Kolejny Rolnik 21.10 Rolnik szuka żony 5 - Łukasz i Agata trzymają się za ręce Rolnik szuka żony 5 - Jan i Maria konflikt
Kolejny Rolnik 21.10
Co z kolejnym odcinkiem?
1/4
Kolejny Rolnik 21.10

 

W najbliższą niedzielę na antenie TVP nie zobaczymy programu "Rolnik szuka żony"! Fani są załamani, ale produkcja wyjaśniła, z jakiego powodu 14.10 widzowie nie zobaczą nowego odcinka show. A chodzi oczywiście o mecz reprezentacji Polski, który jest pokazywany na antenie ze względu na ustawę! Dlaczego? Sprawdźcie dokładnie!

To kolejny raz, kiedy fani "Rolnik szuka żony" muszą czekać na nowy odcinek aż 2 tygodnie. A to wszystko przez Ligę Narodów i mecze polskiej reprezentacji. W najbliższą niedzielę Polska w ramach rozgrywek zmierzy się z Włochami, a mecz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jego transmisja na antenie TVP rozpocznie się już o 20:35. Kiedy więc zobaczymy kolejny odcinek show prowadzonego przez Martę Manowską? Dlaczego Telewizja Publiczna po raz kolejny pokazuje mecz zamiast Rolnika? 

 

Zobacz także: Szepty i pierwsze czułości - Łukasz z "Rolnik szuka żony" już wybrał? "Jest zauroczony"

2/4
Rolnik szuka żony 5 - Łukasz i Agata trzymają się za ręce
East News

 

Produkcja show odniosła się do komentarzy fanów żalących się na kolejną przerwę w emisji "Rolnika". Jak tłumaczy, mecz pokazywany jest ze względu na ustawę!

Ustawa nakazuje transmisję spotkań reprezentacji Polski na otwartej antenie - piszą.

Już w lutym tego roku posłowie pracowali nad taką ustawą:

Posłowie w tej chwili przygotowują projekt ustawy, która zagwarantuje, że wszystkie transmisje z udziałem polskich reprezentacji narodowych będą transmitowane w pasmach ogólnodostępnych – mówił Cezary Grabarczyk, wicemarszałek Sejmu, w lutym dla Radia Zet.

Fani zastanawiają się jednak, dlaczego meczu nie pokaże w takim razie TVP 2. Najpewniej chodzi po prostu o to, żeby nie tracić widza. Zarówno mecze jak i "Rolnik" cieszą się bowiem ogromną oglądalnością, z której stacja nie chce rezygnować.

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Maria wściekła na Jana! "Upokorzył mnie! Jeszcze jedna taka akcja i jadę do domu!" Zobacz, co się stało!

Brak Rolnika w niedzielę, 14.10

3/4
Rolnik szuka żony 5 - Jan i Maria konflikt
Mat. promocyjne

 

Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" zobaczymy za dwa tygodnie, 21.10! Czekacie?

 

Brak Rolnika w niedzielę, 14.10

4/4
AKPA
Więcej na temat Rolnik szuka żony