Kto w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Kto wystąpi w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Już wiadomo!

Kto w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Za nami 11. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już wiadomo, kto powalczy o zwycięstwo i czek na 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny w finale programu za tydzień. A kto okazał się najlepszy w sobotnim odcinku show? Poznajcie wszystkie szczegóły! 

Oto finaliści "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"

W 11. odcinku najlepsza okazała się Ewelina Lisowska, która wcieliła się w Edytę Górniak i zaśpiewała "To nie ja".

Kiedy śpiewasz to chcę krzyczeć z całego serca muzyką twojego śpiewu i wrażliwości. Jesteś cudna – komplementował wokalistkę Paweł Królikowski.

Na drugim miejscu uplasował się Adam Strycharczuk jako Mieczysław Fogg, zaś na trzecim - Jeremi Sikorski jako Katy Perry oraz Łukasz Zagrobelny jako Luciano Pavarotti. Gościem specjalnym odcinka była Dominika Gawęda z zespołu Blue Cafe, którą naśladowała Ewelina Ruckgaber. Kto dzięki głosami jurorów i uczestników awansował do finałowej czwórki? 

Są to: Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka, Adam Strycharczuk oraz Łukasz Zagrobelny. Pozostali uczestnicy, czyli Ewelina Ruckgaber, Kasia Ptasińska, Robert Koszucki i Jeremi Sikorski zaśpiewają w duetach. Jednym z gości specjalnych wielkiego finału będzie Doda.

Komu kibicujecie najbardziej?

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak. 2 tygodnie temu również wygrała, ale jako Justyna Steczkowska. Czy w finale pójdzie za ciosem i zmierzy się z inną polską diwą?

Kto w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

W 11. odcinku pojawił się gościnnie zespół Blue Cafe.

Kto w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

 

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30