Kto wygrał 8. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Maria Tyszkiewicz jako P!nk Mateusz Banasiuk jako Eddie Vedder Pearl Jam Kamil Bijoś jako Frank Sinatra Olga Borys jako Boy George & Culture Club
Kto wygrał 8. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
1/9
Kto wygrał 8. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Za nami 8. odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Kto wypadł najlepiej? Zobaczcie zdjęcia i relacje z kolejnego odcinka hitowego show Polsatu! Już za tydzień zobaczymy na scenie ośmiu kolejnych artystów: Jason Donovan, Bob Geldof (The Boomtown Rats), David Gahan (Depeche Mode), John Newman, Mary J. Blige, James Arthur, Alicja Majewska, Adriano Celentano.

 

Sprawdźcie, kto wygrał tym razem!

 

Zobacz: Kto wcielił się w Fergie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Lepsza niż oryginał? WIDEO

 

2/9
Maria Tyszkiewicz jako P!nk
Maciej Zawada

Program rozpoczął występ ognistej blondynki czyli Pink, w którą wcieliła się Maria Tyszkiewicz. Aktorka teatru Studio Buffo wykonała najnowszy hit piosenkarki, pt.: „Just Like Fire”.

 

Marysiu jesteś znakomita i jesteś wspaniałą wokalistką (…). Gratuluję ci bardzo – mówiła Małgorzata Walewska

3/9
Mateusz Banasiuk jako Eddie Vedder Pearl Jam
Maciej Zawada

Mateusz Banasiuk przeistoczył się w Eddiego Veddera z Pearl Jam w emocjonalnym utworze „Alive”.

 

Ta niewielka przestrzeń, która nazywa się sceną, staje się Twoją przestrzenią. To jest fajne, to już nie jest zrealizowanie zadania, tylko przychodzi młody, fajny artysta, utalentowany i coś chce nam powiedzieć. I to jest fajne – komplementował aktora Paweł Królikowski.

4/9
Kamil Bijoś jako Frank Sinatra
Maciej Zawada

Kamil Bijoś wcielił się we Franka Sinatrę.

 

Najtrudniej było mi uzyskać jego postawę – opowiadał przed występem wokalista. „Strangers In the Night” w wykonaniu Kamila urzekło jurorów.

 

Jeśli chodzi o wokalistykę jesteś jednym z czarnych koni. Ale to też jest program, w którym bardzo zdolni wokaliści dowiadują się, że potrafią być równie zdolnymi aktorami, chociaż sztuki aktorskiej próbują po raz pierwszy i jeszcze sami w to nie wierzą, jak bardzo są dobrzy. A dzisiejszy twój występ był tego najlepszym przykładem – chwaliła występ Katarzyna Skrzynecka.

5/9
Olga Borys jako Boy George & Culture Club
Maciej Zawada

Olga Borys stała się Boyem Geogem z Culture Club w „Do You Really Want to Hurt Me”. 

 

Pod względem aktorskim bardzo rzetelnie wykonana robota, tutaj właściwie jest wszystko, co powinno być. Fantastycznie oddany jego krok dostawny (…), oddałaś rodzaj lekko autystycznego zamknięcia w jego bardzo skomplikowanym, dziwnym, nienazwanym, dlatego tak odrzucanym przez ludzi w teledysku świecie, pod tym względem bardzo udana świetna robota – ocenił Bartek Kasprzykowski.

6/9
Joanna Moro jako Fergie
Maciej Zawada

Joanna Moro wylosowała Fergie.

 

Coś nieprawdopodobnego – komentował już podczas wykonania Paweł Królikowski.

 

Joanna jesteś człowiekiem, który podczas tego programu zrobił największy postęp. I to jest postęp w każdej dziedzinie. Dzisiejszy występ czyściutko, intonacyjnie, mimo tak trudnego skakania słyszałam, jak pilnujesz oddechu, w momencie kiedy trzeba było poskakać. Znakomicie ci się to udało, jestem zachwycona, gratuluję ci bardzo serdecznie – dodała Małgorzata Walewska.

7/9
Radosław Pazura jako Artur Gadowski
Maciej Zawada

Radosław Pazura zmienił się w Artura Gadowskiego z zespołu IRA. Zaśpiewał przebój „Ona jest ze snu”. 

Bardzo doceniam to, że oprócz tej fajnej chrypy, którą uzyskałeś w głosie, jeszcze zadbałeś o artykulację ostatnich sylab. Bardzo „Gadowsko” – podsumowała Katarzyna Skrzynecka

8/9
Michał Rudaś jako Placido Domingo
Maciej Zawada

Michał Rudaś, wcielił się w Placido Domingo w arii „Nessun Dorma”. W przygotowaniach pomagała mu sama Małgorzata Walewska. 

 

Dobrze było, gratuluję – pochwaliła Michała po występie.

 

Było to niezwykle wzruszająco, emocjonująco i pięknie zaśpiewane. Ogromnie się cieszę, że akurat ty trafiłeś na możliwość wykonania tej pieśni. Bo gdybyś nie trafił w taką piosenkę w losowaniu, telewidzowie nie mieliby okazji usłyszeć twojego pięknego, ogromnego głosu i ogromnie się cieszę, że mogliście go wszyscy usłyszeć – komplementowała wykonanie Katarzyna Skrzynecka.

9/9
Olga Szomańska jako Marie Fredriksson
Maciej Zawada

Marie Fredriksson przypadła w udziale Oldze Szomańskiej, która zaśpiewała wielki hit Roxette „Listen to Your Heart”. 

 

Pójdę boso za tobą, byle byś śpiewała – podsumował Paweł Królikowski.

 

Kto zwyciężył? Jurorzy pozostawili uczestnikom twardy orzech do zgryzienia – po ich głosowaniu aż pięciu wykonawców miało zbliżoną ilość punktów. Artyści zdecydowali, że królową odcinka była Joanna Moro w roli Fergie. Swój czek na 10 tysięcy złotych aktorka przekazała chorej na SMA Natalce podopiecznej Fundacji „Zdążyć z pomocą”

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo