Ryszard z "Sanatorium miłości"
Facebook

Zachowanie Ryszarda w finale "Sanatorium miłości" podzieliło internautów! W sieci nie brakuje mocnych komentarzy

Ryszard z "Sanatorium miłości"
Facebook

Ostatni odcinek "Sanatorium miłości" już za nami! 31 marca Telewizyjna Jedynka wyemitowała finałową odsłonę pierwszej edycji show o poszukujących miłości osobach  w wieku 60+. Jak już wiemy, program prowadzony przez Martę Manowską połączył Małgosię i Marka, którzy przed kamerami przyznali, że są parą. W ostatnim odcinku wszyscy uczestnicy wspominali swój udział w show, ale najwieksze emocje wywołał chyba Ryszard, którego zachowanie podzieliło internautów. Co wydarzyło się w finale i jak komentowali to fani "Sanatorium miłości"?

Ryszard nie chciał się pogodzić z Leszkiem w finale programu

Ryszard od samego początku wzbudzał mieszane uczucia wśród pozostałych uczestników programu. Mężczyzna głośno krytykował swoich kolegów i koleżanki z "Sanatorium" i mówił, że źle się czuje w ich towarzystwie. Fani początkowo byli oburzeni zachowaniem Ryszarda, ale z czasem w sieci pojawiało się coraz więcej pozytywnych komentarzy na jego temat. W ostatniej odsłonie programu Ryszard jak zwykle pokazał, że nie zamierza się na siłę z nikim przyjaźnić i odmówił, gdy Marta Manowska zaproponowała, żeby razem z Leszkiem podali sobie rękę na zgodę. 

Nie podałbym ręki- odpowiedział stanowczo Ryszard. 

Jak na zachowanie Ryszarda zareagowali internauci? Jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show podzielił fanów "Sanatorium miłości"! 

- Nie taki Rysiu straszny jak go malowali 😉
- (...) to jeden facet który od początku do końca był sobą- pisali fani.

Pojawiły się również krytyczne wpisy:

-Myslalam ze Ryszard pokaze sie teraz z jak najlepszej strony....ze jednak jest dobrym....cieplym i wartosciowym czlowiekiem....ze jakos ociepli swoj wizerunek...Niestety....po raz kolejny pokazal ze jest gburowatym facetem o bardzo ciezkim charakterze...🤔ktory caly czas mysli ze to wszyscy z innej planety tylko on ideal...eh....A reszta osob....cudowna😘
- Jak zwykle Ryszard dał ciała... eh- krytykowali fani. 

A Wy co sądzicie o zachowaniu Ryszarda w ostatnim odcinku "Sanatorium miłości"? Myślicie, że pojawi się w Wielkanocnym odcinku programu?

Ryszard z "Sanatorium miłości" podzielił internautów.

Fani "Sanatorium miłości" polubili Ryszarda
Facebook

Zobacz także: Wielki QUIZ z "Sanatorium miłości". Sprawdź, jak dobrze oglądałeś!

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23