę zwraca zdjęcie półnagiej kobiety, które opublikował rolnik. Czy to nowa partnerka Łukasza Sędrowskiego? Tylko spójrzcie na to tajemnicze zdjęcie! Zobacz także:  Rozpacz Dawida po randce z Martyną w "Rolnik szuka żony 7"! To najmocniejsza scena ze wszystkich sezonów show? Czyżby Łukasz Sędrowski się zakochał i ma nową partnerkę?  

Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram
TV-Show
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Pokazał zdjęcia z urzędu! 
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Pokazał zdjęcia z urzędu! 

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Uczestnik piątej edycji programu Telewizyjnej Jedynki podczas relacji na InstaStories pokazał zdjęcia z przygotowań do ceremonii i fotkę z Urzędu Stanu Cywilnego! Czyżby jeden z najpopularniejszych uczestników show znalazł wielką miłość i powiedział dziś "TAK" swojej wybrance? Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcia ze ślubu Łukasz Sędrowski wystąpił w piątej edycji "Rolnik szuka żony" i był uczestnikiem, który wzbudzał największe emocje wśród fanów programu. Fani mocno krytykowali rolnika za to, jak potraktował jedną ze swoim kandydatek- Paulinę. W jednym z odcinków okazało się, że Łukasz i Paulina mieli kontakt poza programem, dlatego Paulina miała nadzieję, że to ona jest faworytką rolnika. Kiedy Łukasz poinformował ją, że wybiera Agatę doszło między nimi do ostrej awantury. Rolnik nie żałował jednak swojego wyboru i głośno mówił, że to własnie z Agatą chce spędzić życie. Co więcej, Łukasz nawet oświadczył się swojej wybrance przed kamerami. Para tworzyła szczęśliwy związek i wydawało się, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie- niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu Agata i Łukasz rozstali się.  (...) To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce...- mówił jakiś czas  temu w programie "Pytanie na Śniadanie". - Co się stało? Życie... raz na dziesieć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość- komentował rozstanie z Agatą.  Po jakimś czasie rolnik zdradził, że w jego życiu pojawił się ktoś nowy. Niestety, Łukasz przyznał później, że znów jest singlem. Od tamtej...

Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram
Newsy
Łukasz z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali! Doszczętnie zniszczyli jego ciężką pracę
Łukasz z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali! Doszczętnie zniszczyli jego ciężką pracę

Łukasz Sędrowski z " Rolnik szuka żony " padł ofiarą wandali. Ktoś zniszczył efekty jego ciężkiej pracy. Straty, które pokazał na Instagramie, szacuje na ok. 10 tys. zł! Co się dokładnie stało? Rolnik opowiedział o tym przykrym doświadczeniu w programie "Pytanie na śniadanie".  Zobacz także:  Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał syna. Antek już duży chłopak! Podobny do ojca? Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali  Pole uprawne, z którego utrzymuje się Łukasz Sędrowski, zostało zniszczone! Kierowcy quadów jeżdżąc po jego polu doszczętnie zrujnowali prawie hektar świeżo posianej kukurydzy! Ale zniszczenia to jeszcze nie wszystko, w wypadku kontroli rolnik mógłby stracić swoje dotacje:  To są bandyci i szczury, które okradają rolników i robią to z głupoty. Nie pozdrawiam tych chamów! - mówił w wideo opublikowanym na Instagramie. O swoich przykrych doświadczeniach opowiedział w programie śniadaniowym:  To była świeżo posiana kukurydza. Zniszczenia są takie, że hektar kukurydzy szacowany jest na 10 000 zł jeżeli urośnie i tyle zostało u mnie stratowane. To zwykła głupota i chamstwo - powiedział w "Pytaniu na Śniadanie". Dodał również, że gdyby ktoś zapytał go o pozwolenie, to może znalazłby rozwiązanie:  Gdyby chcieli się dogadać, to jakiś kawałek ziemi może bym pokazał. Łukasz Sędrowski zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje:  Namierzyłem tych panów. Na polu nie było kamery, ale na drodze była. Radzę uważać takim ludziom, nie jesteście anonimowi. To jest podłe, my rolnicy żyjemy z pracy na roli i zbieramy też paszę dla swoich zwierząt. Jeżeli jest uprawa w 70% stratowana to przy kontroli zagranicznej...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner