Dawid z "Rolnik szuka żony" rozpacza z powodu Martyny
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"
TV-Show

Nagła zmiana w "Rolnik szuka żony". Manowska pokazała zdjęcie z Dawidem i mówi o "ostatecznej decyzji". O co chodzi? 

Władze TVP znów zmieniły godzinę emisji ostatniego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że wielki finał uwielbianego przez widzów programu jednak nie zostanie pokazany o godzinie 20:15!

Władze TVP zmieniły godzinę emisji ostatniego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że wielki finał uwielbianego przez widzów programu jednak nie zostanie pokazany o godzinie 20:15! Cały sezon programu był emitowany o stałej porze 21:15, jednak tuż przed finałem Telewizyjna Jedynka ogłosiła, że w niedzielę 13 grudnia "Rolnik szuka żony" ruszy godzinę wcześniej. Teraz nastąpiła kolejną zmianę! To bardzo ważna informacja dla wszystkich fanów programu! 

"Rolnik szuka żony": Elżbieta przyjaźni się z gwiazdami "Sanatorium miłości"! Weźmie udział w tym show?

Kiedy finał "Rolnik szuka żony7"?

Wielki finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już dziś wieczorem, 13 grudnia, dowiemy się, jak potoczyły się losy Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida. Teraz chyba wszyscy fani czekają na informacę, jak dziś wygląda związek Pawła i Marty, czy Maciej wciąż jest z Iloną, czy Magda jest szczęśliwa u boku Jakuba oraz czy Dawid i Józef znaleźli swoje drugie połówki. Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy już w wielkim finale- ale o której godzinie zostanie wyemitowany ostatni odcinek programu? Do tej pory Telewizyjna Jedynka informowała, że show zostanie wyemitowane o godzinie 20:15,  jednak okazuje się, że program zobaczymy i stałej porze!

Mamy ostateczną decyzję
Przywrócono nam godzinę
FINAŁ ROLNIK SZUKA ŻONY W TĘ NIEDZIELĘ O 21:15
Czyli JAK ZAWSZE ‼️‼️‼️‼️- napisała Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony".

Fani są zachwyceni, że program zostanie wyemitowany o stałej porze.

- Tak się cieszę💞😘😍
- No i pięknie 🙂 czekamy cierpliwie ❤️
- Super, że się udało jednak o stałej porze👍- komentują fani. 

Wszystkim fanom programu jeszcze raz przypominamy- finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w niedzielę 13 grudnia o godzinie 21:15! Będziecie oglądać? My z pewnością! 

Zobacz także: Macie faworyta w "Rolnik szuka żony"? Głosujcie na ulubionego rolnika najnowszej edycji show!

Finał "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany o stałej porze. 

 Ostatni odcinek programu rozpocznie się o godzinie 21:15.

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Zobacz także
Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?

"Rolnik szuka żony": nie uwierzycie, czym zajmuje się Magda!  Przeprowadziła się do Jakuba i znalazła czas na nową pasję? 

Paweł z "Rolnik szuka żony" i Magda

QUIZ: Wiesz, kto to powiedział? Pamiętne cytaty z "Rolnik szuka żony" 7

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?
Mat. prasowe
Newsy
Wesele w "Rolnik szuka żony"? Nie tylko Paweł znalazł miłość w programie! Jego brat też?
Wesele w "Rolnik szuka żony"? Nie tylko Paweł znalazł miłość w programie! Jego brat też?

Wygląda na to, że udział w " Rolnik szuka żony 7 " okaże się szczęśliwy nie tylko dla Pawła, który spotkał w nim Martę, ale rówież dla jego brata! Gdy Marta Manowska odwiedziła uczestników, by poznać ich decyzje usłyszała od Marty, że "tutaj się może wesele będzie kroiło" ! I wcale nie chodziło o  ich wesele...  Jak się okazało, chodzi o brata Pawła - Roberta, który dzięki udziałowi rolnika w programie również znalazł miłość! To Natalia, kandydatka której nie wybrał Paweł. Co z tym weselem? - Aż tak daleko bym nie wybiegał ale coś tam było między nimi - mówił Paweł. - A ty nie masz z tym problemu? - dopytywała Marta Manowska. - No w życiu, ja tutaj mam Martę i nic innego mnie nie interesuje.  Myślicie, że coś z tego naprawdę będzie? Zobaczcie nasze wideo! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Natalia przeszła przemianę! Czy to zasługa flirtów z... bratem Pawła?!

