Iza Mączka w programie Big Brother Iza Mączka schudła aż 12 kilo Iza Mączka schudła aż 12 kilo Iza Mączka schudła aż 12 kilo
Iza Mączka schudła aż 12 kilo

Izabela Mączka zdobyła wielką popularność w pierwszej edycji reaktywowanego po latach "Big Brothera". Na swoim Instagramie ma już ponad 70 tysięcy fanów. Niedawno kobieta pochwaliła się, że schudła! Nam zdradziła ile i jak udało się jej tego dokonać. A to wszystko za sprawą córki. Poznajcie szczegóły!

Zobacz także: Będzie skandal? Była uczestniczka programu "Big Brother" zdradzi kontrowersyjne kulisy reality-show!

1/4
Iza Mączka w programie Big Brother
East News

Iza Mączka chudła już w trakcie trwania "Big Brothera". Gdy opuszczała program, było widać, że jej figura jest smuklejsza. W programie Izabela przerzuciła się na wodę, co pomogło jej w schudnięciu. Ale to nie wszystko! 

2/4
Iza Mączka schudła aż 12 kilo

Niedawno Izabela pokazała się w spodniach, których nie mogła nałożyć aż przez dwa lata:

Te spodnie przeleżały w mojej szafie ponad dwa lata, bo zwyczajnie się w nie nie mieściłam 😊. Błyszczą się tak, że czuje się w nich trochę jak na Love Parade...festiwalu muzyki i tolerancji, której w Białymstoku zdecydowanie zabrakło 🙁. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że znajdzie się przestrzeń dla różnorodności...bo każdy jest jakiś - napisała na Instagramie. 

3/4
Iza Mączka schudła aż 12 kilo

Do ćwiczeń namówiła ją... córka. Mączka zdradza, że każe jej regularnie biegać! 

Moja córka jest typem sportowca, trenuje siatkówkę 16 godzin w tygodniu i bardzo aktywnie żyje. Bieganie, rower czy basen, to poza celem chudnięcia, nasz wspólny czas, który bardzo sobie cenimy. Tym chętniej podejmuję te wyzwania, choć nie jest łatwo dorównać jej kondycyjne. Co do diety, to wyeliminowałam słodkie napoje, białe pieczywo i mocno ograniczyłam słodycze. W "Big Brotherze" piłam dużo wody, która przed programem nie była moim ulubionym napojem i ten nawyk mi pozostał - zdradza w rozmowie z Party.pl Izabela Mączka.

Efekt? Aż 12 kilogramów mniej! 

4/4
Iza Mączka schudła aż 12 kilo

Izabela chce jednak schudnąć jeszcze więcej!

Na dzień dzisiejszy schudłam 12 kg i lepiej się ze sobą czuję, co nie oznacza, że osiadam na laurach, bo najtrudniej jest utrzymać wagę i mam tego świadomość. W tym obszarze przede mną jeszcze wiele wyzwań. Lubię sobie stawiać cele i je osiągać, a przy takiej trenerce, tym bardziej jestem pewna, że się uda - tłumaczy nam Mączka.

Wielkie gratulacje! 

 

Więcej na temat Big Brother