Uczestniczki "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Już we wrześniu na antenę TVP1 wraca uwielbiany przez widzów program "Rolnik szuka żony". To kolejna, 6. już edycja popularnego show. Wtedy też poznamy pięciu rolników, którzy otrzymali największą ilość listów od zainteresowanych nimi kobiet. Spośród nich bohaterowie wyłonili swoje ulubienice, które chcą poznać bliżej. Niektóre z nich to prawdziwe piękności! Wygląda na to, że rolnicy będą mieli twardy orzech do zgryzienia... Zobaczcie sami!

1/5
Uczestniczki "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Jak wyglądają uczestniczki 6. edycji "Rolnik szuka żony"?

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" rusza już we wrześniu. Jak zwykle poprowadzi ją Marta Manowska, która już nie może się doczekać, aż przedstawi nowych bohaterów widzom. Tym bardziej, że - jaka sama nam zdradziła - na planie nowego "Rolnika" pojawiły się już pierwsze zauroczenia! O kim mowa?

2/5
Uczestniczki "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Marta Manowska w rozmowie z party.pl zdradziła, że jeden z rolników już na samym początku zauroczył się piękną kandydatką. Jak wyglądała ich pierwsza randka?

Omawiałam randki z jednym z bohaterów i przyznam się szczerze, że się wzruszyłam. Wróciłam po dwóch godzinach i zobaczyłam człowieka, który ma w oczach coś innego, niż miał, jak się rozstawaliśmy. Przy jednej z kandydatek spuścił wzrok i powiedział, że to obustronne. Mam wrażenie, że to ślady zauroczenia. To się rodzi tak jak w życiu. Potem, daj Bóg, będzie z tego para. Bardzo bym chciała - powiedziała nam Marta Manowska. 

3/5
Uczestniczki "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

W święta wielkanocne TVP1 wyemitowało wizytówki dziesięciu rolników, którzy marzą o wielkiej miłości. Do programu zakwalifikuje się tylko pięciu z nich, którzy otrzymali największą ilość listów od kandydatek. Wśród nich znaleźli się bohaterowie, których życie do tej pory nie rozpieszczało. Czy teraz los się do nich uśmiechnie?

4/5
Uczestniczki "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Patrząc na najnowsze zdjęcia z planu 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" musimy przyznać, że wśród kandydatek są same piękne kobiety. Uczestnicy będą mieli twardy orzech do zgryzienia!

Więcej na temat Rolnik szuka żony