Big Boy, Damian i Marek z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Niedawno ogłosiliśmy plebiscyt na ulubionych bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Bezapelacyjnie wygrał skład złożony z Big Boya oraz jego dwóch kolegów: Damiana Nagana i Marka Morusa. Panowie słyną z ciętego języka oraz z tego, że bardzo często drwią z kobiet. Mimo wszystko to nie odstraszyło płci pięknej. Wręcz przeciwnie, cała trójka jest szczęśliwie zakochana.

Niedawno pisaliśmy, że Big Boy pochwalił się zdjęciem swojej ukochanej. Okazuje się, że nie tylko on ma szczęście w miłości. Na instagramowych kontach jego kumpli z kanapy również można zobaczyć zdjęcia, na których pozują z partnerkami. Zobaczcie, jak wyglądają ich ukochane!  

1/3
Mateusz Borkowski, big Boy z "Gogglebox. Przed telewizorem" z dziewczyną - Sandrą.
Instagram

Jak wygląda partnerka Big Boya z "Gogglebox"?

Mateusz Borkowski, znany bardziej jako Big Boy, do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Nawet spektakularna metamorfoza, którą przeszedł, nie zapewniła mu powodzenia u płci przeciwnej. Teraz wszystko się zmieniło. Big Boy nie ukrywa już, że jest szczęśliwie zakochany. Niedawno celebryta dojrzał do tego, aby pokazać światu swoją wybrankę. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym czule przytula się z Sandrą. 

Kim jest Sandra, dziewczyna Big Boya?

Okazuje się, że 26-latka wcześniej była partnerką znanego youtubera, Dawida Fazowskiego. Gdy przestała pojawiać się w jego filmikach, Mateusz uznał, że napisze do niej, aby spytać, co się stało. 

Mati napisał do mnie i szybko okazało się, że bardzo dobrze się dogadujemy. Potem zaprosił mnie na weekend do Zakopanego i choć miałam trochę wątpliwości, to zgodziłam się - zdradza Sandra.

Niektórzy internauci uznali, że 26-latka chce się wypromować wiążąc się ze znanym gwiazdorem. Big Boy uspokaja jednak wszystkich i zapewnia, że to prawdziwe uczucie.

Z kolei partnerki jego kolegów na razie w ogóle nie występują w żadnych programach. Czy to się niedługo zmieni?

2/3
Damian Nagana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ze swoją partnerką
Instagram

Damian Nagana z "Gogglebox" z partnerką 

Jednym z kumpli Big Boya z programu TTV jest Damian Nagana. Internauci bardzo dobrze go znają, ponieważ tworzy również swoje własne nagrania, które publikuje na YouTubie. Damian Nagana chętnie chwali się także swoim życiem na Instagramie. Dzięki zdjęciom, które tam publikuje możemy zobaczyć, jak wygląda jego wybranka! Od jakiegoś czasu u boku Damiana widać piękną Ulę.

A jak wygląda partnerka trzeciego z chłopaków z "Gogglebox"? Zobaczcie poniżej!

3/3
Marek Morus z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ze swoją partnerką
Instagram

Jak wygląda partnerka Marka Morusa z "Gogglebox"?

Marek Morus to trzeci z paczki przyjaciół z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Do niego również uśmiechnęło się szczęście. Na Instagramie gwiazdora TTV zobaczyć można bowiem zdjęcia, na których pozuje z uroczą dziewczyną. Jego wybranka ma na imię Dominika i mieszka w Krakowie. Czy zostanie kiedyś gwiazdą programu "Gogglebox"? Chcielibyście tego?