Justyna z "Rolnicy. Podlasie" w hitowym programie dała się poznać jako bardzo pracowita i sympatyczna kobieta, a teraz okazuje się, że rolniczka realizuje kolejny odważny projekt i ma dla osób odwiedzających ich okolice prawdziwą niespodziankę. Chodzi o nową atrakcję, która już niebawem ma zostać otwarta. Justyna Maciorowska z Ciemnoszyj nie kryje radości, a fani już się nie mogą doczekać. O co chodzi?

Reklama

Justyna z "Rolnicy. Podlasie" podzieliła się nowiną

Uczestnicy programu "Rolnicy. Podlasie" oprócz udziału w serialu dokumentalnym są też bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Justyna Maciorowska z Ciemnoszyj na co dzień zajmuje się gospodarstwem, w którym ma aż 600 sztuk bydła, o czym ostatnio informowała, ale zdecydowała się na kolejne przedsięwzięcie i w tym roku otwiera labirynt w kukurydzy. To ma być wyjątkowa atrakcja z grą terenową w roli głównej.

Dla niewtajemniczonych, w tle znajduje się projekt naszego labiryntu, który powstaje w miejscowości Ciemnoszyje, w województwie podlaskim. Labirynt, który będzie oparty na grze terenowej w trzech kategoriach, czyli wiedzy ogólnej, bajek dla dzieci i tej dla największych oporowców - rolników, czyli kategorii rolniczej. Obecnie jesteśmy na etapie wysiewania tego tajemniczego labiryntu
powiedziała Justyna na nagraniu na TikTkoku

Rolniczka zdradziła już termin otwarcia labiryntu w kukurydzy i nie ukrywa, że to dla fanów programu będzie dodatkowy pretekst, aby odwiedzić ich gospodarstwo:

Od połowy lipca zapraszamy do nas do Ciemnoszyj na spróbowanie swoich sił w naszym labiryncie. Będzie to świetny pretekst do odwiedzenia naszej miejscowości i nas.
dodała rolniczka.

@justyna_maciorowska Odpowiadanie użytkownikowi @rafałgwara #labiryntzaduszniki #justynailukaszrolnicyzpodlasia #krowy #labiryntCiemnoszyje #rolnicyzpodlasia #maciorowscy #wies ♬ Little Things - H2KStudio

Internauci są zachwyceni kolejnym pomysłem przedsiębiorczych uczestników programu "Rolnicy. Podlasie" i piszą wprost, że już planują wycieczkę, jak tylko labirynt zostanie oficjalnie otwarty:

Bardzo ciekawy pomysł
Ja chcę tam pojechać
Podziwiam, że macie czas na to wszystko
Oby więcej takich atrakcji niech dorobią sobie i mają trochę życia z życia, a nie tylko robota 7 dni w tygodniu
Reklama

Lubicie takie atrakcje? Jak wiadomo, farmy dyniowe już od dawna są hitem, może teraz przyszedł czas na labirynty w kukurydzy.

Zobacz także
Justyna Maciorowska Rolnicy. Podlasie tak mieszka
Facebook @Justyna i Łukasz, Gospodarstwo Rolne Ciemnoszyje
Justyna z Rolnicy Podlasie o pożarze
Facebook @Justyna Maciorowska
Reklama
Reklama
Reklama