Twoja Twarz Brzmi Znajomo Ruda, Twoja Twarz Brzmi Znajomo Janek Traczyk, Twoja Twarz Brzmi Znajomo Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Izabela Miko Filip Lato, Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Spodziewaliście się?
1/11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Drugi odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za nami! Kto zdobył najwięcej punktów? Kto wygrał? A kto niestety tym razem się nie popisał? Zapraszamy Was do wyjątkowej galerii, gdzie znajdziecie wszystkie informacje.

 

No to... zaczynamy! ;)

 

Zobacz też: "It’s Raining Men" w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kto wcielił się w Geri Halliwell? ZOBACZ!

2/11
Ruda, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W drugim odcinku Ruda z Red Lips zamieniła się w Krzysztofa Cugowskiego. Zaśpiewała „Bal wszystkich świętych”.

– Udało ci się uchwycić tę chrypę wokalową, ale zabrakło mi tej mocy właśnie, która jednocześnie w tym głosie jest. To jest jakby ewidentne, że to jest nie do zrobienia, dlatego, że Krzysztof Cugowski jest jedyny w swoim rodzaju z mocą swojego głosu. Ale postaciowo jesteś przepiękna  (…). Występ był wspaniały – oceniła Małgorzata Walewska.

3/11
Janek Traczyk, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Janek Traczyk wcielił się w Johna Legenda w „All of Me”.  

– (…) To co Paweł powiedział, w ten utwór trzeba wlać emocje i ty to zrobiłeś. To wyszło fenomenalnie dla mnie. Uśmiech był odrobinę za bardzo twój, Johnny miał tam ten uśmiech troszkę powściągliwy. Ale to jest właśnie jedyna rzecz, do której mógłbym się przyczepić – mówił Kacper Kuszewski.

4/11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Izabela Miko

Utwór „It’s Raining Men” i postać Geri Halliwell przypadły Izabeli Miko.

– Biłam brawa na stojąco. Ty się rzuciłaś po prostu na ten Mount Everest w postaci zatańczenia tak trudnej choreografii, akrobatycznej wręcz i jednocześnie zaśpiewania. I śpiewałaś bardzo czysto. Dwa razy usłyszałam tylko, że szybko bardzo musiałaś łapać oddech, no ale to trudno się dziwić przy takim wysiłku. Było to po prostu mega fantastyczne show – chwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka.

5/11
Filip Lato, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Filip Lato musiał podjąć się nie lada wyzwania jakim była metamorfoza w Się w piosence „Cheap Thrills”.

– Cała ta konstrukcja jest przemyślana i bardzo precyzyjnie przez ciebie wykonana – podsumował występ Filipa Paweł Królikowski.

6/11
Natalia Krakowiak, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Natalia Krakowiak przeistoczyła się w Monikę Borys. Wykonała „Co ty królu złoty”.

– Przede wszystkim fantastycznie zrobiony głos. Naprawdę ani razu się nie odezwał ten rezonator tzw. piersiowego dźwięku (…). I co jeszcze mi się w twoim występie podobało, to to że nie zrobiłaś z tego pastiszu – komplementowała Natalię Kasia Skrzynecka.

7/11
Andrzej Młynarczyk, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W Micka Jonesa z zespołu The Clash w „Should I Stay Or Should I Go” wcielił się Andrzej Młynarczyk.

– Ale czad! Dla mnie w tej postaci w tej piosence najważniejsze było jakby przekazać energię czegoś takiego trochę szalonego, takiego nieokiełznanego, takiego nieprzewidywalnego punku. I ty od pierwszego wskoku na tę scenę, do samego końca tę energię miałeś. Dla mnie to było najważniejsze. Super – mówił Kacper Kuszewski.

8/11
Krzysztof Szczepaniak, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Szczepaniak stał się Miką w „Relax, Take It Easy”.

– Krzysiu miałeś naprawdę bardzo trudne zadanie, bo on po tych barwach skacze po prostu jak chce, a ponieważ to są jego barwy to jemu łatwo, a nie są twoje, więc  tobie trudniej. Były takie momenty, kiedy szukałeś i były momenty kiedy trafiałeś w sedno. Jeszcze dodatkowa trudność, że były wielkie wymagania ruchowe, którym sprostałeś wspaniale. Postaciowo znakomicie i bardzo ci ta postać leży. Gratuluję – powiedziała Małgorzata Walewska.

9/11
Anna Guzik, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Anna Guzik wcieliła się w Michaela Hutchence’a z INXS. Zaśpiewała piosenkę „Need You Tonight”.

– Z mojego punktu widzenia najładniejsze było to, że wytworzyłaś aurę fajnego klimatu i wydobyłaś ładną męską seksualność. Ja się na tym Aniu nie znam, ale miałem takie wrażenie. Bo jak zgasło światło i zniknęła scenografia znowu jesteś kobietą. A tamto było zrobione naprawdę świetnie i z ogromnym uznaniem patrzyłem na wszystko, co tutaj robiłaś – pochwalił aktorkę Paweł Królikowski.

10/11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jurorzy znów nie byli jednogłośni. Po 10 punktów otrzymali: Natalia Krakowiak i Krzysztof Szczepaniak, a dwie dziesiątki Janek Traczyk.

 

W czołówce z szansą na wygraną znaleźli się: Janek Traczyk, Natalia Krakowiak i Anna Guzik.

 

Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą, zgromadziwszy w sumie 39 punktów, została Natalia Krakowiak. Swoją nagrodę przekazała Fundacji „Słoneczko” na leczenie Dominika Wodzyńskiego.

 

A kto wystąpi za tydzień?

11/11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

A już za tydzień: Eleni, Organek, Dan Reynolds -Imagine Dragons, Prince, Dalida, Andrzej Rosiewicz, Nancy Sinatra, The Weekend.