Łukasz Darłak - kim jest?

Po 11 latach przerwy na antenę TVN, a dokładniej TVN7, wrócił szalenie popularny program pt. "Big Brother". Uczestnicy pierwszych edycji reality show błyskawicznie stali się gwiazdami. Czy taki los czeka również osoby, które 17 marca weszły do domu Wielkiego Brata? Przekonamy się o tym już niedługo. Okazuje się jednak, że wśród nowych uczestników jest już ktoś, kto ma wiele wspólnego z polskim show-biznesem. Czy to możliwe, że producenci show nie wiedzieli, że zapraszają do programu osobę, która grała już wcześniej w... serialu TVN?! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

1/3
Łukasz Darłak z Big Brother
East News

Kim jest Łukasz Darłak z "Big Brothera"?

Osobą, która swoje pierwsze kroki w polskim show-biznesie ma już dawno za sobą, jest Łukasz Darłak. Chłopak został przedstawiony przez prowadzących jako absolwent psychologii, który na co dzień mieszka poza granicami Polski. Jednak Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak pominęli jeden bardzo istotny fakt. Okazuje się bowiem, że widzowie programu mogą kojarzyć Łukasza z innej produkcji TVN. Darłak zagrał w jednym z popularnych seriali, który stacja wciąż emituje. Zobaczcie poniżej, o którą produkcję chodzi.

 

2/3

Okazuje się, że Łukasz Darłak gra w serialu "19+". Uczestnik "Big Brothera" wciela się tam w czarny charakter. Łukasz Darłak zagrał Błażeja, który uwiódł starszego od siebie biznesmena i okradł go, napadając przy tym na jego córkę. Niedawno ta postać wróciła do serialu po odsiadce w więzieniu. Wygląda na to, że znowu namiesza wśród bohaterów "19+". Uczestnik show pojawiał się epizodycznie również w serialach "W11", "Szkoła" czy "Szpital". Poprosiliśmy stację oraz producentów "Big Brothera" o komentarz w tej sprawie. Niestety, żadna ze stronie nie chciała się wypowiedzieć na temat udziału Łukasza Darłaka w show TVN7. 

Co ciekawe, celebryta jest znany nie tylko ze swoich występów w tym serialu. Zobaczcie poniżej, skąd jeszcze możecie go kojarzyć! 

3/3
Łukasz Darłak z Big Brother
East News

Łukasz Darłak w przeszłości był także w związku z Michałem Witkowskim. Przypomniał o tym sam pisarz, publikując na Instagramie serie ich wspólnych zdjęć. 

Otóż okazuje się, że mój były chłopak, bardzo miły i inteligentny, nie zasypia gruszek w medialnym popiele, lecz dmucha na żar i rozdmuchuje ogień... Cieszę się, bo zawsze wierzyłem, że ma parcie i jeszcze wypłynie! Trzymam kciuki, Lukas! Widzowie na pewno Cię pokochają, tak jak ja! Lukas jest ambitny, otwarty, nie boi się nowych wyzwań, nie boi się publiczności i wciąż ma chłopięcą urodę. Lukas ma talent aktorski, grał ze mną w "Fynf und cfancyś show" w Imce i byliśmy z Karolakiem z niego bardzo zadowoleni! Cieszę się, że przynajmniej jeden z moich chłopaków nie jest leniwy i działa dalej! Witamy z powrotem w showbiznesie, oby na zawsze! - napisał Michał Witkowski na swoim Instagramie.

Myślicie, że Łukasz Darłak zdoła wygrać "Big Brothera"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Zobacz także: Czy mnie jeszcze pamiętasz… czyli jak dokładnie oglądałeś pierwszego Big Brothera!

Więcej na temat Big Brother