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?
Mat. prasowe
TV-Show
Niespodzianki w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska zdradziła, że chodzi o Pawła i Martę?! 
Niespodzianki w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska zdradziła, że chodzi o Pawła i Martę?! 

Emocje związane z 7. edycją "Rolnik szuka żony" sięgają zenitu! Już w najbliższa niedzielę TVP1 wyemituje finał bieżącego sezonu. Dowiemy się m. in. czy Paweł i Marta ogłoszą swój związek oraz czy Magdzie udało się ułożyć życie z Jakubem. Wiadomo będzie również, co dalej z relacją Ilony i Maćka, chociaż widzowie są dość sceptycznie nastawieni, co do tej pary. Wyjaśni się również jak potoczyły się dalsze losy Józefa i czy Dawidowi udało się zapomnieć o Martynie, jednak to nie koniec niespodzianek! Już 25 grudnia wyemitowany zostanie specjalny odcinek "Rolnik szuka żony", w którym dowiemy się, jak wyglądały ostatnie miesiące w życiu uczestników! Marta Manowska właśnie podkręciła atmosferę! Wygląda na to, że widzowie mogą nieźle się zaskoczyć! W dodatku na jej profilu pojawiło się zdjęcie z farmy Pawła, czy to oznacza, że to właśnie ta para nas zaskoczy?! Jest na co czekać 😍- napisała gospodyni programu  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 7": Natalia, była kandydatka Pawła, zdradziła kulisy programu! "Ekipa telewizyjna kazała..." Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" w Boże Narodzenie  Zbliża się oczekiwany przez widzów finał 7. edycji " Rolnik szuka żony ". W tym sezonie zdecydowanie nie brakowało emocji! Już w najbliższą niedzielę zobaczymy finałowy odcinek, w którym wezmą udział wszyscy rolnicy, którzy szukali miłości w siódmej odsłonie show.  Finałowy odcinek to jednak nie koniec emocji. Dwa tygodnie później, dokładnie w Boże Narodzenie, wyemitowany zostanie także odcinek specjalny "Rolnik szuka żony". W świątecznym wydaniu dowiemy się, jak potoczyło się życie uczestników po finale. O tym, że będzie się działo poinformowała sama Marta Manowska na...

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
TV-Show
Zmiany w emisji świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"! Marta z 7. edycji zdradziła, kiedy zobaczymy specjalną odsłonę show! 
Zmiany w emisji świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"! Marta z 7. edycji zdradziła, kiedy zobaczymy specjalną odsłonę show! 

Kiedy widzowie zobaczą świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" ? Ostatnio Marta Manowska w swoim wpisie na Instagramie informowała, że specjalna odsłona programu zostanie wyemitowana w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia. Teraz okazuje się, że nastąpiły zmiany, a show pojawi się na antenie w innym terminie! Kiedy emisja świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"? Zaledwie kilka dni temu zakończyła się najnowsza, siódma edycja "Rolnik szuka żony". W wielkim finale okazało się, że Marta i Paweł wciąż są razem, a Magda jest szczęśliwa u boku Jakuba. Teraz z pewnością wszyscy fani hitowego programu o poszukujących miłości rolnikach czekają na świąteczny odcinek, w którym zobaczymy uczestników ostatniej i wcześniejszych edycji "Rolnik szuka żony". Tuż przed finałem siódmej edycji Marta Manowska w swoim wpisie na Instagramie zdradziła, że świąteczny odcinek zostanie wyemitowany w pierwszy dzień świąt.  Odcinek świąteczny tez będzie W pierwszy dzień Świąt I to jaki ❤️- napisała wówczas prowadząca "Rolnik szuka żony". Teraz okazuje się jednak, że program nie zostanie wyemitowany w pierwszy dzień świąt. Kiedy więc zobaczymy specjalną odsłonę hitu TVP?  według moich informacji niedziela 27.12, 21.15😉- napisała Marta, partnerka Pawła z 7. edycji programu. Wiadomość o zmianie terminu emisji "Rolnik szuka żony" potwierdza również "Super Express". Dziennik informuje, że świąteczny odcinek trafi na antenę TVP w niedzielę, 27 grudnia. Będziecie oglądać?  Zobacz także:  Poruszające wyznanie Diany z 6. edycji "Rolnik szuka żony"! "Płakałam z przemęczenia, stopy i dłonie zamarzały" Marta zdradziła, że świąteczny odcinek "Rolnik szuka...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner