"Love Island" to program, który budzi emocje widzów nawet po zakończeniu kolejnej edycji. Uczestnicy zaskarbili sobie ogromne zainteresowanie oraz sympatię. Armando i Ola to jedna z par, którą widzowie pokochali. Fani zaniepokoili się więc, gdy Armando zaczął wstawiać zdjęcia bez Oli. Niektórzy doszukiwali się nawet końca "wyspiarskiej miłości"! Jaka jest prawda?
WIDEO…
Zobacz także: "Love Island". Fani pytają: "Jesteś z Walerią", a Piotr szczerze odpowiada!
Ola i Armando z "Love Island" są nadal razem?
Pojawienie się Oli w "Love Island" zmieniło bardzo wiele. Aleksandra Stręk cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród panów. Adrian Wdowiak od początku nie ukrywał, że piękna Ola wpadła mu w oko. Para zaraz po programie zaczęła snuć wspólną przyszłość. Armando i Ola pochwalili się nawet planami o wspólnym zamieszkaniu.

Armando pochwalił się teraz na swoim Instagramie samotnym zdjęciem z pięknego Wrocławia. Fani pary zaczęli doszukiwać się dowodów na ich rozstanie. Jednak podejrzenia okazały się być niesłuszne, a sam Armando zdementował wszelkie spekulacje, czym uciszył plotki na temat jego i Oli.
A gdzie Aleksandra - zapytała jedna z fanek
Cały czas blisko Mnie!????????❤️ - odpowiedział Armando

Na profilu Armando pojawiło się także zdjęcie z Olą. Wszystko wskazuje na to, że para nadal jest w związku. Podobne komentarze pewnie nie znikną, ale uczestnicy "Love Island" nie zamierzają się nimi przejmować. Kibicujecie im?


















