Barbara Parzeczewska, zwyciężczyni The Voice Senior
Facebook
TV-Show

Barbara Parzeczewska zwyciężczynią The Voice Senior! Podczas nagrań programu przeżyła tragedię - zmarł jej mąż

Barbara Parzeczewska zwyciężczynią The Voice Senior! Podczas nagrań programu przeżyła tragedię - zmarł jej mąż

I wszystko już wiadomo! Za nami wielki finał The Voice Senior! Kogo wybrali widzowie TVP w głosowaniu sms-owym?

W finale zobaczyliśmy po dwóch reprezentantów drużyn każdego z trenerów. Z drużyny Izabeli Trojanowskiej - Andrzeja Nosowskiego i Andrzeja Szpaka, z drużyny Alicji Majewskiej - Kazimierza Góreckiego i Raisę Misztelę, z drużyny Witolda Paszta - Ewę Olszewską i Andrzeja Pawłowskiego i z drużyny Andrzeja Piasecznego - Barbarę Parzeczewską i Annę Tchórzewską.

Po pierwszej finałowej rundzie na polu walki zostali - Andrzej Nosowski, Raisa Misztela, Andrzej Pawłowski, Barbara Parzeczewska. Spośród nich widzowie wyłonili wielkiego zwycięzcę.

Wróżka na scenie "The Voice Senior"?! Do jednej z jurorek powiedziała: "Jesteś bardzo kontrowersyjna"

Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior 2

Zwyciężczynią 2. edycji The Voice Senior została Barbara Parzeczewska z drużyny "Piaska". Zabierze ze sobą główną nagrodę - 50 tys. zł!

Jak podoba Wam się ten wybór?

BARBARA PARZECZEWSKA ✨ DRUŻYNA ANDRZEJA

Opublikowany przez The Voice Senior TVP Sobota, 6 lutego 2021

 

Kim jest zwyciężczyni The Voice Senior 2 Barbara Parzeczewska?

Barbara Parzeczewska ma 67 lat i muzyka towarzyszyła jej od zawsze.

– Od dziecka było mnie wszędzie pełno. Kiedyś, na festynie, śpiewałam za torebkę landrynek piosenkę „Biedroneczki są w kropeczki”. Kiedy miałam 18 lat dostałam propozycję zaśpiewania na Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Wykonałam dwie piosenki i dostałam Nagrodę Radia i Telewizji. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z muzyką – cytuje ją rozrywka.tvp.pl.

W połowie lat 70. wyjechała z Polski - pracowała m.in. w USA, Szwecji i w Finlandii. Ale nie zrezygnowała z muzyki. W 1981 poznała w Niemczech swojego męża, Ireneusza, z zawodu muzyka.

– To jemu zawdzięczam, że mogę być z Wami – mówiła.

– Prawie 40 lat czekałem żeby cię pokazać światu – wyznał jej mąż Ireneusz.

Jak dowiedzieliśmy się w programie, mąż pani Barbary był ciężko chory.

– Mój mąż jest po trzech udarach mózgu. We wrześniu 2019 zdiagnozowano u niego raka lewego płuca. Boję się, co mnie czeka. Nie wyobrażam sobie go stracić. Nie wiem czy sobie z tym poradzę. To tak, jakbym straciła połowę siebie. Mój kochany małżonek przede wszystkim bije brawo, a później mówi: jaka jesteś ładna... Codziennie rano. Mam duże szczęście, że go mam – mówiła pani Basia.

Niestety, jak informuje portal, tuż po zakończeniu nagrań drugiej edycji „The Voice Senior” pan Ireneusz Parzeczewski zmarł.

– Żyjmy dzisiaj i teraz, a nie jutro. Jutra może nie być. Muzyka, śpiewanie to jest coś przepięknego. Daje mi siłę w życiu. Nie czuję, że się starzeję – mówiła pani Barbara, cytowana przez rozrywka.tvp.pl.

Barbara Parzeczewska, zwyciężczyni The Voice Senior
Instagram

Jury w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Kto wygrał "The Voice senior"? Wielki finał show TVP już za nami!
Wielki finał pierwszej edycji "The Voice Senior" już za nami! Kto wygrał muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia?

Wielki finał pierwszej edycji "The Voice Senior" już za nami! Kto wygrał muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia? Po kilku tygodniach muzycznej walki dowiedzieliśmy się, który uczestnik zdobył tytuł Najlepszego Głosu wśród seniorów. Zwycięzca wygrał 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. W finale usłyszeliśmy: Władysława Jareckiego i Kazimierza Kiljana z drużyny Marka Piekarczyka, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej, siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski z drużyny Urszuli Dudziak oraz Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego. Kto zachwycił swoim głosem w finale i wygrał show? Finał "The Voice Senior" Finał "The Voice Senior" został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie na scenie zaprezentowało się dwoje uczestników z drużyny każdego trenera. Po ich występach jurorzy musieli zdecydować, który wokalista przejdzie do drugiego etapu. W ścisłym finale znaleźli się: - Bogumiła Kucharczyk-Włodarek z drużyny Andrzeja Piasecznego - Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej - Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka - Elżbieta, Jolanta i Krystyna czyli siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak W drugim etapie finału show, który był już emitowany na żywo, to widzowie decydowali, który uczestnik powinien wygrać pierwszą edycję "The Voice Senior". Najwięcej głosów od widzów zdobyły siostry Szydłowskie! Jacek Kurski w finale show zaprosił siostry Szydłowskie na wielki sylewstrowy koncert TVP2.  Serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  Uczestnik "The Voice Senior" podzielił się dramatyczną historią. " Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię"! Siostry...

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
Znamy skład jury "The Voice Senior"! Marta Manowska została prowadząca...
Znamy skład jury "The Voice Senior"! Marta Manowska została prowadząca...

Po ogromnym sukcesie „ The Voice of Poland ” pojawił się format dla dzieci. „The Voice Kids” okazało się prawdziwym hitem, a Roksana Węgiel , która wygrała jedną z edycji robi ogromną karierę. Teraz przyszedł czas na edycję dla seniorów! Już od jakiegoś czasu słychać było o giełdzie nazwisk do składu jurorskiego. Nie było też wiadomo, kto miałby poprowadzić edycję dla emerytów. Tu najczęściej padało jednak nazwisko Marty Manowskiej , która ma już ogromne doświadczenie jako prowadząca programy „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Tomasz Kammel ujawnił ostateczny skład jury „The Voice Senior” i zdradził. Kto poprowadzi pierwszą edycję programu! Nie obyło się bez niespodzianek... Jury "The Voice Senior"! Pierwszą edycję "The Voice Senior" poprowadzi Marta Manowska i Tomasz Kammel. Tu obyło się bez niespodzianek, bo te dwa nazwiska były najczęściej typowane. Jednak, jeśli chodzi skład jury - tu niektóre nazwiska wywołały spore zaskoczenie. Okazuje się, że w fotelach jurorskich zasiądą: Alicja Majewska,  Urszula Dudziak,   Andrzej Piaseczny  oraz Marek Piekarczyk . Tomasz Kammel pod opublikowanym zdjęciem z trenerami "The Voice Senior" napisał: @voiceofpoland#voicesenior Oto nasza ekipa trenersko prowadząca. Będziecie ogladać czadowych wokalistow 60plus? Juz Wam mogę zdradzić, naprawdę mocna ekipa uhhh! - napisał Tomasz Kammel na I nstagramie Jak Internauci zareagowali na ekipę trenerów "The Voice Senior"? Pod zdjęciem składu trenerów pojawiło się mnóstwo komentarzy. Okazuje się, że fani są zachwyceni i już nie mogą się doczekać programu, który pojawi się już w jesiennej ramówce: Super skład! ❤️ Zapowiada się...

Alicja Szemplińska, zwyciężczyni The Voice of Poland 10, 2019
East News
Newsy
Oto zwyciężczyni The Voice of Poland 2019! Alicja Szemplińska wygrała w finale jubileuszowej, 10. edycji
Oto zwyciężczyni The Voice of Poland 2019! Alicja Szemplińska wygrała w finale jubileuszowej, 10. edycji

Finał 10. edycji The Voice of Poland za nami! Spośród czwórki finalistów najlepszy okazał się Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Jak wyglądała walka o 50 tys. zł w gotówce?  W finale show TVP zmierzyli się: Tadzik Seibert z drużyny Margaret , Alicja Szemplińska z drużyny Barona i Tomsona, Daria Reczek - podopieczna Michała Szpaka i Damian Kulej z drużyny Bednarka. Zobaczcie naszą relację. The Voice of Poland 10, relacja Finałowe występy zaczęli Kamil Bednarek i Damian Kulej.  Mój kochany ananasku. Ci, którzy się nie poddają, zwyciężają. Daj z siebie wszystko Damian - apelował do niego Kamil. Z Damianem zaśpiewał hit "Sledgehammer" z repertuaru Petera Gabriela. Potem, już samodzielnie, finalista zaśpiewał "Make Me Feel My Love" z repertuaru Adele.  Następna była Margaret ze swoim "niedoszłym chłopakiem" Tadeuszem Seibertem. Zaśpiewali wspólnie "Say Something" z repertuaru The Great Big World i Christiny Aguilery. Duet bardzo emocjonalny... Tadeusz wzbudza ogromne emocje, a wszyscy chcą emocji - mówiła Margaret po występie.  Przy okazji wyjaśniło się jak to naprawdę było z wyborem Margaret na trenerkę. Widzowie pamiętają rozmowę Tadzika z jego dziewczyną, kiedy decydowało się, którego jurora ma wybrać. Wszyscy myśleli, że to moja dziewczyna wskazała Margaret. A ona krzyczała "Bednar", "Bednar". Ale tyle "r" więc usłyszałem Margaret - zdradził Tadzik. Cieszę się, że trochę Ci się pomyliły te "r" - odpowiedziała Margaret. Tadzik solo zaśpiewał mocny rockowy "Crying" grupy Aerosmith! Z wysokiego "c" ani razu nie spadłeś - komentował Michał Szpak. Chwilę później Michał i jego...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner