Monika Miller i Leszek Miller
East News

Co za wiadomość! Leszek Miller zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"!

Monika Miller i Leszek Miller
East News

W kolejnym odcinku 10. edycji „Tańca z gwiazdami” na widzów czeka prawdziwa niespodzianka. Uczestnicy na parkiecie pokażą swoje umiejętności nie tylko z partnerami tanecznymi, ale ze swoimi bliskimi! Niektórzy do tanecznego show zaprosili mamę, inni przyjaciół, a Monika Miller zdecydowała się zatańczyć ze swoim dziadkiem, Leszkiem Millerem. Były premier zadebiutuje na parkiecie „Tańca z gwiazdami” w roli tancerza. Jak mu pójdzie? Wiemy, jaki taniec wykonają!

Monika Miller zatańczy ze swoim dziadkiem w "Tańcu z gwiazdami"!

Bliscy uczestników „Tańca z gwiazdami” do tej pory wspierali ich z widowni, czasem zostali zaproszeni na parkiet na chwilę rozmowy, a teraz będą mogli wcielić się w rolę tancerzy! To nie będzie łatwe zadanie. Magda Bereda zdecydowała się zatańczyć sambę ze swoją mamą, Basia Kurdej-Szatan zaprosiła do rumby swojego tatę, a Monika Miller razem z dziadkiem zatańczy walca do utworu „Yesterday” grupy The Beatles. Dziewczyna nigdy nie ukrywała, że dziadek zawsze mocno ją wspierał:

Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez nich. – wyznała wnuczka byłego premiera w jednym z wywiadów.

Monika Miller i Leszek Miller w Tańcu z gwiazdami
East News

Czy tancerze pojawią się na parkiecie?

Występy taneczne uczestników z bliskimi nie sprawiły, że tancerze mają dzień wolny. Gwiazdy w nowym odcinku "Tańca z gwiazdami" wystąpią aż dwa razy. Najpierw widzowie będą mogli ocenić ich występy z członkami rodzin, a potem z partnerami tanecznymi. Szykuje się ciekawy odcinek. Co więcej - odpadną z niego aż dwie pary, bowiem w ubiegły piątek żadna z nich nie pożegnała się z show.

Będziecie oglądać?

Monika Miller i Janek Kliment w Tańcu z gwiazdami

 

 

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10