Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jacek Kurski Rinke Rooyens
East News
TV-Show

Jacek Kurski w finale "The Voice of Poland" nawiązał do choroby Rinke Rooyensa. "Jesteśmy z tobą"! 

Jacek Kurski w finale "The Voice of Poland" nawiązał do choroby Rinke Rooyensa. "Jesteśmy z tobą"! 

11. edycja "The Voice of Poland" już się zakończyła. Zwycięzcą został Krystian Ochman, a podczas wręczania statuetki Jacek Kurski wygłosił przemowę. Odniósł się w niej do świetnej oglądalności finałowego odcinka i podziękował produkcji TVP oraz firmie "Rochstar", której właścicielem jest Rinke Rooyens. Prezes TVP w trakcie przemówienia odniósł się też do choroby producenta...

To będzie najlepszy duet w tej edycji "The Voice of Poland"? "Wasze barwy głosu są obłędne" ocenili zachwyceni jurorzy!

Jacek Kurski w finale "The Voice of Poland" o chorobie Rinke Rooyensa. "Jesteśmy z tobą"! 

W "The Voice of Poland" zwyciężył Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. Po jego przemowie i podziękowaniach dla rodziców przyszedł czas na wręczenie statuetki przez Jacka Kurskiego. Prezes TVP najpierw zdecydował się powiedzieć kilka słów i podkreślił sukcesy stacji. Podziękował całej ekipie telewizyjnej i firmie "Rochstar", która należy do Rinke Rooyensa, za produkcję show w czasach epidemii koronawirusa. Nawiązał też do stanu zdrowia męża Joanny Przetakiewicz:

Dziękuję firmie produkującej, a w szczególności pozdrawiam Rinke Rooyensa, który swoją walkę na dużo ważniejszym froncie prowadzi i wygrywa. Jesteśmy Rinke z tobą – powiedział w programie na żywo Jacek Kurski.

Kilka słów dodał też Tomasz Kammel, który razem z Małgorzatą Tomaszewską prowadził finałowy odcinek "The Voice of Poland":

Bardzo cię pozdrawiamy. 

Jak wiadomo Rinke Rooyens w lutym zachorował na ciężkie zapalenie płuc. Producent i jego żona Joanna Przetakiewicz opowiedzieli o chorobie w wywiadzie dla magazynu Viva! Projektantka zdradziła, że sytuacja wtedy była naprawdę zła, a  stan Rinke pogarszał się z dnia na dzień:

Każdego dnia było coraz gorzej. Dwa antybiotyki, potem trzeci i czwarty. I nic. Żadnej poprawy. Kiedy przez kilka dni leżał bez sił, zadzwoniłam do Holandii, do taty Rinke, żeby natychmiast przyleciał

Po telefonie od Joanny Przetakiewicz ojciec Rinke przeleciał do Polski zobaczyć się z synem:

Gdy zobaczył syna, powiedział, tego nigdy nie zapomnę, że Rinke jest jak „tonący ptak”, że już nic do niego nie dociera… Patrzyłam na niego. Leżał bez ruchu, pod kroplówkami, miał zamknięte oczy. Czy naprawdę mogłabym go stracić? Czy trzeba strachu, by przewartościować życie, dostrzec, co naprawdę jest ważne? -  powiedziała Joanna Przetakiewicz w wywiadzie dla Vivy!

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Krytyczne komentarze po zwycięstwie Krystiana Ochmana w "The Voice of Poland" 11! "Wygrał tylko dzięki temu, że jego trenerem jest Michał Szpak"!

 

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz
East News

 

Jacek Kurski
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na gali VIVA! Photo Awards 2018
East News
Newsy
Jak synowie Joanny Przetakiewicz zareagowali na Rinke? Czy akceptują jej nowego partnera?
Jak synowie Joanny Przetakiewicz zareagowali na Rinke? Czy akceptują jej nowego partnera?

Joanna Przetakiewicz od jakiegoś czasu spotyka się z Rinke Royeensem. Jak się poznali? Od lat chodzili tymi samymi ścieżkami: są zaliczani do śmietanki towarzyskiej i mają wspólnych znajomych.  Ale Joanna i Rinke nie znali się osobiście. Wpadli na siebie dopiero kilka miesięcy temu . Joanna spotykała się wcześniej z bankierem, który mieszkał za granicą. Rinke zakończył roczny romans z Kasią Wołejnio, modelką i aktorką z Los Angeles.   Producent, który ma na koncie m.in. takie show jak „Taniec z gwiazdami” czy „The Voice of Poland”, po rozstaniu z Wołejnio wyjechał na dłuższe wakacje, żeby ochłonąć.  Gdy po powrocie do Warszawy spotkał na swojej drodze Joannę, wiedział już, czego chce...   Czy Przetakiewicz i Rooyens stworzą trwały związek?  Oboje mają silne osobowości. Są kreatywni, nietuzinkowi, kontrowersyjni. I oboje doświadczeni przez życie.   I wszystko wygląda naprawdę idealnie. Jednym znakiem zapytania było tylko to, czy synowie Przetakiewicz zaakceptują Rinke! Zapytaliśmy o to samą Joannę - co odpowiedziała? Posłuchajcie!   Zobacz:  Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens chcą zamieszkać razem! Ale… nie w Polsce. Dlaczego?   Joanna Przetakiewicz i Rinke Royeens.

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz
East News
Newsy
Joanna Przetakiewicz o chorobie męża, Rinke Rooyensa! Co dzieje się ze słynnym producentem? 
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens przyspieszyli swój ślub! Czy zrobili to ze względu na chorobę reżysera?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens od dwóch miesięcy są szczęśliwym małżeństwem . W wywiadzie z magazynem "Flesz" projektantka zdradziła nie tylko kulisy uroczystości, która odbyła się w Grecji, ale również opowiedziała o chorobie ukochanego męża i o tym, dlaczego naprawdę zdecydowała się przyspieszyć ślub z producentem. Choć od tego ważnego dnia w ich życiu minęło już trochę czasu, to Joanna Przetakiewicz , jak sama przyznaje, nadal nie może się oswoić ze słowem "żona". Choć jestem żoną kilka tygodni, to emocje wciąż nie opadły. Z perspektywy czasu już wiem, że przyspieszenie ślubu było świetnym pomysłem - zdradziła "Fleszowi" Przetakiewicz. Choroba Rinke Rooyensa. Na co choruje mąż Joanny Przetakiewicz? Dlaczego się na to zdecydowali? Projektantka przyznała, że nie chcieli już czekać. Bali się, że kończy się czas pseudonormalności i że przez epidemię koronawirusa świat znów stanie w miejscu, i to nie wiadomo, na jak długo. Nie wiedzieliśmy, czy wtedy uda nam się wszystkim spotkać nie tylko na ślubie, ale w ogóle. Zależało nam, żeby ta ceremonia była dla naszych bliskich takim połączeniem naszego ślubu i, na wszelki wypadek, świąt i sylwestra. Każdy z trzech dni uroczystości w Amanzoe miał inną tematykę i inny dress code. Pierwszego obowiązywały pióra i cekiny, drugiego matowe białe ubrania, a ostatniego bawiliśmy się pod hasłem „grecka riwiera”. Jakiś czas temu plotkowano, że zakochani przyspieszyli swój ślub ze względu na chorobę Rinkego Rooyensa ... Co dzieje się z producentem?  O jego stanie zdrowia wspomniał także Jacek Kursk i podczas finału „The Voice of Poland”. Podczas krótkiego przemówienia prezes TVP podziękował firmie produkującej i pozdrowił Rooyensa,...

Powstanie The Voice of Poland dla dzieci
ONS
TV-Show
Powstanie "The Voice" z udziałem dzieci? Producent namawia TVP. Jest decyzja
Wszystko na fali popularności Małych Gigantów

Wszyscy fani " The Voice of Poland " po finale piątej edycji show, oczekiwali, że wiosną zobaczymy kolejną. Niestety, ze względu na krótki czas przygotowań, firma producencka musiała przesunąć jej emisję na jesień. Przypomnijmy: Szok! Szósta edycja "The Voice of Poland" odwołana! Jest decyzja TVP Idąc za popularnością programów dla dzieci, chociażby "Małych Gigantów", szef firmy Rochstar, Rinke Rooyens, w rozmowie z TOK FM przyznał, od dawna próbuje przekonać Telewizję Polską do zrealizowania polskiej wersji „The Voice Kids”, czyli show dla dzieci: Ja próbuję przekonać TVP, że na fali sukcesu „Małych Gigantów” ludzie myślą: o, Jasiu też tak ładnie śpiewa, potem widzą na Dwójce: o, „The Voice Kids” będzie, głosujmy tam. M oja propozycja była, żeby ten program emitować od 2 stycznia, jak nie ma nic w ramówce. W  tym programie będą dzieci, które naprawdę świetnie śpiewają oraz więcej emocji z backstage'a. Mało będzie „nie”. W bitwach nie będzie dwóch osób tylko trzy, z czego jedna przechodzi, więc nie wiemy, kto naprawdę przegrał z tych dwóch innyc h. Dziecko samo nie schodzi ze sceny pokonane - przekonuje Niestety, stacja nie jest zachwycona tym pomysłem: Wysoka oglądalność nie jest dla nas decydującym argumentem. Formatem „The Voice Kids” nie jesteśmy zainteresowani - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP Szkoda? Kogo wyobrażalibyście sobie w jury takiego programu? Zobacz: Dąbrowska szczerze o współpracy z Dodą i udziale w The Voice: Nie sprawdziłam się w roli trenerki Finał The Voice of Poland:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner