Love Island
Mat. prasowe

"Love Island": To już pewne! Oliwia i Mikołaj rozstali się! Byli partnerzy zamieścili oświadczenia

Love Island
Mat. prasowe

Niestety, właśnie potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia mediów i fanów. Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla, którzy poznali się w drugiej edycji "Love Island", rozstali się. W sieci właśnie pojawiły się oświadczenia byłych już partnerów. 

Dziękuję Ci Oliwciu za wszystkie wspaniałe chwile, za cały wspólnie spędzony czas, za te piękne momenty, które z pewnością zostaną w mojej pamięci na zawsze... [...]
Jesteś wspaniałą, piękną młodą kobietą i życzę Ci w życiu jak najlepiej i wierzę, że dzięki swojemu charakterowi i uporowi jeszcze wiele zwojujesz i spełnisz wszystkie swoje marzenia i wyznaczone cele - zaczął Mikołaj.

W dalszej części wpisu chłopak poinformował, że niestety różnice ich charakterów i odmienne cele życiowe, były jednym z powodów rozstania.


Niestety, dzielą nas różnice charakteru, podejścia do pewnych spraw życiowych i też nie ma co ukrywać - jesteśmy na zupełnie innym etapie życiowym i podążamy w nieco innym kierunku. Mimo wszystko doświadczenia i przeżycia, które mogłem z Tobą dzielić przez ostatnie miesiące wiele mnie nauczyły i są dla mnie nieocenione.

Jeszcze raz za wszystko Ci dziękuję i życzę Ci jak najlepiej... ❤️🏝️ - dodał Mikołaj. 

Zobacz także: "Love Island": tak wygląda willa w 3. edycji programu! "Same dobre wspomnienia!" O co chodzi?

"Love Island": Oliwia i Mikołaj rozstali się!

Oliwia również zamieściła oświadczenie na swoim Instagramie. Dziewczyna jednak nie chce otwarcie mówić o powodach rozstania z Mikołajem. Zaznaczyła jednak, że ich relacja była burzliwa.

W odpowiedzi na liczne zapytania od mediów i przede wszystkim od Was, chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Mikołajem. Niełatwo jest mi o tym mówić, a tym bardziej pisać publicznie. Nie chcę podawać powodu... To co się wydarzyło jest pomiędzy nami. Mimo różnicy poglądów i charakterów próbowaliśmy, jednak nam się to nie udało. W związku trzeba czuć sie szczęśliwym, a nie się męczyć. Było burzliwie, ale po każdej burzy wychodziło słońce i zawsze była ta iskierka nadziei - zaczęła swój wpis Oliwia.

W dalszej części oświadczenia Oliwia podziękowała Mikołajowi za wszystkie spędzone chwile. Dodała, że Mikołaj był bardzo ważnym człowiekiem w jej życiu.


Dziękuję Ci za te piękne chwile jak i te złe, bo dzięki nim się więcej nauczyłam. Tyle razem przeszliśmy czego z nikim innym nie przeżyjemy. Wiemy oboje jakie mamy wady i nad czym musimy pracować, mam nadzieję, że wyciągniemy z tego wnioski i będziemy jeszcze lepszymi ludźmi chociażby dla samych siebie.
Mikołaju byłeś dla mnie kimś bardzo ważnym. Życzę Ci jak najlepiej i żebyś poukładał swoje sprawy i zrealizował marzenia. Wszystkim Wam, którzy nas wspierali, kibicowali nam podczas emisji Love Island i wierzyli w nas pragnę z całego serca podziękować ❤️ @loveislandwyspamilosci

Przypomnijmy, że fani "Love Island" już od kilku tygodni podejrzewali, że relacja Oliwii i Mikołaja uległa pogorszeniu. Brak wspólnych zdjęć, relacji, a nawet osobno spędzone Walentynki, nie zapowiadały niczego dobrego. Teraz już niestety oficjalnie wiadomo, że po raz kolejny przypuszczenia Internautów się sprawdziły - Oliwia i Mikołaj rozstali się. 

Oczywiście zarówno Oliwii, jak i Mikołajowi, życzymy dużo szczęścia na dalszej życiowej drodze!

Związek Oliwii i Mikołaja trwał kilka miesięcy. 

Wszystko wskazuje na to, że Magda i Igor są teraz jedyną parą, która cieszy się szczęśliwym związkiem po udziale w drugiej edycji "Love Island". I mamy nadzieję, że to się nie zmieni!

Love Island
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48